pivko
16.04.10,13:14
Nakupoval niekto v tomto obchode?Platbu za tovar chcú vopred tak by som nerád naletel.Ceny maju neskutočné!
Napr. Nobasil FKD 100mm 11,84 Eur/ m2 !!!;) a inde som našiel ceny okolo 19,46 Eur/m2:mee:
zaváňa to podvodom:(
profesional
16.04.10,13:03
Podla mna to vyzera byt OK.. podvodnici si nezvyknu davat na web kompletne kontaktne udaje..
goosesk
16.04.10,15:46
ked reklama tak reklama... Tie ceny vobec niesu take uzasne. Uplne bezne predavame za ovela lepsie ceny ako maju tam.

tak napriklad spominane FKD mame na webe za 11,26 Eur/m2 s DPH vratane dopravy na miesto, a platit mozte az po privoze a kontrole tovaru.

To je bezna cena, da sa dohodnut este lepsia,, ked sa berie cely zateplovak.

nasa stranka www.zateplujem.sk je tam len zlomok toho co dodavame.
pivko
16.04.10,16:35
ked reklama tak reklama... Tie ceny vobec niesu take uzasne. Uplne bezne predavame za ovela lepsie ceny ako maju tam.

tak napriklad spominane FKD mame na webe za 11,26 Eur/m2 s DPH vratane dopravy na miesto, a platit mozte az po privoze a kontrole tovaru.

To je bezna cena, da sa dohodnut este lepsia,, ked sa berie cely zateplovak.

nasa stranka www.zateplujem.sk (http://www.zateplujem.sk) je tam len zlomok toho co dodavame.
Noooo tak to su naozaj dobrééé ceny;) ale zodpovedatá tomu aj kvalita? upozornili ma murári nech nekupujem Poľský Nobasil FKD nakoľko je z vinkľa:D:D:D a pri zateplovaní nesedia špáry:mee: Pošli ss či je možne sa dohodnúť na dobrej cene pre všetky zateplenia ,ktoré budem potrebovať pri stavbe r.d.;)Platím cash:eek:
goosesk
16.04.10,17:25
este som nepocul o polskom NOBASILE.... firmu Nobasil kupila firma KnaufInsulation. vyrobky Nobasilu ako FKD, PTN, MPN a podobne sa vyrabaju v novej bani na slovensku. Vyrobky Knauf insulation ako su rolky classic, unifit a pod. sa vozia z ciech.

v polsku nieje ziadna vyrobna spolocnosti Knauf.


Problemy s polskymi vyrobkami poznam velmi dobre, od ich polystyrenu az po sietky. Ale tie su vacsinou z ciny. Problem je vzdy v ludoch, jednoducho ak im ponukam sietku OMFA s ETAG4 za 18sk/m2 ,, a vedla maju sietku MASTERPLAST za 12sk/m2 ,,, tak jednoducho musim aj ja mat alternativu pre rozumnych ludi, ktory robia pre seba a preto investuju ,,,a pre blbych, ktori setria,, resp. blbsich, ktori stavaju na kseft a im je to jedno.
stavebninyonline.sk
07.03.12,09:50
www.StavebninyOnline.sk nikdy nepredavali prvky hrubej stavby (ani zateplovacie materialy). Zjavne doslo k zamene e-shopov. Existuje e-shop predavajuci uvedeny material s podobnym nazvom (www.onlinestavebniny.sk). Poprosime prispievatelov, aby si najskor overili udaje kym ich uvedu v prispevku.

S pozdravom

kolektiv StavebninyOnline.sk