kiko85
16.04.10,20:11
Zdravím poradaci ... nenasiel som vhodnu sekciu tak to skusim tu :) jedná sa o toto v roku 2009 som investoval, ksefty sa dobre nehybali atd a jednoducho som v danovom priznaní v mínuse. Naskitla sa mi dobrá obchodná pprilezitost s ktoorou som pocital este pred podaním danového priznania ale potrebujem ju zafinancovat prostredníctvom úveru, ale banky sa k tomu moc dobre nestavajú, aj ked navrrhnem zzalozenie viacerými nehnutelnostami. Jednoducho by som potreboval poradit co mam teraz robyt ako ziskat financne prostriedky jedná sa o sumu 155000 eur na nehnutelnost..... potrebujem poradit daku banku ktorá sa k tomu postavi ústretovo alebo nieco ine ..... dakujem pekne za príspevky
IvoM
17.04.10,06:27
Zdravím poradaci ... nenasiel som vhodnu sekciu tak to skusim tu :) jedná sa o toto v roku 2009 som investoval, ksefty sa dobre nehybali atd a jednoducho som v danovom priznaní v mínuse. Naskitla sa mi dobrá obchodná pprilezitost s ktoorou som pocital este pred podaním danového priznania ale potrebujem ju zafinancovat prostredníctvom úveru, ale banky sa k tomu moc dobre nestavajú, aj ked navrrhnem zzalozenie viacerými nehnutelnostami. Jednoducho by som potreboval poradit co mam teraz robyt ako ziskat financne prostriedky jedná sa o sumu 155000 eur na nehnutelnost..... potrebujem poradit daku banku ktorá sa k tomu postavi ústretovo alebo nieco ine ..... dakujem pekne za príspevky

Kiko, toto nie je otázka do tejto sekcii /daň z príjmov/ a pochybujem že Ti niekto len na základe Tebou poskytnutej info /že potrebuješ 155000 EUR/ poradí. Skús sa obrátiť na nejakého finančného poradacu a prosím Ťa prečítaj si aspoň po sebe čo píšeš. :)
Braňo
17.04.10,06:37
Nechcem Ťa kritizovať, ale určite by som v Tvojom prípade začal s vybranými slovami. Vo firme, v ktorej pracujem, životopisy obsahujúce chyby v pravopise okamžite hádžeme do koša.
kiko85
18.04.10,13:29
viem ďakujem za info ale takú sekciu som nenašiel, a ohľadom toho pravopisu sa ospravedlňujem, ale písal som to strašne na rýchlo. A nevadí ja som chvel vedieť kto má a čí má niekto na to dáky osobitý názor. ďakujem