maleky
12.04.10,10:40
Dobrý deň ,
Mám menší problém čo sa týka zvuku na mojom stolovom PC. zvuk ide ale iba ak ten daný zvukový súbor uložený na disku. akonáhle si chcem pustit nejake video z internetu alebo inú aplikáciu obsahujúcu zvuk zo siete. zvuk nejde.
skúšal preinštalovať driver zvukovej karty a dalšie iné veci ale neúspešne :/ tak ma napadlo ze ci to nemože byt záležitost antivirusu alebo nejake antispywaru ale to som sa mi zatial nepotvrdilo.

vopred dakujem dakujem za pomoc
Vlado40
12.04.10,08:43
Chobot
12.04.10,09:09
Dobrý deň ,
Mám menší problém čo sa týka zvuku na mojom stolovom PC. zvuk ide ale iba ak ten daný zvukový súbor uložený na disku. akonáhle si chcem pustit nejake video z internetu alebo inú aplikáciu obsahujúcu zvuk zo siete. zvuk nejde.
skúšal preinštalovať driver zvukovej karty a dalšie iné veci ale neúspešne :/ tak ma napadlo ze ci to nemože byt záležitost antivirusu alebo nejake antispywaru ale to som sa mi zatial nepotvrdilo.

vopred dakujem dakujem za pomoc

Neide ti vôbec žiadny zvuk z internetu? Alebo len niektoré stránky neprehrávajú zvuk?

V prvom rade skús iný internetový prehliadač a vyskúšaj rôzne stránky, kde je nejaký zvuk alebo video.
Fero11
12.04.10,10:27
Uz niekolko krat sa mi stalo, ze v playery je zvuk vypnuty, vid obr.
sfinks
12.04.10,10:43
Uz niekolko krat sa mi stalo, ze v playery je zvuk vypnuty, vid obr.

tak ale hadam nieje taky blby zas ...
Chobot
12.04.10,10:46
tak ale hadam nieje taky blby zas ...

Vieš, boli tu už prípady, kedy niekomu neprehrávali repráky, nešiel zvuk z PC. Radilo sa skutočne všetko možné - cez ovládače, nastavenia, skoro išiel upgradovať BIOS. Nakoniec zistil, že kábel z reprákov zastrčil do úplne inej dierky vzadu v PC..... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
sfinks
12.04.10,12:28
Nuz ludska hlupost nema hranice ... :)
Chobot
12.04.10,13:15
Nuz ludska hlupost nema hranice ... :)

;)... zas nebuďme takí prísni. Ja by som také niečo nazval neznalosťou, nevedomosťou, neskúsenosťou či nepozornosťou.. :rolleyes::D