holister
19.04.10,00:40
Zdravim,
ked si mam k fakturam pripajat aj vypisy z uctu, tak jedine co si najdem v internet bankigu je ten suhrnny vypis. To si mam vytlacit normal mesacny vypis a so zvyraznovacom zaciarknut o ktory pohyb islo ci ako?

Dakujem:)
rodina1
19.04.10,07:18
Zdravim,
ked si mam k fakturam pripajat aj vypisy z uctu, tak jedine co si najdem v internet bankigu je ten suhrnny vypis. To si mam vytlacit normal mesacny vypis a so zvyraznovacom zaciarknut o ktory pohyb islo ci ako?

Dakujem:)
Ja si k uhradeným faktúram neprikladám výpis z účtu. Tento mám založený zvlášť, na každom výpise mám poznačené číslo faktúry, ktorá bola uhradená.
Ak ti nechodí výpis poštou, tak tento si vytlač za každý mesiac, a môžeš na ňom vyznačiť číslo faktúry. Je to prehľadnejšie aj v prípade kontroly.
Veď vlastne úhrady môžeš účtovať len na základe výpisu z banky.
Stefan2005
19.04.10,07:49
Ja si k uhradeným faktúram neprikladám výpis z účtu....

Dávnejšie, keď som robil aj JU, som k výpisom prikladal faktúry...
fero000
22.11.11,09:31
Dobry den,

poprosim vas o pokial mozno rychlu radu, k projektu mam vydokladovat k fakturam vypisy z uctov. Vypisy mi chodia online - v banke mi potvrdili, ze tento vytlaceny doklad je pravoplatny, avsak ked si ho vytlacim za aktualny mesiac figuruju tam aj ine transakcie, to mam prilozit celu stranu kde je dana transakcia ktoru mam vydokladovat aj spolu s tymi inymi transakciami?? Alebo tie ktore nepatria k dolozeniu faktur mozem zakryt a prefotit bez nich?? Dakujem ..
Tweety
22.11.11,09:34
Dobry den,

poprosim vas o pokial mozno rychlu radu, k projektu mam vydokladovat k fakturam vypisy z uctov. Vypisy mi chodia online - v banke mi potvrdili, ze tento vytlaceny doklad je pravoplatny, avsak ked si ho vytlacim za aktualny mesiac figuruju tam aj ine transakcie, to mam prilozit celu stranu kde je dana transakcia ktoru mam vydokladovat aj spolu s tymi inymi transakciami?? Alebo tie ktore nepatria k dolozeniu faktur mozem zakryt a prefotit bez nich?? Dakujem .. Druhá možnosť je správna, ostatné transakcie vybieliš, alebo preložíš, aby bolo vidno len tie, ktoré patria k projektu.
fero000
22.11.11,09:38
Dakujem - doklad teda tymto nestrati na pravoplatnosti?
Tweety
22.11.11,09:46
Určite nie, bežne sa takto postupuje.