stelka33
16.04.10,04:00
Prosím vás, ak mi niekto vie pomôcť s vytvorením obsahu....ja som ho už aj mala vytvorený, až pokiaľ som na niečo neklikla...a teraz mi dáva do obsahu takmer celú diplomku :(
Mám pooznačované kapitoly, podkapitoly ako Nadpis 1, Nadpis 2 atď., ale všimla som si, že už minule, keď som mala ten obsah správne vytvorený, tak sa mi v pohode zobrazovala aj štruktúra dokumentu, ale dnes sa mi podarilo voľakde kliknúť a zmenila sa mi aj štruktúra domumentu (a to som si iba myslela, že niečo zblblo), ale keď som si dala vytvoriť obsah (normálne cez Referencie - Obsah -Vložiť obsah), tak mi zobrazilo v obsahu presne to isté, čo som mala aj v štruktúre dokumentu...čiže takmer všetky texty, ktoré do obsahu nepatria...no proste totálny chaos :( :( :( a teraz neviem čo s tým...prosím, čo s tým???????
pistik71
16.04.10,03:13
No asi mas text oznaceny ako nadpis. Do obsahu dava ten text, ktory vsi vo formatovani nastavis ako nadpis.
Takto na dialku sa tazko radi, ale asi by si mala vymazat vsetko formatovanie v celej diplomovke, a nasledne ju celu prejst a vsetky nadpisy oznacit ako nadpisy cez formatovanie (a dodrzat urovne nadpisov, nech ti ti spravi pekne obsah). A az potom vlozit obsah.
A samozrejme, rob si zalozne kopie, ked je to dolezity dokument.
A
Jurho
16.04.10,07:10
hmm.. a keby si skúsila do obsahu dať len prvú úroveň, resp., dve....
možno ich tam máš všetky odškrtnuté.... tam kde si bola - referencie, vložiť obsah - a roletka zobraiť úrovne - 1,2,3,4...
Eduscho78
04.07.11,10:53
Aj mne to robí. Mám peknú štruktúru dokumentu, oj obsah (úrovne 1-3), potom to uložím, všetko vyzerá OK, ale keď to zavriem a znova otvorím, tak niektoré texty (štýl Normal) mi zmenilo na Úroveň 1 (ako má Nadpis1). Pritom je to stále štýl Normál, len má nastavenú (Odsek > Zarážky a medzery > Úroveň prehľadu) úroveň 1. Nejde to nijako hromadne opraviť, lebo raz to mám modrou, raz tučným, jediné spoločné je, že je to štýl Normal. Zatiaľ si s tým neviem rady, len riadok po riadku nastaviť Úroveň "Základný text".
Eduscho78
04.07.11,11:33
Mne pomohol nasledujúci postup: označiť všetko (celý dokument) a nastaviť hromadne v Odseku: Úroveň prehľadu = Základný text. Vtedy mi všetky nadpisy ostali ako boli, a tie bludné "nadpisy" zmizli =)