kapi27
14.04.10,19:31
Prepacte mi,ak som temu zadal na nespravne miesto,no som novy neviem sa tu dako orientovat.Chem sprostredkovat stavebne prace pre firmy,zivnostnikov no neviem ako presne nato.moja vizija je:zakaznik si cezomna zada poziadavku na stavebne prace,ja oslovim firmy,alebo zivnostnikov a za proviziju im zakanika dohodim.moze to takto fungovat?ake su vysoke taketo provizije?zivnost na sprostredkovanie mam,no neviem ako nato.kde by som nasiel zmluvy ohladom takehoto sprotredkovania?a co tam musi byt presne uvedene?ako by som mal podpisat takuto zmluvu,ked vela firiem neuzatvara zmluvy so spotrebitelmi.?mohlo by vobec taketo nieco fungovat?mozte mi prosim Vas poradit ako nato a co by som nemal zanedbat a dat si pozor.Velmi pekne vam dakujem.
ivustek
15.04.10,04:18
kapi27
15.04.10,06:07
Velmi pekne ti dakujem ivustek.no chcel by som sa ta este opitat aky mas na to nazor a ci by to mohlo fungovat.funguje tu deko takto v praxi?
ivustek
15.04.10,07:14
sprostredkovateľská činnosť je činnosť legálna, zapíšu Vám ju do ŽL a keď máte uzavreté riadne zmluvy o sprostredkovaní niet sa čoho obávať. Takých sprostredkovateľov fuguje dosť hodne.
kapi27
15.04.10,11:30
dakujem ti ivustek a prajem vela uspechov!!