mataklinec
12.04.10,07:51
ahoj, mohli by ste mi poradit? minulý mesiac som sa zamestnala a vytvorila osobný účet v sporitelni, včera som šla skontrolovat do bankomatu či nemám výplatu a písalo mi že karta je neaktivovaná, neviete prečo??,, do pobočky sa mi dnes nedá ist. Dakujem
Stanislav 1975
12.04.10,05:55
ahoj, mohli by ste mi poradit? minulý mesiac som sa zamestnala a vytvorila osobný účet v sporitelni, včera som šla skontrolovat do bankomatu či nemám výplatu a písalo mi že karta je neaktivovaná, neviete prečo??,, do pobočky sa mi dnes nedá ist. Dakujem

Karta sa vačšinou posiela neaktívna, kvoli možnému zneužitiu a treba si ju aktivovať, najčastejšie cez telefon alebo cez net...
mataklinec
12.04.10,05:57
a môžeš mi povedat ako? Ved s kartou mi neprišli žiadne informácie o jej aktivovaní, len o tri dni mi prišiel PIN
Stanislav 1975
12.04.10,05:58
a môžeš mi povedat ako? Ved s kartou mi neprišli žiadne informácie o jej aktivovaní, len o tri dni mi prišiel PIN

zavolaj na ich infolinku 0850 111 888 a vybavíš to...
mataklinec
12.04.10,06:03
nevieš či je to bezplatné číslo? písala som im aj mail, ale zatial neodpísali
Stanislav 1975
12.04.10,06:05
nevieš či je to bezplatné číslo? písala som im aj mail, ale zatial neodpísali

nieje to bezplatné číslo-tarifa je tam ako na pevnú linku- na mail sa nespoliehaj, na maily sa moc nereaguje...
mataklinec
12.04.10,06:09
no dobre dik, len neviem či mám dost kreditu, somnou je to pred výplatou biedne
Lubaba
12.04.10,07:09
a môžeš mi povedat ako? Ved s kartou mi neprišli žiadne informácie o jej aktivovaní, len o tri dni mi prišiel PIN

Ja mám skúsenosť že karta ti nepríde len samotná vložená v obálke, býva trošku prilepená na doprovodnom liste, a tam býva napísané že ti posielajú kartu a že aj ako ju máš aktivovať, a že ju máš hlavne podpísať, skús to pohľadať ešte a ak to nemáš, pozri si zmluvu o založení účtu.
MatoB
12.04.10,16:39
Ze dobréé ja mam v SLSP uz pomali rok firemny ucet a az teraz som sa dozvedel v tomto prispevku ze kartu je potrebne najprv aktivovat - zial v SLSP ucet pouzivam malo a kartu vobec nevedel som totizto ze nebudem kartu potrebovat. hmmm
58vlasta
20.04.10,18:13
Ze dobréé ja mam v SLSP uz pomali rok firemny ucet a az teraz som sa dozvedel v tomto prispevku ze kartu je potrebne najprv aktivovat - zial v SLSP ucet pouzivam malo a kartu vobec nevedel som totizto ze nebudem kartu potrebovat. hmmm

Náhodou, v SLSP mám tiež účet už roky rokúce a vlani som dala synovi kartu, aby mi urobil nákup a zaplatil kartou a samozrejme trikrát zadal zlý PIN. Tak som písala e-mail na info@slsp, dala som všetky údaje, č.t. Volali :eek::eek::eek:mi na druhý deň a hneď mi kartu cez telefón odblokovali...:D:D:D