Tartarus
09.04.10,15:40
Dobrý deň

Chcel by som sa vás opýtať na firmu ZFP či ju tu náhodou niekto nepozná alebo s ňou niekto nemá skúsennosti.
Aankaa
09.04.10,14:48
Ja som v súčastnosti neaktívnym členom ZFP akademie :)
Ide o činnosť MLM, v podstate seriózna firma, podarilo sa mi prostredníctvom nej zarobiť krásne peniažky, niečo som sa aj naučila, videla, skúsila.....ale už stačilo ich filozofie .... ;)
Tartarus
11.04.10,15:47
Takže je to dobrá práca??Pretože známi ma tam lákaju za ziskami ktorým neverím naozaj sa tam dá zarobyť mesačne okolo 1000Eur??
Kandrea
11.04.10,18:51
Áno, ak si šikovný dá sa aj oveľa viac. Ale mne už tiež stačilo, sklamala som sa tam veľmi v ľudoch, ktorý mi "pomáhali" pomohli hlavne sebe na môj úkor.
Aankaa
12.04.10,06:53
Je to čistý MLM - poistenia, sporenia. Nemyslím si, že môžeš v pohode zarobiť takú sumu ako píšeš - ja som trhla peniaze v čase daňovej reformy. Bola som rýchla, šikovná a v dobrom tíme. Podržali sme sa :) Teraz je už každý piaty človek koho stretnem "maklérom", núkajú sa veci, ktorým ani nerozumejú, poistenia domov, bytov, detí ti ponúknu aj rýchlopreškolení šoféri traktorov ak sú výreční... /nič proti traktoristom:rolleyes: to len také prirovnanie ma napadlo/. Keď máš na to predpoklady zháňať desiatky ľudí, venovať sa im, motivovať ich, núkať poistky, ktoré vôbec nemusia byť dobré pre toho-ktorého človeka /budeš to robiť v prepočte na výšku provízie/.... choď do toho.

Nie sú zlí, ale skutočne musíš nonstop sa zúčastňovať školení, prezentácii... a vôbec neplatí, že už nič nemusíš robiť za pár rokov - LEBO:
- makala som tri roky - pekné peniaze, dosť ľudí pod sebou, veľa bodov
- ale potom som si uvedomila, že aby som bola stále v tom istom kolotoči finančnom a hodnotovom, musím núkať aj nevýhodné veci
- každý víkend nejaké školenie - buď svoje preškolenie, alebo ideš so svojim nádejným "podriadeným"
- si pánom svojho času, ale ten čas máš rozhodený na miesta stretávania sa s ľuďmi, na auto a počet najazdených km
- o svojej spoločnosti som rozprávala možno aj smetiarom pred domom, lebo stále žiješ iba nimi
- na ulici každého chlapa v obleku a ženu v kostýme s kufríkom v ruke som s úškrnom tipoval , pre ktorú spoločnosť robí
- prestala som "žrať" všetky tie super výhodné veci od bankových spoločností, bála som sa reakcií ľudí, ktorí by ma oslovili za pár rokov - čo som im to vyrobila za zmluvu
- ozývali sa mi ľudia, ktorí mali cez môj podpis mojim podriadeným človekom urobenú hoci aj zmluvu na auto, žiadali také a také vysvetlenie....súkromie máš v háji
- prestávala som mať to veľké nadšenie, tým pádom ľudia podo mnou ho strácali tiež
- prestávala som postupne robiť, prestali aj oni
- volajú ti ľudia čo rušia svoje poistky, lebo nemajú peniaze
- volajú ti zo spoločnosti, prečo tí ľudia rušia poistky, dávajú ti výzvy, aby si to urovnal.....
- SĽUBOVANÉ NÁSLEDNÉ PROVÍZIE, ani NÁSLEDNÉ NáSLEDNÝCH...:) mi už nie sú vyplácané, keďže aktívne nepracujem :rolleyes:

ALE INÁČ MAJÚ AJ DOBRÉ PRODUKTY, SÚ MILÍ, NADRIADENÍ SÚ STÁLE USMIEVAVÍ, VŠETCI PôSOBIA AKO KEBY "NON PROBLEM" V TOMTO ŠTÁTE.
Ak máš predpoklady takejto NONSTOP práce a vieš predať aj starý chlieb....OK. Dnes už je veľa podobných spoločností, pozri OVB, SALVE GROUP ....
Neodrádzam ťa, priblížila som ti systém mlm spoločností. A nezabudni na jedno príslovie: "Keď vtáčka lapajú..."
sfinks
12.04.10,07:19
t omas nieco ako OVB, MBI, FIncop, ASF .... takze mas zajedno co ti kto naslubuje ...a natlaci do hlavy ... vsetci maju filozofiu rovnaku ... naslubuju hory doly spravia t ivelke oci ..a by si nebol sklamany ...
Gina Er
28.05.11,10:42
tiež som si to skúsila...nikdy viac....za prvé školenie som vyhodila pár tisíc korún,čo dodnes ľutujem....radšej budem niekde okopávať repu (obrazne povedané) ako mlieť hubou a tlačiť ľuďom do hlavy kaleráby....
dnes je ťažké niekoho na niečo presvedčiť,bolo to ťažké už vtedy,keď som ja skúšala....priprav sa na to,že na jeden súhlas,jednu uzavretú zmluvu,budeš mať 100 odmietnutí....
Indeed
08.06.11,01:35
tiež som si to skúsila...nikdy viac....za prvé školenie som vyhodila pár tisíc korún,čo dodnes ľutujem....radšej budem niekde okopávať repu (obrazne povedané) ako mlieť hubou a tlačiť ľuďom do hlavy kaleráby....
dnes je ťažké niekoho na niečo presvedčiť,bolo to ťažké už vtedy,keď som ja skúšala....priprav sa na to,že na jeden súhlas,jednu uzavretú zmluvu,budeš mať 100 odmietnutí....


Keby len 100 , tak by do toho niekto aj išiel...

No čo ak je to 4 až 6x toľko ? :eek:

Alebo ešte viacej x toľko ?

Tak potom je naozaj vyhodnejšie okopávať repu a kydať hnoj.
murzo
30.01.12,07:59
Zdravím ťa,
účelom tejto firmy je naučiť finančnej gramotnosti, ak si len ošetríš rodinu automatický tie peniaze čo do toho dáš máš naspäť niekoľko násobne krát + provízie + konečne budeš vedieť čo vôbec za zmluvy a pod máš. Ako dnes často počuť o "kŕmení" bánk v tejto firme ale aj v iných ktoré boli spomenuté. A ľudia Gina Er ktorá by radšej okopávala repku, ja ju prosíiim nech radšej pritom ostane, totižto niekto musí sponzorovať aj bankárov :-)
ak chceš sa tomu venovať profesionálne treba zamakať ale môžem ti sľúbiť že menej a za krajšie EURO :-)
nechcem prehovárať ani odhovárať ale nenechaj sa ovplyvniť od ľudí alias "okopávačov repy" ktorý len vkuse sa sťažujú :-)
bokomia
30.01.12,22:56
Zdravím ťa,
účelom tejto firmy je naučiť finančnej gramotnosti, ak si len ošetríš rodinu automatický tie peniaze čo do toho dáš máš naspäť niekoľko násobne krát + provízie + konečne budeš vedieť čo vôbec za zmluvy a pod máš. Ako dnes často počuť o "kŕmení" bánk v tejto firme ale aj v iných ktoré boli spomenuté. A ľudia Gina Er ktorá by radšej okopávala repku, ja ju prosíiim nech radšej pritom ostane, totižto niekto musí sponzorovať aj bankárov :-)
ak chceš sa tomu venovať profesionálne treba zamakať ale môžem ti sľúbiť že menej a za krajšie EURO :-)
nechcem prehovárať ani odhovárať ale nenechaj sa ovplyvniť od ľudí alias "okopávačov repy" ktorý len vkuse sa sťažujú :-)

Dúfam, že Tartarusa už neovplyvníš ani Ty, lebo on potreboval poradiť skoro 2 roky dozadu.
P.S.: Tebe očividne radiť netreba. Patríš do tej skupiny : neopodstatnene sľubuješ... / nepochopil som presne čo, ale za menej a za krajšie EURO - no nekúp to !!! /
Simulienkaaa
07.03.13,14:43
ZFP akademie, je seriozna spolocnost ktora dava ludom moznost naucit sa pre seba nieco o svojich vlastych financiach je to super vec naucit sa rozumiet svojim peniazom ako sa spoliehat na nejakych takzvanych poradcov, bola som na skoleni presla som si aj dalsie vedlajsie a som rada ze som prvotnu ponuku neodmietla aj ked som dost vahala, poistenie auta mam o 40% lacnejsie plus som ziskala aj proviziu. urcite odporucam kazdemu ak nie ako obchodnikovi urcite sa naucit sam pre seba a uz mi nikdy nemusi do toho nikto kecat :)
tomcala
27.12.17,09:57
Venujem sa financiam od roku 2002 a mam stovky spokojnych klientov. Je to par dni dozadu, co oslovili ludia so ZFP moju klientku aby sa vykaslala na svojho poradcu, ze ten ich okrada o ich provizie, ze nech ide na seminar za 66€ a tam sa nauci ako si sama bude spravovat vlastne financie.
Po seminari jej doporucili vsetky stare zmluvy zrusit a urobit si nove ,,lepsie" zmluvy cez ZFP na seba aby ziskala 66€ naspat. Klientka bola 2roky po operacii chrbtice a stara poistka ju v minulosti slusne odskodnila, kryla by ju aj nadalej pri akejkolvek chorobe a uraze chrbtice do veku 65 rokov. Zial po uzatvoreni novej poistky cez ZFP dala poistovna vyluku na chrbticu a klientka uz nikdy nebude kryta na urazy a ochorenie chrbtice. Bomba!
Toto je podla vas pomahanie ludom? Zrusit vsetky poistky,ktore klienti maju a urobit nove poistky aby ZFP malo obrat?
Nech sa paci, to budeme mat my poradcovia opat viac prace so servisovanim takychto klientov.
Dakujem ZFP, ze casto takto klamete a zavadzate ludi len preto aby ste mali obraty (rozdielove provizie).