tomgunny
11.04.10,13:01
Mám problém s priateľkou, pretože ona chce sex raz za dva týždne a dokonca dodáva, že žena vždy z dvojice určuje, kedy bude sex... o to, by nešlo, ale mna celkom často, ak nemám sex, tak ma vážne bolia semenníky... poradte mi niekto, ako to mám vyriešiť... vopred dakujem
Mgr.Shrek
11.04.10,11:06
Skúšal si masturbáciu? Pomáha na zníženie tlaku :)
tomgunny
11.04.10,11:08
takže chceš povedať, že je to v poriadku a mam si to robiť aj sam???
rastik000
11.04.10,11:09
Raz za 2 týždne..???? Podľa mňa to je veľmi ale veľmi málo. Treba sa poobzerať po iných možných príčinách.A to, že žena určuje kedy kde a ako s tým tiež neako nesúhlasím, skús byť tak trošku dotieravý a uvidíš, že sa to zlepší...Teda mne to vychádza vždy...DD
Mgr.Shrek
11.04.10,11:11
hovoríš, že tvojím problémom sú bolestivé semenníky...tak áno, rob si to sám....
pokiaľ je problémom tvoja partnerka, ta si premysli, prečo si s ňou.
pokiaľ si s ňou preto, aby si mal pravidelný sex, tak niečo nie je v poriadku....
pokiaľ k nej cítiš niečo, tak potom čo riešiš....choď do sprchy a pracuj na sebe...
sex sa rodí v hlave....k tomu sa nedá prinútiť...resp. dá, ale to by sa ti páčilo, keby tvoja priateľka s tebou spávala len preto, že ty máš chuť?
Petra Nová
11.04.10,11:13
Mám problém s priateľkou, pretože ona chce sex raz za dva týždne a dokonca dodáva, že žena vždy z dvojice určuje, kedy bude sex... o to, by nešlo, ale mna celkom často, ak nemám sex, tak ma vážne bolia semenníky... poradte mi niekto, ako to mám vyriešiť... vopred dakujem

Nauč sa to robiť tak, aby ona chcela sex tak často ako Ty. A kde Ti môžu poskytnúť také školenie asi vieš. Veď si študent. Dúfam, že nie na základnej škole. Lebo tam sú žiaci, nie študenti. Podľa mňa by si sa mal obrátiť na Pokec, tam Ti dajú kvalifikovanejšie rady.:rolleyes::eek:
arizona
11.04.10,13:56
Na odľahčenie ;)

takže chceš povedať, že je to v poriadku a mam si to robiť aj sam???

"Sebauspokojovanie, to je sex s osobou, ktorú máme výnimočne radi." :---Woody Allen

http://sk.wikipedia.org/wiki/Masturb%C3%A1cia#Cit.C3.A1ty
ondrejvla
11.04.10,14:16
No teda, ja som otvorila túto tému v tom, že niekto má problém s účtovníctvom, aleba s daňou, ale tu je antiproblém, niekto sa nezmestí do vlastnej kožky...:eek::eek::eek:
Eulalia
11.04.10,17:44
Prečo mi to pripomína tému, ktorú asi pred 2 rokmi založil istý nick alaster?:confused::---
P.S. Bolo to o povinnosti zamestnávateľa poskytovať zamestnancom toal.papier - to pre tých, čo si to už nepamätajú.
Dav
11.04.10,17:51
Tému uzamykám.