nika.sum
13.04.10,10:39
Dnes som si overovala jedno IC DPH z Rakuska. Neviem, kde je problem, ale stale mi vyhadzuje ze je neplatne, ale pokial viem malo by byt platne, nasla som ich IC DPH aj na ich strankach. Ked vsak zadavam IC DPH na strankach drsr.sk, tak ho tam zapise vo formate ATxxxxxxxx a nie ATUxxxxxxxx, neviem, ci to preto nevyhadzuje, ze je neplatne, ale neda sa to tam inak prepisat, nemate s tym niekto skusenosti?
grammatika
13.04.10,08:40
dáš kód krajiny AT a dopíšeš Uxxxx a potom by Ti to malo vyhodiť :)
nika.sum
13.04.10,08:45
skusim to este raz, ale uz mi to raz vyhodilo ako chybu, no idem sa este pokusit, volala som aj na DU, ale oni s tym nic nemaju a ked to bude zle sme zodpovedni my. Uzasne.
nika.sum
13.04.10,08:47
Tak asi ked som prvykrat dopisala U, ale nieco som spravila zle, lebo vtedy mi vyhodilo nejaku chybu, tak som myslela, ze to nie je dobre. Ale uzasne ze na DU Vam nevedia nic povedat, stacilo predsa tak malo. Vdaka. Idem skusat poslat prvykrat SV, tak som z toho nervozna. Pekny den.
grammatika
13.04.10,08:52
Tak asi ked som prvykrat dopisala U, ale nieco som spravila zle, lebo vtedy mi vyhodilo nejaku chybu, tak som myslela, ze to nie je dobre. Ale uzasne ze na DU Vam nevedia nic povedat, stacilo predsa tak malo. Vdaka. Idem skusat poslat prvykrat SV, tak som z toho nervozna. Pekny den.

mimotemyjuj, tak veľa šťastia ja som sa s tým včera hrala a no, nechcem strašiť ale pre mňa ako PC "talenta" to bolo veľmi zložité...
nika.sum
13.04.10,09:49
no ved toho sa obavam aj ja. Mam este maly problemik. Ak mi firma nedala IC DPH, nie je vo svojom state platitel, tak ja vystavim fa na sluzby s DPH vsak. To ze si firma nesplnila povinnost sa vo svojom state zaregistrovat je jej problem nie? Do faktury uz potom nepisem poznamku odvolavku na smernicu?