AAA*
16.04.10,09:53
Ahojte,

prosím Vás o názor, ako sa má správne účtovať o firemnej kreditnej karte. Na ktorom účte majú byť zachytené nákupy realizované touto kartou.

Vopred všetkým ďakujem za odpovede
Tweety
16.04.10,07:59
Ahojte,

prosím Vás o názor, ako sa má správne účtovať o firemnej kreditnej karte. Na ktorom účte majú byť zachytené nákupy realizované touto kartou.

Vopred všetkým ďakujem za odpovede
ID - predpis cez 379AE.
AAA*
16.04.10,09:25
ďakujem za odpoveď a iný spôsob na to nie je? Nejaký iný účet sa na to použiť nedá? Napr. keď je karta vystavená iba na jedného zamestnanca a ten zodpovedá za jej použitie.
sybila3
21.09.10,06:22
chcem sa opýtať na kreditnú kartu v čsob, nie je firemná, ale manžel ju omylom použil myslel, že vyberá z účtu, ale on vlastne vybral z kreditky 50 eur ale na debetnú je iné číslo účtu a na kreditnú iné. ako mám postupovať, je tam splátka a potom celá suma, mám previest z účtu na kreditný účet sumu? Lebo v internetbankingu mi ponúka len jeden účet ale k tomu istému účtu bola zriadená kreditka a neviem prečo má svoje číslo účtu. díky za odpoved.
adka18
21.09.10,07:42
ďakujem za odpoveď a iný spôsob na to nie je? Nejaký iný účet sa na to použiť nedá? Napr. keď je karta vystavená iba na jedného zamestnanca a ten zodpovedá za jej použitie.




Ja pouzivam 261AE, tiez cez ID (5xx,343xx/261xxx)