slavka124
19.04.10,08:46
ahojte poraďáci, je po víkende a taktiež škaredé počasie ale dúfam, že sa niekto nájde kto mi pomôže. mám mrp program na jú, do došlých faktúr som si ponahadzovala faktúry ktoré nemám dátumovo za sebou- ako ich zoradím podľa dátumu? a ak vymažem nejakú faktútu, ktorú som nahodila 2x- ako zmením číslovanie? vopred ďakujem:rolleyes:
Tamila
19.04.10,06:56
ahojte poraďáci, je po víkende a taktiež škaredé počasie ale dúfam, že sa niekto nájde kto mi pomôže. mám mrp program na jú, do došlých faktúr som si ponahadzovala faktúry ktoré nemám dátumovo za sebou- ako ich zoradím podľa dátumu? a ak vymažem nejakú faktútu, ktorú som nahodila 2x- ako zmením číslovanie? vopred ďakujem:rolleyes:
Už ich nezoradíš podľa dátumu, nahadzujú sa podľa poradového čísla a prehodiť už nemôžeš.Nešili by podľa čísla. Keď nejakú vymažeš, na jej miesto môžeš vsunúť inú tak, že ručne nahodíš chýbajúce poradové číslo.
slavka124
19.04.10,07:11
takže v záväzkoch musia ísť podľa dátumu? ja som ich totižto nahadzovala ako som ich mala poukladané v šanone podľa dátumu zaplatenia