profesional
15.04.10,11:03
Blahozelam vsetkym ktori to este v tejto krajine nevzdali. Lebo system je cim dalej tym viac protipodnikatelsky. Kazdy kto si zachoval v tejto krajine podnikatelsky entuziazmus, neprisiel o rodinu alebo dusevne zdravie si zasluzi jednu velku gratulaciu.
buchač
15.04.10,11:12
Blahozelam vsetkym ktori to este v tejto krajine nevzdali. Lebo system je cim dalej tym viac protipodnikatelsky. Kazdy kto si zachoval v tejto krajine podnikatelsky entuziazmus, neprisiel o rodinu alebo dusevne zdravie si zasluzi jednu velku gratulaciu.

ĎAKUJEME.....:)

http://www.strana-smer.sk/267/1431/smer-sd-dakuje-vsetkym-volicom-ktori-podporili-kandidatov-strany-smer-sd.html
Danila
15.04.10,11:45
Blahozelam vsetkym ktori to este v tejto krajine nevzdali. Lebo system je cim dalej tym viac protipodnikatelsky. Kazdy kto si zachoval v tejto krajine podnikatelsky entuziazmus, neprisiel o rodinu alebo dusevne zdravie si zasluzi jednu velku gratulaciu.Urobím Ti pozadie. Nebude to len brumendo:)
Ej, hor sa sveta proletári, ej hor sa hladom mučení.....:rolleyes:
P.S. Prepáč, som trochu zachrípnutá......;)
marjankaj
15.04.10,12:04
To: profesional
Odkiaľ píšeš? Zo Somálska? Alebo Sudánu?
Danila
16.04.10,10:12
Odkiaľ píšeš? Zo Somálska? Alebo Sudánu?Toto píšeš mne, keďže si podo mnou? Ak áno, tak ti prezradím. Z Venuše....., ako sa máš tam na Marse?Verím, že pohoda, klídek, tabáček.:rolleyes:;)
marjankaj
16.04.10,11:29
Toto píšeš mne, keďže si podo mnou? Ak áno, tak ti prezradím. Z Venuše....., ako sa máš tam na Marse?Verím, že pohoda, klídek, tabáček.:rolleyes:;)

Prepáč mal som citovať.;) Bolo to adresované zadávateľovi. Ale počul som, že v Grécku sa majú ako prasce v žite. 1000 € dôchodky a aj iné výhody. Veď sa im na to poskladáme aj my.
abel
16.04.10,11:37
Blahozelam vsetkym ktori to este v tejto krajine nevzdali. Lebo system je cim dalej tym viac protipodnikatelsky. Kazdy kto si zachoval v tejto krajine podnikatelsky entuziazmus, neprisiel o rodinu alebo dusevne zdravie si zasluzi jednu velku gratulaciu.

Už som sa tešila, že gratulácia patrí aj mne, podnikám už 17 tokov, aj rodina ako-tak ešte drží pokope, ale o tom mojom duševnom zdraví už začínam pochybovať, takže - skúsim počkať do 20. apríla a potom buď gratuláciu príjmem alebo sa tíško vzdialim.
marjankaj
16.04.10,11:50
Toto píšeš mne, keďže si podo mnou? Ak áno, tak ti prezradím. Z Venuše....., ako sa máš tam na Marse?Verím, že pohoda, klídek, tabáček.:rolleyes:;)

Tak to by sme sa dobre dopĺňali.:);)
profesional
06.05.10,07:16
Pisem zo Slovenska.
Za poslednych 15 rokov sa administrativna zataz podnikov a podnikatelov zvysila o viac ako 300 %. Stat kazdu chvilu vymysli nejaku novu povinnost. A ak nahodou nevymysli novu, tak pride na to ze sam nie je schopny efektivne kontrolovat dodrziavanie existujucich. Tak hodi podnikatelom na krk dalsie papierovacky, urady, razitka a vedenie dalsej dokumentacie. ABy sa to tym co si nevedia spojit 2 a 2 na uradoch, lahsie kontrolovalo.
Pred 15 rokmi stravil priemerny podnikajuci clovek na uradoch a pri spracovavani birokratickych poriadaviek statu rocne do 10 hodin. Teraz? Teraz stravis na uradoch a nad papiermi behom roka v sucte viac ako cely pracovny mesiac..

Tento stat sa neprimerane zameriava na ochranu prav spotrebitela. A to neprimerane v ramci prevencie. Tu sa na podnikatela preventivne hladi ze je zlocines kym sa nepreukaze opak. Zatial co spotrebitel je obet kym sa nahodou nezisti ze spotrebitel okrada podnikatela priamo pod priemyselnou kamerou.

Je uplne jedno aka garnitura bude pri moci. Po nastupe novej sa vzdy zriadia nejake nove urady - ved trafiky treba - nalozia sa podnikatelom nove povinnosti a sprisni sa ich kontrola..

Jedna zaujimava statistika.. len za posledne 4 roky sa z krajin V4 presunulo viac ako 2.000 spolocnosti do Anglicka.. pripominam ze je to krajina kde su ovela vyssie mzdy aj odvodove zatazenie.. Lenze je to raz z hladiska toho kolko casu mus clovek venovat statu..