Inuska17
16.04.10,08:24
Keď som vyhlásenie konateľa o schválení účt.závierky neposlala, môžem dodatočne (do obchodného registra so súvahou, výkazom ziskov a strát a poznámky, ktoré som poslala)?
IvoM
16.04.10,07:32
Lepšie neskoro ako nikdy.:) Samozrejme, je to nevyhnutná súčasť ja radšej nosím tieto doklady osobne, lebo na podatelni mi aj skontrolujú či niečo nechýba.
Inuska17
16.04.10,11:29
Máš aj nejaký vzor? (ale daňové priznanie sa tam neodovzdáva?)
manus
16.04.10,16:51
Máš aj nejaký vzor? (ale daňové priznanie sa tam neodovzdáva?)

Nie Daňové priznanie sa tam nedáva, ako píšeš len Súvaha, Výkaz ziskov a strát, Poznámky a Zápisnica alebo Rozhodnutie jediného spoločníka (ak je konateľ sám-jednoosobová sro).
evina
16.04.10,17:05
Nie Daňové priznanie sa tam nedáva, ako píšeš len Súvaha, Výkaz ziskov a strát, Poznámky a Zápisnica alebo Rozhodnutie jediného spoločníka (ak je konateľ sám-jednoosobová sro).

Zápisnica alebo Rozhodnutie jediného spoločníka nie je povinnou prílohou do OR.
Vyhlásenie podáva konateľ ako taký ....






Vyhlásenie v zmysle §9 ods.6 zákona číslo


530/2003 Z.z. o obchodnom registri v platnom znení



Dolu podpísaný ............ RČ......., bytom ....... , ako štatutárny orgán spoločnosti .....................IČO: ............., ako oprávnená osoba konať v mene spoločnosti vyhlasujem v súlade so znením §9 ods.6 zákona č. 530/2003 Z.z. o obchodnom registri v platnom znení, že do zbierky listín sa ukladá účtovná závierka za rok 2009 schválená Valným zhromaždením dňa ............ /resp. Rozhodnutím jediného spoločníka/



V Bratislave ........................









................................................
konateľ spoločnosti
jacekova
16.04.10,17:09
tu je vyhlásenie
Inuska17
17.04.10,11:24
Ďakujem, Vy ste nezaplatiteľná pomoc.
Llívia
30.03.11,08:14
Do tých vyhlásení sa musí písať aj rodné číslo? Čo ochrana osobných údajov?
JANA LC
12.04.11,09:38
Ak som tomu rozumela, v prípade že ÚZ bola schválená " Rozhodnutím jediného spoločníka ...", teda nie VZ, posiela sa do ZL takto upravené Vyhlásenie...?

__________________________________________________ _____________
Vyhlásenie v zmysle §9 ods.6 zákona číslo
530/2003 Z.z. o obchodnom registri v platnom znení



Dolu podpísaný ............ RČ......., bytom ....... , ako štatutárny orgán spoločnosti .....................IČO: ............., ako oprávnená osoba konať v mene spoločnosti vyhlasujem v súlade so znením §9 ods.6 zákona č. 530/2003 Z.z. o obchodnom registri v platnom znení, že do zbierky listín sa ukladá účtovná závierka za rok 2009 schválená " Rozhodnutím jediného spoločníka " dňa...



V Bratislave ........................









................................................
konateľ spoločnosti
abcd.kates
22.06.11,10:38
Ak som tomu rozumela, v prípade že ÚZ bola schválená " Rozhodnutím jediného spoločníka ...", teda nie VZ, posiela sa do ZL takto upravené Vyhlásenie...?

__________________________________________________ _____________
Vyhlásenie v zmysle §9 ods.6 zákona číslo
530/2003 Z.z. o obchodnom registri v platnom znení



Dolu podpísaný ............ RČ......., bytom ....... , ako štatutárny orgán spoločnosti .....................IČO: ............., ako oprávnená osoba konať v mene spoločnosti vyhlasujem v súlade so znením §9 ods.6 zákona č. 530/2003 Z.z. o obchodnom registri v platnom znení, že do zbierky listín sa ukladá účtovná závierka za rok 2009 schválená " Rozhodnutím jediného spoločníka " dňa...



V Bratislave ........................









................................................
konateľ spoločnosti




A to Rozhodnutie jediného spoločníka má ako vyzerať? Máte prosím nejaký vzor???
abcd.kates
24.06.11,05:00
posúvam
KEJKA
24.06.11,06:02
tlačítko "hľadaj" a kľúčové slová
Rozhodnutie jediného spoločníka
ti pomôžu nájsť vzor.
Maxinka
26.07.13,10:25
a ak je neschválená účtovná závierka vtedy bude aké vyhlásenie?