lover
19.04.10,08:01
Ahojte,

nechcem robit reklamu a myslim, ze ani nie je comu, ale len sa chcem spytat, ci nema niekto skusenosti s vrtackou, karbobruskou a pilou zn. Bullcraft... Rad by som poznal nazor pripadnych uzivatelov, pretoze nikde neviem najst ani len jednu recenziu... Viem, ze sa nejedna o renomovanu znacku, ale nie vzdy plati, co je drahe je aj najkvalitnejsie... Sused mi ponuka nepouzivany kufrik s tymto "nacinim" za bagatel...

Dakujem!
Laco-monter
19.04.10,06:10
Zrejme to nebude až tak výhodná cena, keď váhaš...:(

Ja sa rozhodujem pri kupe elektro-náradia, hlavne podľa výkonu elektromotora

kupujem naradie od výkonu 550 W.

Čím silnejší el.motor tým je predpoklad,že el.náradie viacej vydrží.:)
Ice dive
19.04.10,06:13
Ahojte,

nechcem robit reklamu a myslim, ze ani nie je comu, ale len sa chcem spytat, ci nema niekto skusenosti s vrtackou, karbobruskou a pilou zn. Bullcraft... Rad by som poznal nazor pripadnych uzivatelov, pretoze nikde neviem najst ani len jednu recenziu... Viem, ze sa nejedna o renomovanu znacku, ale nie vzdy plati, co je drahe je aj najkvalitnejsie... Sused mi ponuka nepouzivany kufrik s tymto "nacinim" za bagatel...

Dakujem!
otázkou je ako často bude kutil s daným náradím pracovať... ak to bude raz do roka a cena je dobrá tak si myslím, že každé náradie je kvalitné... a netreba hneď profi výbavu....
najag
19.04.10,13:21
Tuto znacku vyrobkov pouzivaju Neckermann, Quelle....ktore ich kupuju podla mna u "kvalitneho" azijskeho vyrobcu na dalekom vychode...