ivka3
12.04.10,08:24
zdravím, no chytila som vírus trojana, nod32 mi ho uložil do karantény a ešte nejaké iné tam sú. ako ich mám vymazať? chcem ich odstrániť z karantény... vraj nemôžu už poškodiť pc, ale mne sa zdá, ako by bol trošku pomalší...

a ešte jedna vec: nainštalovala som nový IE 8, a názvy ako: súbor, úpravy , zobraziť, obľúbené položky atd sú v angličtine, ako ich dať do slovenčiny?

dík za rady
sfinks
12.04.10,07:02
Otvorte hlavné okno programu kliknutím na ikonu ESET na Paneli úloh - Panel pre rýchle spustenie (zvyčajne v pravej spodnej časti obrazovky), alebo voľbou Štart > Programy > ESET > ESET Smart Security alebo ESET NOD32 Antivirus.

Ak už nie je, prepnite program na Rozšírený režim zobrazenia kliknutím na Zmeniť v ľavom spodnom rohu hlavného okna, alebo stlačením CTRL + M.

Kliknite na Nástroje > Karanténa. Pravým tlačítkom myši kliknite na požadovaný súbor a kliknite na Odstrániť.

Potvrďte výber kliknutím na Áno.


A ten IE ... Tools>Internet Option>general>Language> az tam nemas slovencinu tak das add a pridas si lazyk aky chces teda slonecina .. a u len ok ok ok ":)
sfinks
12.04.10,07:08
Vlado40
12.04.10,07:16
ivka3
21.04.10,19:07
ďakujem za rady :)
Matthew DeWrong
22.04.10,08:51
Ak ti mozem este jednu vec poradit, po vymazani zavireneho suboru si obnov systemove nastavenia na najblizsi mozny bod pre udalostou. Tym by si mala odstanit systemove chyby ktore virus napachal na funkcnosti programov. samozrejme ihned po obnoveni preinstaluj IE 8.. :)

cesta k obnoveniu:

štart/všetky programy/príslušenstvo/system tools/obnovenie systému