sklenkova
15.10.05,09:47
Zavolala som si majstra aby mi vyhodil jadro v byte.Za odstránenie umakart.jadra a postavenie nového zo siporexu chce 30 000,-Sk.Je to dobrá cena,alebo vela?

Prirodzene obklady,vaňu...to si musím kúpiť z vlastných peňazí( v cene je zahrnutý iba siporex,jedná sa o BA)Ja o tomto nemám ani šajn. Ďakujem,za každý názor,alebo skúsenosť.
ajacik
15.10.05,08:28
no neviem, ja som zo Žiliny, ale mne sa to aj na Blavu zdá veľa. My ideme tiež na jar prerábať a zatiaľ hrubý odhad od "stavbárov" máme cca 25 tisíc aj s obkladom.
Ale nenechaj sa odradiť, možno je naša ponuka zlá a ked pride na to, tak to bude ohodne viac.
sklenkova
15.10.05,11:09
nemáte nikto s tým skúsenosti?
RenataS
15.10.05,11:12
my sme prerábali pred mesiacom, robil to len jeden človek, síce to trvalo dlhšie, ale som spokojná. Ale zdá sa mi veľa, koľko pýta ten tvoj majster. Som síce z menšieho mesta, ale aj tak.
sklenkova
15.10.05,11:42
30000,-za postavenie nového+ obklady.kolko ste platili?
RenataS
15.10.05,11:55
momentálne som v práci, doma budem okolo siedmej-ôsmej, mám to všetko spísané, ak chceš, napíšem, nepamätám si to presne, máme také klasické jadro, kúpeľka 1,6x1,6, dávali sme sprcháč a wecko nechali oddelené
ajobs
15.10.05,12:36
My sme to robili vlani (Košice), a cena bola pôvodne 30.000 Sk, ale potom sa to vyšplhalo na 48.000 Sk. Je pravda, že ešte prerobili elektrinu v 3 miestnostiach, postavili jednu murovanú skriňu na chodbe a vymaľovali 2 miestnosti a chodbu. Inak to bolo klasické prerobenie umakartového jadra, ktoré sme vyhodili a postavilo sa murované z YPORu, vrátane omietnutia, inštalácie sanity, napojenia práčky a umývačky riadu, položenie dlažby a obkladačiek v kúpelni a kuchyni.
RenataS
16.10.05,06:30
takže bolo to 26 000,- aj nejaké drobné vrátane obkladu. Mala som jadro s 3 pevnými múrmi, staval prednú stenu, predeľovaciu a na WC zadnú a dorovnával tie pôvodné. Záleží však aj na tom, ako chceš položiť dlažbu, obkladačky.
ALDA
16.10.05,08:44
Prestavovali sme pred rokom!! Nehccem ani spomínať:D teraz sa tomu už smejem.
Demontáž jadra, demontáž stavaných skríň v kuchyni a na chodbe, postavenie kúpeľne, záchodu. Obklad kúpelňa, vaňa, WC, elektrina, voda, plyn, doba trvania 1 a pol týždňa= 31.000,-Sk bez materiálu /okolie BA/.
Všetok odpad odviezli a zhruba upratali. Stenu z kuchyne sme museli ešte stierkovať a stropy malovať.
Nechcem Ťa plašiť, ale od decembra do februára sme bývali na chalupe!

Prajem Ti pevné nervy:)

Hela
sway
16.10.05,10:30
Zavolala som si majstra aby mi vyhodil jadro v byte.Za odstránenie umakart.jadra a postavenie nového zo siporexu chce 30 000,-Sk.Je to dobrá cena,alebo vela?

Prirodzene obklady,vaňu...to si musím kúpiť z vlastných peňazí( v cene je zahrnutý iba siporex,jedná sa o BA)Ja o tomto nemám ani šajn. Ďakujem,za každý názor,alebo skúsenosť.
Zdá sa mi to dosť veľa....,

V tejto chvíli prerábame v Blave Dúbravke byt - robí nám všetúčko 1 firma - dohodli sme si dobrú cenu (ak máš záujem pošli SS poviem ti ako) - ale išlo o komplet byt, majú dlažby, obklady, sanitu - dá sa vybrať aj dobré ceny a robia rýchlo - priložím ti kontakt - PPM TRADE s.r.o. prevádzka Moderný byt, Saratovská 28 BA, 02 644 61049. V OC SARATOV, telefon:majiteľ (ten sedí v Pertžalke): 0903 425 299.
Ingrid G.
16.10.05,11:14
My sme jadro prerábali toto leto. Umakart. jadro mužská časť rodiny odstránila, odviezla na skládku odpadu, potom navláčili siporex. kvádre a prišiel murár. Keďže som si vymyslela úplne zmeniť tvar kúpeľky a kuchyne, bolo to trochu zložitejšie, museli sa urobiť nové rozvody na elektriku, plyn, vodu, odpad.
Murár vymuroval, obložil steny, dal dlažbu, bol u nás 6 dní (15 000,-), inštalatér - za dva večery 8 000,-, elektrikár (2 000). Neviem, či si zapýtali veľa alebo málo - všetci boli známi (nie kamaráti). Všetky práce trvali 10 dní aj s vymaľovaním. (okolie BA)
oleo
16.10.05,13:10
Ahoj mne sa to nezdá veľa,mám s tým bohaté skúsenosti,pozor na lacné ponuky,obyčajne sú to šuflikári ktorý to robia druhýkrát.Spýtaj sa na predchádzajúce práce,a nechaj si ukázať fotky,tí lepší majú digitály a fotia si svoje práce.Potom treba si zadať jasné podmienky,žiadne ustupovanie,už to niesú polobohovia tak nech si peniaze zaslúžia a ešte nedávaj žiadnu zálohu ,ak sú dobrí majú aj prevádzkový kapitál.Veľa štastia
sea
16.10.05,17:23
Ťažko povedať čo je dobrá cena - keď Ti to spraví rýchlo a kvalitne a všetko Ti z bytu "uprace" bez Tvojich ďalších starostí, myslím že tá cena je dobrá !
A je to !
sklenkova
16.10.05,17:47
Velmi pekne Vám ďakujem,moc ste mi pomohli,asi tá ponuka nebola dobrá.Začali ma piatok presvedčovať (všetko mám vymalované-čerstvo)a nevedela som sa rozhodnúť.
Eva Farkasová
06.11.05,13:34
Zavolala som si majstra aby mi vyhodil jadro v byte.Za odstránenie umakart.jadra a postavenie nového zo siporexu chce 30 000,-Sk.Je to dobrá cena,alebo vela?

Prirodzene obklady,vaňu...to si musím kúpiť z vlastných peňazí( v cene je zahrnutý iba siporex,jedná sa o BA)Ja o tomto nemám ani šajn. Ďakujem,za každý názor,alebo skúsenosť.
No poznám kamošku, ktorá si to dala urobiť tu u nás a zaplatila 60 tis, tak ja myslím, že cena je to dobrá. U nás je totiž dosť malá konkurencia, tak berieme čo máme :eek: .