0123misa
16.04.10,20:40
Dobrý deň.
Tuto tému som založila pre všetých tých ktorý by sa radi podelili zo svojimy skusenostami zo strany športu... ake športy praktizuju, hoci aj nejake nove co mozno niesu este vsetkym zname, ale aj ako často... aby ziskali očakavane výsledky, príp. odporucane pomocky, znacky druhy cvikov....ďakujem
0123misa
16.04.10,18:43
A hned by som sa rada opytala, na nejaku dobru znacku kolieskovych korculi, kotre a preco su podla vas dobre, aj prip nedobre skusenosti,,,,ale najme znacku...dakujem.
durisovad
16.04.10,20:28
Sportom ku zdraviu alebo k trvalej invalidite? Ked sa Churchilla pytali, comu vdaci za svoju kondiciu vo vysokom veku, odpovedal: NO SPORT.
Barticek
16.04.10,20:38
Korculujem na kolieskovych korculiach a iba rekreacne, a potapam.
legolas
17.04.10,02:24
A hned by som sa rada opytala, na nejaku dobru znacku kolieskovych korculi, kotre a preco su podla vas dobre, aj prip nedobre skusenosti,,,,ale najme znacku...dakujem.

tie by som neodporúčal najmä deťom, pretože sú namáhané kotníky a dodám k tomu , že to sa radšej prejdi po meste ak ideš na nákupy peši, ako na kolieskových korčuliach, pritom si môžeš tak akurát spôsobiť výron v kotníku...:)
durisovad
17.04.10,06:51
Moje sportovanie je praca na zahrade, behavat nechodim, pretoze ma nikto nenahana, do fit-centra taktiez nie, ale kto ma chut, korculujte sa, behavajte, cvicte.
truch
17.04.10,06:57
U mňa platí " športom k trvalej invalidite", aspoň tým športom kedysi robeným vrcholovo. Aj športovať treba s rozumom, vhodné sú dlhé prechádzky, plávanie, aspoň pre nás, ktorí sme už trochu starší a športom opotrebovaní:):)
lujza.j
17.04.10,14:16
ja tretí rok chodím pravidelne cvičiť, dva roky 3x do týždňa body-work, a teraz od 10/2009 tae-bo 2x do týždňa. zobralo mi to slaninku z teľa;):D a pridalo kondičku:D:D
ubka
17.04.10,17:27
Tiež sa prikláňam k prirodzenejšiemu pohybu, ako korčuľovanie, najmä pre deti. Detom je dobré od mlada vštepovať lásku k pohybu a najviac si to ocenia, keď ten pohyb s nimi robia aj rodičia, ktorí sa nevyhovárajú, že nemajú čas. Najlepšia výchova je vzor. Ak niekto nemá čas, má zlú organizáciu, každý máme 24 hodín denne a je na nás aké zvolíme priority. "Investícia" do pohybovej aktivity detí, je najefektívnejšia, pre zdravie a najmä dobré spolužitie a spomienky na rodičov.