ondrej666
09.04.10,14:13
Mam problem a ziadam o pomoc!!!

Moj problem: reklamoval som vyrobok 3 krat a stale mi reklamaciu uznali.

Vyrobok je prenosny DVD prehravac PHILIPS ktory som kupil v DATARTE

1.reklamacia: Skakal obraz, zrejme zly spoj, nieco ako nacitavac CD v pristroji ktory sa ma posuvat v zavislosti od toho ktora cast disku sa ma citat sa neposuval, tym padom som mohol pozriet len zaciatok CD - cka, nefungoval ovladac

2.reklamacia: Nefungoval akoby cely pristroj, nesiel zapnut

3.reklamacia: Skakal obraz

Vpredajni mi povedali ze mi este nevratia peniaze, lebo ze musi byt rovnaka chyba aspon tri krat. Ja sa pytam: ked budem mat 100 roznych chyb tak mi nevratia peniaze? respektive ake mam moznosti postupovat ak sa mi opat vyskytla chyba : cast obalu dvd v casti obrazovky (ktora sa vyklapa) sa rozpadol. Poradte prosim
jkrizanova
13.04.10,10:21
Zodpovednosť za vady predanej veci rieši Občiansky zákonník v
§ 619-627 , čiže ak si kúpil akúkoľvek novú vec, môžeš ju reklamovať u predajcu v lehote 24 mes., pri použitých veciach je to doba nie kratšia ako 12 mes. Začína plynúť od doby prevzatia kúpenej veci..
Ak ide o vadu odstrániteľnú - kupujúci má v zmysle § 622 OZ právo na 1. bezplatné, včasné a riadne odstránenie , 2. výmenu veci.
Do 7 dní aj právo na vrátenie peňazí.
Ak ide o neodstrániteľnú vadu - 1. výmena veci, 2 . odstúpenie od zmluvy ( vrátenie peňazí )
Doba, počas ktorej bola vec v oprave sa do záručnej nezapočítava, prerušuje sa.
To, čo Ti povedali v predajni, je podľa mňa riadna blbosť.... Kľudne sa obráť na nich písomnou formou s možnými následkami ich zodpovednosti , ktoré sú primárne a) § 507 OZ , b) § 507 e OZ a sekundárne § 509 a § 510 OZ . Veľa zdaru