miska_po
17.04.10,09:03
Dobry den prajem vsetkym!
Potrebovala by som radu, uz asi dva tri tyzdne mam bolesti v podbrusku,
taka tlakova bodava bolest,najma pri chodzi a sklanani sa. Gynekolog mi vravel, ze mam vsetko v poriadku, ze ma nema co boliet,.a preto neviem ci to je z gynekologickeho okruhu alebo nieco s mocovym..pri utralzvuku sa mam opytal, ci mamca bola operovana na maternicu,neviem ci to suviselo nieco s tym. preto ak ma niekto podobny problem, rada prijmem nazory a rady.
syrik
17.04.10,08:00
Tak na toto by som aj ja chcela odpoveď....už mesiac a pol mám vkuse bolesti, beriem už tretie antibiotika a úľava žiadna....z gynekologického hľadiska všetko v poriadku, takže je to údajne zápal močových ciest...ide ma poraziť už z toho...najhoršie je, že si nemôžem dovoliť odísť z roboty na celý deň k doktorovi....ak to takto pôjde ďalej, tak to vidím na PN-ku....kvôli chodeniu od jedneho lekára k druhému...
ubka
17.04.10,17:37
Dievčatá, tie ťažkosti môžu byť naozaj dôsledkom zápalu močových ciest, ale aj blokádou v chrbtici a tiež ochabnuté brušné svalstvo. Nechcem sa vás dotknúť, nepoznám vás konkrétne.
Určite však pocítite úľavu, ak sa odhodláte odskúšať moju radu.
Pite 10 dní čaj z Prasličky roľnej..
1 liter vody dať variť a po zovretí nasypať dve polievkové lyžice sušenej prasličky, stíšiť oheň a dvadsať minúť variť zakryté. Odstaviť z ohňa a nechať ešte pol hodinu zakryté. Potom precediť do termosky a vypiť do 19 hod.
Každý deň čerstvý vývar.
Postrúhať 25 dag surového zeleru , primiešať 2 pol. lyžice medu. Držať v chladničke. 3 x denne 1 pol. lyžica, zjesť všetko.
Dajte vedieť, teším sa na pozitívnu odpoveď.:)
58vlasta
17.04.10,17:55
Tiež treba piť urologický čaj...
58vlasta
17.04.10,17:59
A pitný režim, bolesti môže spôsobovať aj pomalý pohyb plných čriev a tvrdej stolice, viac bieleho jogurtu zjesť alebo aktivie...Ja si kúpim polkilové balenie bieleho jogurtu a dám si aj ráno aj večer, tak do dvoch dní ho zjem...Skúste, možno pomôže a je to zdravšie ako všelijaké lieky...
zdenka131
17.04.10,18:02
Želám pekný večer.

Bolesť v podbrušku môžu spôsobovať okrem iného aj chlamýdie , ktoré vyvolávajú infekcie močovopohlavného a reprodukčného systému .

Je potrebné kontaktovať gynekológa, urológa alebo obvodného lekára, ktorý Vás odošle na príslušné vyšetrenia.
pesimista
26.03.12,05:36
dobry den.mna zaujima pichlava bolest v podbrusku neni to neustala bolest.je to len obcas ale dost to pichne a niekedy zaboli aj vajecnik.beriem antikoncepciu.menstruaciu som mala hned po dobrani liekov.v prvy den po menstruacii som zjedla dalsiu tabletku a v ten den som mala aj nechraneny pohl.styk.je mozne zeby som otehotnela a tie pichlave bolesti su priznakom tehotenstva?