Ingrid Ondruskova
14.04.10,21:59
Pri svojej práci, ale aj v súkromí, ak riešim akýkoľvek problém, vždy mám
po ruke záložný plán B...o SV sa už kade-čo popísalo a povedalo /aj dnes v TV-novinách skutočne potvrdili, že to celé akosi nefunguje/, čo urobíte ak sa vám v termíne nepodarí poslať SV?:confused: Otázku myslím úplne vážne, takže ďakujem vopred za seriózne odpovede...
Rozalka
14.04.10,20:04
Ak by sa mi úplne a celkom nepodarilo odoslať - asi by som spravila záznam obrazovky a spolu s tým zaslala v papierovej forme poštou.

No ja dúfam, že sa im to podarí spojazdniť, inak aj v Bruseli by sme boli (my? oni by boli) na posmech!
liba2
14.04.10,22:27
Pri svojej práci, ale aj v súkromí, ak riešim akýkoľvek problém, vždy mám
po ruke záložný plán B...o SV sa už kade-čo popísalo a povedalo /aj dnes v TV-novinách skutočne potvrdili, že to celé akosi nefunguje/, čo urobíte ak sa vám v termíne nepodarí poslať SV?:confused: Otázku myslím úplne vážne, takže ďakujem vopred za seriózne odpovede...
Platí to, čo je uvedené v článku 4 Dohody.... ktorú ste podpísali.
Zhodou okolností som sa včera na to pýtala na DÚ.
lenkam68
15.04.10,05:58
Ja som práve teraz poslala SV a šlo to bez problémov. Celé to trvalo hádam 3 minúty. Žeby DÚ spolu so zainteresovanými dodávateľmi našli riešenie?:D:cool:
Ingrid Ondruskova
15.04.10,06:59
Platí to, čo je uvedené v článku 4 Dohody.... ktorú ste podpísali.
Zhodou okolností som sa včera na to pýtala na DÚ.

Myslíte konkrétne bod 4.8?? A keď ste sa pýtali, čo Vám povedali /len tak pre zaujímavosť.../. Ďakujem....
liba2
15.04.10,07:06
Myslíte konkrétne bod 4.8?? A keď ste sa pýtali, čo Vám povedali /len tak pre zaujímavosť.../. Ďakujem....čo nie je podané elektronicky, to ako keby podané nebolo.
Ingrid Ondruskova
15.04.10,07:16
čo nie je podané elektronicky, to ako keby podané nebolo.
No fasa...:eek:
Ingrid Ondruskova
15.04.10,07:17
Čisto teoreticky...keď to nepôjde elektronicky a nepošlem to potom vôbec/ani poštou, lebo je to evidentne zbytočné/, čo sa stane???
liba2
15.04.10,07:33
Čisto teoreticky...keď to nepôjde elektronicky a nepošlem to potom vôbec/ani poštou, lebo je to evidentne zbytočné/, čo sa stane???za neodoslanie alebo neskoré odoslanie SV je pokuta 331,94 eur (10.000Sk).
či ju dostaneš alebo sa tomu ubrániš, to už záleží od okolností a tvojej šikovnosti.
Ingrid Ondruskova
15.04.10,07:34
Povedala by som, že je to hon na čarodejnice!!!!!!!!!!!!!
Pokuta nie je vôbec adekvátna porušeniu: to je taký chudák účtovník
/čo sa týka pokutovania/ úplne v jednom vreci s alkoholikom, čo sadne za volant.
Niet čo dodať....
Ingrid Ondruskova
16.04.10,14:31
A je to tu...šanca, že sa nepodarí podať výkaz je celkom slušná....
durisovad
16.04.10,14:41
Cely den som sa znovu pokusala, tak ako uz vyse tyzdna kazdy den, ale portal bol stale nedostupny, vraj obnovuju system. Ak sa mi nepodari vykaz odoslat elektronicky, zanesiem ho spolu s pristupovymi kodmi na danovy urad, nech mi poradia, co s tym robit.
abel
16.04.10,14:43
Pre prípad, že mi zašlú pokutu za neodoslanie výkazu elektronicky, už mám zoštylizovaný list.

Táto služba je dočasne mimo prevádzky. Prosím požiadajte nás neskôr.
Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, ktoré vám tento finančný výpadok spôsobí.
Blankake
16.04.10,14:54
Cely den som sa znovu pokusala, tak ako uz vyse tyzdna kazdy den, ale portal bol stale nedostupny, vraj obnovuju system. Ak sa mi nepodari vykaz odoslat elektronicky, zanesiem ho spolu s pristupovymi kodmi na danovy urad, nech mi poradia, co s tym robit.
Nebol úplne "stále" nedostupný. ;) Mne sa podarilo odoslať SV takmer bez problémov v stredu, môj známy to zase stihol včera poobede.
abel
16.04.10,15:04
Nebol úplne "stále" nedostupný. ;) Mne sa podarilo odoslať SV takmer bez problémov v stredu, môj známy to zase stihol včera poobede.

Tak v rámci súdržnosti by ste tie zaslané výkazy mali stornovať, teraz budete nám lajdákom !!! ako príklad toho, že sa to dalo. Je dosť možné, že tých pár sekúnd prístupnosti som strávila inou zbytočnou prácou a nestriehla som na ich dostupnosť 86400 sekúnd denne, a pripúšťam, že to bolo len nejakých 86300 sekúnd. No čert by vás nevzal, že zrovna vtedy to sprístupnili? Mám to ja ale smolu :mad:
jaja99
16.04.10,15:10
http://www.porada.sk/t130748-p11-nefungujuce-portaly-ktore-potrebujeme-k-praci.html

Stránka funguje v núdzovom režime.
Dajú sa odoslať SV aj výkazy DPH, aj keď nie ste registrovaní a autorizovaní.
m.hladka
16.04.10,15:37
Tak mne sa za január podarilo podať SV posledný 20. deň vo februári asi na 1000prvý pokus, ale to už s plačom na krajíčku :mee::mee::mee:.
To sa opakovalo aj o mesiac :mee::mee::mee: a teraz sa už teším :D:D:D ako sa mi podarí podať tlačivko tento mesiac, pretože teraz budú aj kvartálni podavači.
Takže môj záložný plán je:
Odfotím nedostupnú obrázovku stránky portálu DU a pošlem to emailom na Riaditelstvo DU aj s prílohou SV, čiže si splním podanie elektronickou poštou (aspoň dúfam)
No a po termíne sa budem pokúšať denno-denne, sekundu po sekunde preposielať a preposielať, až nakoniec to určite prepošlem!!!;););) a doklad o riadnom podaní budem mať zaevidovaný v poštovej emailovej schánke DR na DU v BB. - Dúfam -
azla
16.04.10,17:25
durisovad
17.04.10,05:42