kiwiak
17.10.05,11:54
Mal by som zaujem radit, vsetkym v oblasti poskytovania prispevkov od UPSVAr ci uz ide o nenavratne prispevky na podnikanie, chranene dielne, agentury docasneho zamestnavania...Z tohto dovodu prosim o zridenie sekcie v casti podnikania-Prispevky od UPSVaR.Dik.
ondrejvla
17.10.05,10:15
Mal by som zaujem radit, vsetkym v oblasti poskytovania prispevkov od UPSVAr ci uz ide o nenavratne prispevky na podnikanie, chranene dielne, agentury docasneho zamestnavania...Z tohto dovodu prosim o zridenie sekcie v casti podnikania-Prispevky od UPSVaR.Dik.
Navrhujem ti, pošli SS s týmto znením Richardovi.
Richard
17.10.05,12:33
Evidujem túto otázku a nechávam si ju trochu rozležať v hlave. Zatiaľ sa mi zdá, že to môže byť súčasť začiatkov podnikania a pod. Nepripadá mi to na novú kategóriu, pretože tu bude asi len zopár tém s danou problematikou.

Ak chcete napísať ucelený článok k takejto téme. Navrhujem to zaradiť medzi odborné články. .... pokiaľ to nebude viac reklama ako informácia....
kiwiak
20.10.05,20:08
Nie je to len o podnikani...Su to rady a tipy co vsetko urobit aby sa rekvalifikoval, ako vybavit nahradne vyzivne, stahovanie za pracou...vsetko co sa tyka uradov prace a ludi, ktori nemaju prehlad v oblasti trhu prace.