novacik-dada
10.04.10,15:43
Ahojte,
sme dve zaciatocnicky vo svete podnikania, chceme zalozit sro. Mohol by nam niekto poradit ci je dobre sa zverit do ruk firmy, ktora nam vytvori sro, alebo to je lepsie robit samostane. Ak sami prosim aspon o zopar zakladnych krokov ako na to. Dakujem:)
Danielle369
10.04.10,14:03
jacekova
10.04.10,14:06
určite si nájdite firmu, ktorá vám sro založí. ja som za to síce zaplatila 444€ ale je to bez starostí a hlavne správne.
mi_ke
10.04.10,22:17
U nas stoji kompletne zalozenie sro 469 eur a asistovane 339 eur. Vsetko vratane vsetkych sudnych, notarskych poplatkov a poplatkov za zivnostenske opravnenia v hodnote 10 eur. Garantujem Ti, ze sama to lacnejsie nespravis:rolleyes:
miky64
11.04.10,07:22
K založeniu sro potrebujete silne nervy/k behaniu po uradoch/ a tychto 5 zakladnych krokov 1. Spoločenská zmluva, resp. zakladateľská listina

2. Živnostenské oprávnenie pre s.r.o.

3.Splatenie základného vkladu

4. Zápis do Obchodného registra

5. Registrácia na daňovom úrade

ale skor by som doporučoval kupu tzv ready-made sro pretože veľkou výhodou kúpy „ready-made“ spoločnosti je získanie s.r.o. s určitou históriou.“ Ready – made“ spoločnosti sú „spiace“ spoločnosti, ktoré nikdy nevykonávali žiadnu činnosť.Rozdiel ceny medzi založenou a kupenou sro je relativne zanedbatelny ale čo sa týka času je to neporovnateľne a hlavne bez stresov z čakania na uradoch.Rada na koniec pri kupe už hotovej sro je potreba si pre istotu preveriť či nema nejake zaväzky.na nete je vela spoločnosti ktore ponukaju tieto služby tam si možete pozrieť ceny a vybrať si.A hlavne nech sa Vam darí v podnikani.
novacik-dada
11.04.10,10:33
dakujeme pekne za rady asi si najdeme firmu ale este popozeram aj tzv ready-made o takejto moznosti som este neuvazovala, dakujeme
miky64
11.04.10,11:19
dakujeme pekne za rady asi si najdeme firmu ale este popozeram aj tzv ready-made o takejto moznosti som este neuvazovala, dakujeme

doporučujem ja som to využil a po 10 dnoch som už šroboval jak fredka keby som si spoločnosť zakladal sam stalo by ma to okolo 390 € za kompletny servis som zaplatil 660 € a mal som to bez starosti:)