Lucinka26
12.04.10,13:00
Mám taký problém, že už dva dni sa nemôžem pripojiť na gmail. Neustále mi vypisuje, že stránka má dlhú odozvu a navyše mi začalo pri načítavaní stránok vypisovať, že sa pripája ku google-analytics. Používam Mozillu, avšak nepripojí ma ani cez explorer ani operu.
Viete mi niekto poradiť, čo s tým? Vopred ďakujem :)
lukyno96
12.04.10,11:45
skus dat cez štandard html tam dole to mas ked sa prihlasujes
Lucinka26
12.04.10,11:49
Ja keď sa dám na google a dám hore gmail, tak už z toho sa ďalej nepohnem, vyhodí mi to, čo som už spomínala.
sfinks
12.04.10,12:23
Jo presny problem mam aj ja ... a priste pripaja sa pripaja a nepripoji ..a ani html stranku nejde nacitat ... problem bude v tom ze mas asi vela mailov na halvnej stranke co sa ti nacitavaju ... ja osm to torska upravil a teraz torsak rychlejsie sa nacita ... ale tiez bieda
Lucinka26
12.04.10,12:27
Ja som sa k nemu dostala cez bráchov pc, nepotrebné maily vymazala...ale na svojom nb sa k nemu nemôžem stále dostať... Nechala by som to aj tak, lenže keď budem mať ísť mimo domu, tak sa k tomu budem potrebovať dostať a akosi neviem ako... (jedine, ak sa stane zázrak)...
sfinks
12.04.10,12:29
skus iny prehliadac ... safari, chrome...
Lucinka26
12.04.10,12:30
Ani cez iný prehliadač, úplná ignorácia....
sfinks
12.04.10,12:32
no problem ten isty co ja ...a ver tomu ze som skusil uplne vsetko ... jedne den nejde a dalsi mesiac ide to svyzne ... som zvedavy co ti odporucia ostatny ... lebo ja vtomto som tiez bezradny ...
Lucinka26
12.04.10,12:37
Som zvedavá, čo odporučia iní, vzhľadom na to, že viacerých som sa pýtala, a gmail im normálne funguje. Doteraz sa mi niečo podobné nikdy nestalo. A snáď to potom pomôže aj Tebe...
uct2007
12.04.10,12:40
Som zvedavá, čo odporučia iní, vzhľadom na to, že viacerých som sa pýtala, a gmail im normálne funguje. Doteraz sa mi niečo podobné nikdy nestalo. A snáď to potom pomôže aj Tebe...

Mne gmail funguje normálne, az cez Operu, aj cez Firefox, aj cez IE8, ale tiež by ma zaujímalo, v čom je problém, tak hádam sa k tomu ešte ktosi vyjadrí. Jedine v čom niekedy mám problém - že odošlem mail a k príjemcovi "nedorazí", kdesi sa po ceste stratí. Toto sa Ti tiež stalo ?
sfinks
12.04.10,12:42
http://www.porada.sk/t137140-mailovy-server-gmail-com.html
toto som ja zakladal temu ... a stym stracanim mailu sami este nestalo .. teda dufa mze sa netalo ... :)
Lucinka26
12.04.10,12:45
No ja mám tuším sériu zlých dní... :) A gmail mi len pekne pridáva...
Zatiaľ mi maily dorazili vždy v poriadku a v do pár minút, nakoľko som neraz vybavovala veci z ČR a v podstate som nestíhala odpisovať, čo mi vybiehali spätné odpovede... Takže si musím zaklopať, že toto sa mi zatiaľ našťastie nestalo :)
dusan_h
12.04.10,12:54
videl som podobne problemy u ludi ktori maju nainstalovane antivirusy s "link scanner"-mi (avg ho napriklad ma). skus si pozriet svoj antivirusovy program a tam dat vynimku na gmail.com alebo ten link scanner docasne zakaz a skus.

je tiez mozne, ze problem vobec nie je u teba na pocitaci, ale niekde "na ceste" ku google serveru, resp. ze google robi nejaky servis na ich serveroch.

pripadne este skus aj vsetky mozne liky na gmail.

daj do google: "Gmail Access Methods and Login Link URLs" a hned prvy odkaz co ti to najde je zoznam vsetkych moznych web adries a metod pristupu na gmail. skus postupne ci sa ti nepodari tam dostat cez nejaku inu ako pouzivas.
zamestnankyna
12.04.10,13:07
Malý experiment: Tento PC- C- Windows- System32- drivers- etc. V priečinku sú súbory s názvom hosts a hosts.nejaký-dátum.backup. Najskôr hosts premenuj napr. na hosts.novy a potom hosts.najstarší-dátum.backup premenuj na hosts. Reštartuj internetový prehliadač a skús či to funguje.
Lucinka26
12.04.10,13:16
Dusan_h, tie linky som skúšala a presne to isté vyhodilo, čo aj pri normálnom spôsobe, že stránka má dlhú odozvu.
A v tom antivírusovom programe, kde by som mohla nájsť niečo také ??
Na mňa treba trošku pomalšie, ja som v týchto veciach viac-menej laik...
lukyno96
12.04.10,13:27
skuste ist na gmail v rezimu offline
Lucinka26
12.04.10,13:34
Lukyno ešte mi daj návod ako na to :D a vyskúšam...
dusan_h
12.04.10,13:41
Dusan_h, tie linky som skúšala a presne to isté vyhodilo, čo aj pri normálnom spôsobe, že stránka má dlhú odozvu.
A v tom antivírusovom programe, kde by som mohla nájsť niečo také ??
Na mňa treba trošku pomalšie, ja som v týchto veciach viac-menej laik...

ak mas AVG tak tam sa to priamo vola LinkScanner a da sa v nastaveniach zakazat.
ak mas Symantec a ten ich Internet Security tak musis pohladat, ci tam nieco take ma.
v inych antivirusovych balikoch neviem ako sa to vola a niektore to vobec nemaju.

obvykle staci kliknut pravym tlacitkom na mysi na ikonu tvojho antivirusu dole v liste vedla hodin a tam ist do nastaveni a dalej sa musis porozhliadat.

ale kedze pocitam, ze si asi nic nemenila v nastaveniach pc a ani antivirusu a vsetko ti dobre chodilo predtym, tipujem, ze je v tom nejaka ina zrada. mozno problem niekde "na ceste" k google serveru (alebo nejakemu inemu ktory je zlinknuty s google - reklamy, analyzy etc. - a hapruje) a zajtra ti to zasa bude chodit.
zamestnankyna
12.04.10,13:44
Malý experiment: Tento PC- C- Windows- System32- drivers- etc. V priečinku sú súbory s názvom hosts a hosts.nejaký-dátum.backup. Najskôr hosts premenuj napr. na hosts.novy a potom hosts.najstarší-dátum.backup premenuj na hosts. Reštartuj internetový prehliadač a skús či to funguje.


Nikto neskúšal?
Lucinka26
12.04.10,13:57
Nie, nič som nemenila, dúfam, že tam hapruje niečo im a že sa to spamätá...
miky64
12.04.10,19:38
Nie, nič som nemenila, dúfam, že tam hapruje niečo im a že sa to spamätá...
asi ťa nepotešim vyskušal som modzilu,operu,ie a je to bez problemov a mam tam na hodených nelakych 136 mailov takže problem je skor u teba skus zadať do vyhladavača "problemy s načitanim g mailu" a tam by sa ti mal zobraziť pomocnik alebo skus tento link http://mail.google.com/support/bin/answer.py?hl=sk&answer=8767
zamestnankyna
12.04.10,20:18
Malý experiment: Tento PC- C- Windows- System32- drivers- etc. V priečinku sú súbory s názvom "hosts" a "hosts.nejaký-dátum.backup". Najskôr "hosts" premenuj napr. na "hosts.novy" a potom "hosts.najstarší-dátum.backup" premenuj na "hosts". Reštartuj internetový prehliadač a skús či to funguje.

Za pokus to stojí.
sfinks
12.04.10,21:43
Malý experiment: Tento PC- C- Windows- System32- drivers- etc. V priečinku sú súbory s názvom "hosts" a "hosts.nejaký-dátum.backup". Najskôr "hosts" premenuj napr. na "hosts.novy" a potom "hosts.najstarší-dátum.backup" premenuj na "hosts". Reštartuj internetový prehliadač a skús či to funguje.

Za pokus to stojí.

skusim to :) ale teraz nema mrpoblem s Gmailom ...a pochybujem ze too lucka bude vediet. ..
kergulaan
13.04.10,03:12
Co tak skusit stahovanie posty napr. cez Thunderbird.

Celkovo nechapem ludi co si postu pozeraju cez niektory z prehliadacov. Stale sa hovori o zalohovani dat atd. a oni si drzia postu na jednom mieste. Nehovoriac o tom, ze je to jednoduchsie, ked posta prileti ku mne do PC a tu si ju spracujem. No ale 100 ludi 100 chuti.
salvosko
13.04.10,05:57
Co tak skusit stahovanie posty napr. cez Thunderbird.

Celkovo nechapem ludi co si postu pozeraju cez niektory z prehliadacov. Stale sa hovori o zalohovani dat atd. a oni si drzia postu na jednom mieste. Nehovoriac o tom, ze je to jednoduchsie, ked posta prileti ku mne do PC a tu si ju spracujem. No ale 100 ludi 100 chuti.

Na Gmaily je vacsia pravdepodobnost ze o ten mail neprides ako na disku u teba v pocitaci. Maju to zalohovane.
Ale inak suhlasim a tiez pouzivam Thunderbird.
kergulaan
13.04.10,06:30
Vdaka za suhlas.
Este dodam, (mimo temu) ze to stahovanie emailov ma daksie vyhody
- vypadok siete ale maily, ktore sa ti stiahli ked este fungovala su u teba a mozes s nimi pracovat.
- ine emailove servre, nie su az tak dobre zabezpecene a to nehovorim o tom ze sa schranka moze preplnit a nic uz nedostane.
Lucinka26
13.04.10,06:54
Akosi nepomohol ani link ani nič.. :mee: asi nb dostane do rúk niekto, kto sa tomu rozumie a bude vedieť, kde je pes zakopaný...
Skúšala som aj ten experiment s tým hosts. .. (teda brácho sa realizoval), ale nezabralo to...
kergulaan
13.04.10,07:01
Skus si stiahnut emaily k sebe, ked nepoznas thunderbirda tak urcite mas Outlook a tam si vytvor konto na stahovanie emailov.
Za pokus to stoji.
Este otazka mas povolene cookies?
sfinks
13.04.10,08:58
to kergulaan : No ja som mal podobny problem ... a ver tomu ze vsetko vsetko povolene som mal aj som vyskusal vela toho ale nepomoholo .. teraz sa nestazujem ide svizne ... a co sa tyka toho thunderbirda, ja rad pouzivam est eaj gtalk ci ak osa vola ten chat co je praimo na gmaily beez programu naviac... na jednej strane je to dobre mat na druhej az si neda pozor tak mozes aj velmi lahko prijist o maily az si kopiu nebudes nechavat na serveri a bdues vsetko stahovat k sebe do pst a nejakym nedopatrenim si to pst zmazes nuz stava sa ... :) potom si daj lucka bacha kde si nastavujes pst subor :)
Lucinka26
13.04.10,18:28
Tak poskúšané všetko možné, neustále sa k tomu z notebooku nedostanem.. :) Ja čakám, už len na zázrak...
Vlado40
13.04.10,19:30
Nemám účet na G-mail , takže neviem to vyskúšať , ale skús vrátiť IE do pôvodného stavu.
Nástroje-Možnosti siete internet-Spresnenie-Obnoviť.Obnoviť pôvodné nastavenia IE.Vypni a zapni IE.
zamestnankyna
13.04.10,19:38
Pozri sa prosím v ovládacom paneli, aké máš nastavené časové pásmo?
Malo by byť UTC+1 Bratislava.
A nastav správny dátum a čas ak nemáš.
kergulaan
14.04.10,08:24
A co tak antivirus a firewall, nemas tam nieco co by blokovalo komunikaciu na Gmail.
Pokial viem, tak napr v Thunderbirde to vyzaduje na komunikaciu s Gmailom konkretny port.
Co ked ho mas blokovany firewalom?
Ja sa v tom az tak moc nevyznam, takze ak kecam od veci, nech ma skusenejsi opravia.
Ancias66
14.04.10,08:58
Tak ja takyto problem nemam, obcas mi ho dlho nacitava ale to len ked mam pripojeny pomalsi net.. mozno v tom je problem :)
jontas13
16.01.11,18:40
cau.ja mam taky ten samy problem se dostat na gmail.com...zkousel jsem se pripojit offline, jak tu nekdo psal a jednou se mi to podarilo, ale potom uz zase nic...jinak pouzivam avast antivirus a i po nastaveni vyjimek me to proste nepusti.vzdy to zahlasi: Aplikace Internet Explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku anebo Spojení bylo přerušeno anebo


Spojení se serverem bylo v průběhu načítání stránky ukončeno.








* Server je dočasně nedostupný. Zkuste to prosím znovu
za chvíli.

* Pokud se vám nezobrazují ani ostatní stránky, zkontrolujte síťové připojení svého
počítače.

* Pokud je váš počítač chráněn firewallem a nebo proxy serverem, zkontrolujte, zda má
Firefox přístup na Internet.


a mam nervy......
Vlado40
16.01.11,20:29
Vypni si v AVASTE v Rezidentne štíty - webovú ochranu a potom vyskúšaj.
jontas13
17.01.11,10:02
Cau. Zkusil jsem, ale hlasi mi to porad to same...
Vlado40
17.01.11,10:09
A skúšal si to aj cez iný prehliadač ?
misoft
17.01.11,16:48
IE je trochu ťažkopádny - skús Google Chrome, Opera, FF. Aj u mňa v IE na gmail načitáva abnormálne dlho, pričom iné prehliadače skoro okamžite.
callyisto
16.06.11,11:39
mám podobný problém na Internet Exploreri 8, vyskytol sa len dnes, včera ešte všetko fičalo tak ako má, skúšal som už všetko cez reset PC, kompletné vymazanie historie, coockies, pridanie trusted stránok, zníženie úrovni ochrany, zaškrtnutie SSL 2 a stále nič, pri načítaní stránky mi zobrazí iba logo gmail vľavom hornom rohu žiadna možnosť na prihlásenie ...
viete pomôcť?

P.S. Google Chrom funguje bez problémov ...
callyisto
17.06.11,05:49
pri zakškrtnutí v Compatibility View (Tools-> Compatibility Vew) to ide ...
callyisto
18.06.11,06:16
tak dnes ráno mi už všetko beží v normálnom móde ...
ťažko povedať ako sa mi to podarilo napraviť, včera som robil tieto úkony: vypol a zapol všetky Add-ons, zavrel a spustil IE (ineternet explorer) a stále nič, potom som v Tools -> Internet Options -> Advanced - > dal Reset IE settings zavrel a spoustil IE a stále nič, možno trebalo dať reštart PC po týchto úkonoch...
v každom prípade dnes sa už viem prihlásiť do gmailu v normálnom móde
:)
PotPalo
18.06.11,07:20
V G-MAILi stále niečo robia, pridávajú, skúšajú. Ak mi dnes niečo nejde čo predtým išlo, stačí počkať niekoľko dní a zase to pôjde. Do týždňa sa to určite opraví samo. Netreba nič robiť. (odskúšané, vlastná skúsenosť)
Gina Er
18.06.11,07:24
niekedy to ani tak dlho netrvá,ja keď mám problém,nikdy to nie je z mojej strany....
lubenko.d
19.06.11,14:06
Stalo sa mi, že, som vôbec nemohol spustiť Google, pričom predvolené weby na Opere mi riadne fungovali. Poraďaci radili kde čo, ale pomohlo až vypnutie a opätovné zapnutie routra. Čo to tak aj teraz skúsiť?