pio666
10.04.10,11:26
Zdravim vsetkych,

hladal som v podobnych temach ale nenasiel som konkretnu odpoved tak som zalozil novu temu.
Manzelka je momentalne na rodicovskej dovolenke 2 rok, je zamestnana u zamestnavatela a ma zmluvu na dobu neurcitu.Momentalne sa jej naskytla moznost noveho zamestnania od 1.5.2010.Moja otazka je: Ak manzelka da vypoved a zacnie jej plynut 2 mesacna vyp.lehota moze zacat pracovat u noveho zamestnavatela uz od 1.5.2010?
Niekde som cital ze zakonnik prace nezakazuje mat napr. 2 zamestania.

Dakujem vsetkym za rady a postrehy.
veronikasad
10.04.10,09:36
Zdravim vsetkych,

hladal som v podobnych temach ale nenasiel som konkretnu odpoved tak som zalozil novu temu.
Manzelka je momentalne na rodicovskej dovolenke 2 rok, je zamestnana u zamestnavatela a ma zmluvu na dobu neurcitu.Momentalne sa jej naskytla moznost noveho zamestnania od 1.5.2010.Moja otazka je: Ak manzelka da vypoved a zacnie jej plynut 2 mesacna vyp.lehota moze zacat pracovat u noveho zamestnavatela uz od 1.5.2010?
Niekde som cital ze zakonnik prace nezakazuje mat napr. 2 zamestania.

Dakujem vsetkym za rady a postrehy.
Môže mať 2 pracovné pomery. Za pokus stojí poslať zamestnávateľovi žiadosť o skončenie prac. pomeru dohodou k 30.4.2010. Ak zamestnávatel nebude súhlasiť, môže dať do konca apríla výpoveď - výpovedná doba začne plynúť od 1. dňa nasl. mesiaca