Jurho
15.04.10,19:58
najprv takto - mám jednu obsiahlejšiu prácu, ktorá na začiatku obsahuje "obsah", ale " s aktívnymi prepojeniami". - vytvorený wordom(2007)....

teraz však potrebujem dokument rozdeliť na 2 časti - a teda obsah je v samostatnej časti a "prepojenia" sú neaktívne.... (ale je to v použiteľnom stave.)

ak dám však tlačiť (ešte ani nezačne), (len "prebehne" dokument), a v obsahu tam, kde boli čísla strán, sa zobrazí niečo v zmysle - chybné prepojenie, čo je mi úplne jasné, lebo hlavnú časť dokumentu som "odrezal"

ako sa dá prosim vás niečo takéto vyriešiť?., nejako " na čas" odstrániť to prepojenie, aby ten obsah ostal použiteľný.....

VDAKA !!!
Chobot
16.04.10,07:19
najprv takto - mám jednu obsiahlejšiu prácu, ktorá na začiatku obsahuje "obsah", ale " s aktívnymi prepojeniami". - vytvorený wordom(2007)....

teraz však potrebujem dokument rozdeliť na 2 časti - a teda obsah je v samostatnej časti a "prepojenia" sú neaktívne.... (ale je to v použiteľnom stave.)

ak dám však tlačiť (ešte ani nezačne), (len "prebehne" dokument), a v obsahu tam, kde boli čísla strán, sa zobrazí niečo v zmysle - chybné prepojenie, čo je mi úplne jasné, lebo hlavnú časť dokumentu som "odrezal"

ako sa dá prosim vás niečo takéto vyriešiť?., nejako " na čas" odstrániť to prepojenie, aby ten obsah ostal použiteľný.....

VDAKA !!!

Áno, dá sa to odstrániť. Treba ísť cez Možnosti programu Word, záložka Zobraziť a tam je na spodku časť Možnosti tlače. Treba odznačiť zaškrtávacie pole "Aktualizovať polia pred tlačou".
Jurho
16.04.10,08:41
hmm.... skúsil som.... ale nič....

zapnúť, vypnúť, kombinácie,... ale nič...

stále - ked teda už vyhodím hlavnú časť dokumentu, na ktorú sa obsah odkazuje, .. a dám tlačiť.. tak ho prebehne.. - a v obhahu, ( a i v zozname obrázkov a tabuliek).... texty ostanú....... ale tam, kde má byť číslo strany, je "Chyba!, nenašlo sa prepojenie"


hmm?...
Blankake
16.04.10,08:53
Ty potrebuješ ten obsah uložiť ako samostatný dokument alebo len vytlačiť obsah?
ivka70
16.04.10,08:54
hmm.... skúsil som.... ale nič....

zapnúť, vypnúť, kombinácie,... ale nič...

stále - ked teda už vyhodím hlavnú časť dokumentu, na ktorú sa obsah odkazuje, .. a dám tlačiť.. tak ho prebehne.. - a v obhahu, ( a i v zozname obrázkov a tabuliek).... texty ostanú....... ale tam, kde má byť číslo strany, je "Chyba!, nenašlo sa prepojenie"


hmm?...

Mozes korektny obsah skopirovat a s prikazom prilepit specialne ho bud ulozit ako neformatovany text (ktory si budes musiet naformatovat podla potreby) alebo ako obrazok. Ani text ani obrazok sa uz zmenou v texte dasich stran menit nebude.
Pre potreby tlace je to vyhovujuce.
Chobot
19.04.10,07:29
hmm.... skúsil som.... ale nič....

zapnúť, vypnúť, kombinácie,... ale nič...

stále - ked teda už vyhodím hlavnú časť dokumentu, na ktorú sa obsah odkazuje, .. a dám tlačiť.. tak ho prebehne.. - a v obhahu, ( a i v zozname obrázkov a tabuliek).... texty ostanú....... ale tam, kde má byť číslo strany, je "Chyba!, nenašlo sa prepojenie"


hmm?...

Tak potom je tu ešte jedna možnosť.

Ono totiž ten obsah je hyperlinkové prepojenie a preto keď zdroj toho prepojenia odstrániš, tak ti bude hlásiť chybu. Preto bude treba najprv tie prepojenia odstrániť, resp. skonvertovať na obyčajný text.

Hyperlinkové prepojenie sa odstraňuje klávesovou skratkou CTRL+Shift+F9. AK chceš odstrániť prepojenie celého obsahu, treba si ho vyselektovať (vysvietiť) alebo jednoducho vybrať celý text skratkou Ctrl+A.

Takže ak cheš len jeden dokument s obsahom, urob si kópiu toho dokumentu, stlač Ctrl+A, potom Ctrl+Shift+F9 a potom môžeš vymazať všetko ostatné okrem toho obsahu. Ten obsah bude ako obyčajný text, možno bude podčiarknutý, ale to už ľahko zmeníš. Všetko ostatné zostane - názvy kapitol aj čísla strán.
denne73
12.12.11,10:24
Ahoj mám windovs 7 a mam nainštalovanu tlačiaren HP laser jet 1020. Z ničoho nič mi prestala tačiaren fungovať . Vypisuje že je nečinná.ja som do toho teda poiem vám totálny laik no skušala som znova pridať spominnu tlačiaren a vypisujemy chybu 0x00000002. No ja už fakt neviem čo s tým a potrebujem tlačiť prace do školy.:(. prosím odborníci raďte.:)))) Ďakujem