ewe
10.04.10,07:14
Dobry den, absolvoval som dve kola pohovoru v jednej firme. Odtial mi zavolali ze som uspel na pohovore, ale potrebuju mat moje stanovisko zo sucasnej firmy, kedy mozem nastupit a pod. Ja som im vsak povedal, ze telefonicky rozhovor nepovazujem za garanciu miesta a ze vypoved v sucasnej praci dam, az ked bude podpisana Pracovna zmluva s novym zamestnavatelom, pripadne vystaveny Akceptacny list, pretoze sa nechcem dostat do situacie, ze v praci dam vypoved, a oni ma neprijmu. Pracovnu zmluvu este nemam, pretoze stale je nejaky problem, nema to kto podpisat, pretoze su kompetentni na dovolenke atd.. Nastupit mam uz o tyzden, ale stale neviem za akych podmienok. Co je vsak najhorsie, dopocul som sa, ze prijimajuci sef je priatelom mojho sucasneho sefa a oboznamil ho, ze sa uchadzam o nove pracovne miesto. Moze si to dovolit? A co ochrana osobnych udajov?
Laco-monter
10.04.10,05:21
Nejde to, mať všetko zabezpečené na 101 % , treba trochu riskovať,

hovorím zdravo riskovať , to znamená isť do rozhodnutí ktoré su podložené veľkou šancou na uspech.

A riešiť zaležitosti , ktoré sú vo sfére tvojho vplyvu, to s kým sa kamaráti tvoj súčasny, či budúci šef , nie je vo sfére tvojho vplyvu.