janek77
12.04.10,10:11
Som začínajúci živnostník vo velkoobchode s alkoholom. Začal som pred 7 mesiacmi a ešte stále som v strate aj ked už sa to zlepšuje. Ako som však zistil od 1.1.2011 budem musiet zatvoriť "krám" lebo naša sociálna vláda schválila zákon ktorým sa ocitnú tisíce ludí na úrade práce. Tí čo poznajú novelu zákona 105/2004 o Predaj spotrebiteľského balenia liehu v daňovom voľnom obehu vedia že od tohto dátumu bude moct ako velkosklad s alkoholom fungovať len ten kto má minimálne 10 zamestnancov a iné podmienky. Spomínam len 10 zamestnancov lebo myslím že to je najvačšia prekážka. Je niekto v podobnej situácii? Zvažujem žalobu alebo sťažnosť na ústavný súd, ale sám asi nepochodím. Bolo by dobré sa spojiť. Má niekto podobný názor.
janek77
14.04.10,10:43
nechcem naliehat, ale myslím si že je vela ludí čo sa tento problém týka a žiadny konkétny návrh tu nevidím
Kvaka
14.04.10,16:50
nechcem naliehat, ale myslím si že je vela ludí čo sa tento problém týka a žiadny konkétny návrh tu nevidím
Je tu toho viac, treba hľadať, pozri napr. http://www.porada.sk/1254969-post41.html
janek77
15.04.10,10:56
dik to mam vsetko preluskané, chcem len vedieť či tý ktorí to nesplňajú sa stým zmieria a skončia, alebo stým chcú niečo robiť a povedať tým debilom vo vláde že sme tu?