MatoB
14.04.10,17:04
Zdravim Vas poradaci,

potreboval by som poradit. Dnes som studoval stranku banky mBank na www.mbank.sk (mam tam inak aj sukromny ucet uz 2 roky) a zaujal ma tam produkt mKREDITKA, potreboval by som na veeelmy kratku dobu pozicat takto 1000€ lenze nakolko som uz pomaly rok podnikatel, konatel a zaroven jedinym spolocnikom v SRO, a nie som vedeny ako zamestnany neviem ci by mi kreditku aj ked len na 2 mesiace schvalili. Kvoli tomu ze nemam ziadne doklady o prijme - existujem ako podnikatel len 10 mesiacov a za ten cas som na papieri nemal ziadny prijem ale v mBank mam za ten cas obrat 10000€. Mate niekto s tym skusenosti je potrebne takto dokladovat prijem? Fakt by mi ta suma postacovala len na nejake 2 mesiace.

Dakujem,
MatoB
16.04.10,11:04
Dakujem za nazory v stredu som si podal ziadost cez IB mBank a dnes som bol v mKiosku v Nitre v Mlynoch podpisat zmluvu karta je schvalena na moje prekvapenie az na sumu 2000€. na obdobie 54 dni sa posytuje pozicka az do tejto vysky bez uroku len nerata sa to pri vybere z bankomatu akcepruje sa len platba v obchodoch (pos terminal) internet a vlastne vsade kde sa da platit kartou okrem bankomatu. Mozem povedat ze asi po 3 - 4 rokoch ma konecne stretlo stastie.