Lenka1979
19.04.10,09:14
Ahojky ,
ak by mi niekto vedel priložiť link,kde by sa dalo cez internet kúpiť CD Kristíny - Horehronie, budem veľmi vďačná. Dva linky som našla, ale je na nich len Horehornie... ja by som potrebovala aj pieseň "Ešte váham..." (či ako sa to presne volá:---)... moja dcérka na nej "fičí" a chcela by som jej ho objednať... díky moc..:);)
erzet
19.04.10,07:27
Ahojky ,
ak by mi niekto vedel priložiť link,kde by sa dalo cez internet kúpiť CD Kristíny - Horehronie, budem veľmi vďačná. Dva linky som našla, ale je na nich len Horehornie... ja by som potrebovala aj pieseň "Ešte váham..." (či ako sa to presne volá:---)... moja dcérka na nej "fičí" a chcela by som jej ho objednať... díky moc..:);)
To CD sa volá: "Ešte váham", ale tam pesnička Horehronie nie je. Je aj CD na ktorom je Horehronie? Ja o takom neviem, ale nevravím že nie je.

http://www.supermusic.sk/album.php?idalbumu=62456&idskupiny=21767
http://www.supermusic.sk/album.php?idalbumu=75885
buchač
19.04.10,07:32
Ahojky ,
ak by mi niekto vedel priložiť link,kde by sa dalo cez internet kúpiť CD Kristíny - Horehronie, budem veľmi vďačná. Dva linky som našla, ale je na nich len Horehornie... ja by som potrebovala aj pieseň "Ešte váham..." (či ako sa to presne volá:---)... moja dcérka na nej "fičí" a chcela by som jej ho objednať... díky moc..:);)

..tak neváhaj , sťahuj..;):) ....poprípade si pohľadaj aj viac podľa názvu pesničky , je ich tam plno ...;)

http://www.youtube.com/watch?v=e7PVikMwliQ

Keď nevieš ako sťahovať, vid téma PC .....
erzet
19.04.10,07:38
..tak neváhaj , sťahuj..;):) ....poprípade si pohľadaj aj viac podľa názvu pesničky , je ich tam plno ...;)

http://www.youtube.com/watch?v=e7PVikMwliQ

Keď nevieš ako sťahovať, vid téma PC .....
už tam má linky
Lenka1979
19.04.10,07:39
..tak neváhaj , sťahuj..;):) ....poprípade si pohľadaj aj viac podľa názvu pesničky , je ich tam plno ...;)

http://www.youtube.com/watch?v=e7PVikMwliQ

Keď nevieš ako sťahovať, vid téma PC .....


Juraj, ja nem taká šikovná v sťahovaní....:D:D:D
Lenka1979
19.04.10,07:43
Ďakujem chlapci..máte to u mňa..;)
buchač
19.04.10,07:43
Juraj, ja nem taká šikovná v sťahovaní....:D:D:D

Stiahnem , napálim .....pošlem ..???;)
Lenka1979
19.04.10,07:45
Stiahnem , napálim .....pošlem ..???;)

...Juraj...neverím... to by si bol strašne zlatý:), pošli aj faktúru za služby. ;)
buchač
19.04.10,07:49
...Juraj...neverím... to by si bol strašne zlatý:), pošli aj faktúru za služby. ;)

Ak to myslíš vážne ...????
Daj zoznam prioritných skladieb .
Nerobí mi problém ....pošli kontakt do ss...

P.S.:
Kua , ale ja som drahý ....
erzet
19.04.10,07:52
Juraj, ja nem taká šikovná v sťahovaní....:D:D:D
Veď Bardejov nie je tak ďaleko, poď naučím sťahovať
erzet
19.04.10,07:57
Lenka, ale sa snažíme. ja to mám nap...
erzet
19.04.10,07:57
Ja som lacnejší ako buchač
Lenka1979
19.04.10,07:58
Ak to myslíš vážne ...????
Daj zoznam prioritných skladieb .
Nerobí mi problém ....pošli kontakt do ss...

P.S.:
Kua , ale ja som drahý ....


Juraj, kontakt máš v SS...
PS: daj kuščik zľavu,ne? :D
Lenka1979
19.04.10,07:59
Chlapci, ďakujééééém...ste milí... Robko-neprišiel si ani do PO, pochybujem žeby si prišiel do BJ. :D
erzet
19.04.10,08:42
teba volám sem, nie seba tam
Lenka1979
19.04.10,08:50
teba volám sem, nie seba tam


hej? ja to pochopila naopak.. :D..ale pre mňa to ďaleko teda je..:(
erzet
19.04.10,08:57
hej? ja to pochopila naopak.. :D..ale pre mňa to ďaleko teda je..:(
chichichimimotemy:) Aj pre mňa
Lenka1979
19.04.10,09:00
chichichimimotemy:) Aj pre mňa


...no vidíš.. tak sme 1:1 :)
Barbara
19.04.10,09:06
ahoj Lenka, dúfam, že to čo teraz napíšem, nebude v nesúlade s Etiketou:rolleyes:;)
takže choď na stránku stahuj.sk, alebo na slunecnice.cz tam vyhľadaj vo vyhľadávači""""" utorrent """"" stiahni si, to je to zadara, nainstaluj do PC, potom pôjdeš na nejaké torrenty, napr. torrents.cz a tam stiahneš len čo srdci ráči, všetko...... a zahraničné pesničky napríklad na isohunt.com, alebo torrentz.com.....od výmyslu sveta tam nájdeš všetko čo by si chcela stiahnúť, alebo aj na mp3000.net- tušímtak sa to volá;)

;)a nebudeš musieť tu chlapom zaplatiť ništ:D:D
Marína
19.04.10,09:15
;)a nebudeš musieť tu chlapom zaplatiť ništ:D:D
:D:D:D
Ani handričku nemám po ruke.:---
veronikasad
19.04.10,09:17
ahoj Lenka, dúfam, že to čo teraz napíšem, nebude v nesúlade s Etiketou:rolleyes:;)
takže choď na stránku stahuj.sk, alebo na slunecnice.cz tam vyhľadaj vo vyhľadávači""""" utorrent """"" stiahni si, to je to zadara, nainstaluj do PC, potom pôjdeš na nejaké torrenty, napr. torrents.cz a tam stiahneš len čo srdci ráči, všetko...... a zahraničné pesničky napríklad na isohunt.com, alebo torrentz.com.....od výmyslu sveta tam nájdeš všetko čo by si chcela stiahnúť, alebo aj na mp3000.net- tušímtak sa to volá;)

;)a nebudeš musieť tu chlapom zaplatiť ništ:D:D

Myslím, že Juraj jej to rád urobí aj za "vatikánsku menu"
Barbara
19.04.10,09:38
:D:D:D som rada, že som Vás rozosmiala:D:D:D v pondelok sa to zíjde, pfuj neznášam pondelky:mad:


ešte pre Lenku: a keď budeš na tej stránke napr. isohunt.com,/ ale na tejto stránke sú zahraničné vecičky/ tak daj do vyhľádavača, napr."linkin park ":--- zbožňujem toho speváka ňňňammm:---
ti nájde od nich všetko potom sa pozrieš, aby to bolo audio- klikneš na názov a hore nad tým klikneš že dowland torrentz/ to som určite zle napísala/ a vyskočí ti tá tabuľka utorrent čo si si už predtým nainštalovala a dáš OK aby ti to stiahlo cez ten program torrentz a étafsjo.:D a potom už len čakať a čakať,...../.áh ešte som zabudla, to čo bude hotové je uložené v priečinku sťahované veci./ ale si treba všímať aj to, aby tam bolo čím viac síderov to zas vidíš napravo je to tak že S a P, aby ti to mal kto posielať, lebo keď tam bude len "0" tak ti to nebude sťahovať, lebo nie je tam nikto kto by ti to posielal... hádam som to napísala dosť zrozumiteľne;)
keby nie tak tutok hen chlapi ma doplnia:D:D ale dúfam, ženie za hotové:D:D

mne to sťahuje na disk "D"

ešte dodatok a potom to vypáliš na CD cez program nero, alebo ashampo burning, amôžeš to dať aj na pamäťovú kartu do mobilu;) cez PC;)
buchač
19.04.10,10:40
Myslím, že Juraj jej to rád urobí aj za "vatikánsku menu"

...jej nie ...neurobím ...:confused:...ani za hentú menu a ani za nijakú inú !!!

Ja jej len napálim CD Kristíny...:rolleyes:

P.S.:
Respektíve , už je napálené ...:)
veronikasad
19.04.10,10:43
...jej nie ...neurobím ...:confused:...ani za hentú menu a ani za nijakú inú !!!

Ja jej len napálim CD Kristíny...:rolleyes:

P.S.:
Respektíve , už je napálené ...:)
Juraj, nechytaj ma za slovíčka, samozrejme že som myslela, že jej napáliš CD Kristíny ...
buchač
19.04.10,11:10
:D:D:D som rada, že som Vás rozosmiala:D:D:D v pondelok sa to zíjde, pfuj neznášam pondelky:mad:


ešte pre Lenku: a keď budeš na tej stránke napr. isohunt.com,/ ale na tejto stránke sú zahraničné vecičky/ tak daj do vyhľádavača, napr."linkin park ":--- zbožňujem toho speváka ňňňammm:---
ti nájde od nich všetko potom sa pozrieš, aby to bolo audio- klikneš na názov a hore nad tým klikneš že dowland torrentz/ to som určite zle napísala/ a vyskočí ti tá tabuľka utorrent čo si si už predtým nainštalovala a dáš OK aby ti to stiahlo cez ten program torrentz a étafsjo.:D a potom už len čakať a čakať,...../.áh ešte som zabudla, to čo bude hotové je uložené v priečinku sťahované veci./ ale si treba všímať aj to, aby tam bolo čím viac síderov to zas vidíš napravo je to tak že S a P, aby ti to mal kto posielať, lebo keď tam bude len "0" tak ti to nebude sťahovať, lebo nie je tam nikto kto by ti to posielal... hádam som to napísala dosť zrozumiteľne;)
keby nie tak tutok hen chlapi ma doplnia:D:D ale dúfam, ženie za hotové:D:D

mne to sťahuje na disk "D"

ešte dodatok a potom to vypáliš na CD cez program nero, alebo ashampo burning, amôžeš to dať aj na pamäťovú kartu do mobilu;) cez PC;)

Barborka ....ale prečo tak zložito ???;):rolleyes:
erzet
19.04.10,11:22
ahoj Lenka, dúfam, že to čo teraz napíšem, nebude v nesúlade s Etiketou:rolleyes:;)
takže choď na stránku stahuj.sk, alebo na slunecnice.cz tam vyhľadaj vo vyhľadávači""""" utorrent """"" stiahni si, to je to zadara, nainstaluj do PC, potom pôjdeš na nejaké torrenty, napr. torrents.cz a tam stiahneš len čo srdci ráči, všetko...... a zahraničné pesničky napríklad na isohunt.com, alebo torrentz.com.....od výmyslu sveta tam nájdeš všetko čo by si chcela stiahnúť, alebo aj na mp3000.net- tušímtak sa to volá;)

;)a nebudeš musieť tu chlapom zaplatiť ništ:D:D
A že priateľka:mee::mee::mee::---
kyblik
19.04.10,15:20
Lenka uplne nahodou idem zajtra do Bardejova a cd Horehronie mam v aute... Tak neviem dame kavu... a cd je Tvoje...;)
Lenka1979
19.04.10,16:22
Lenka uplne nahodou idem zajtra do Bardejova a cd Horehronie mam v aute... Tak neviem dame kavu... a cd je Tvoje...;)

...tak to by som chcela vidieť..ja som "za" ;):---
kyblik
20.04.10,03:58
:D:D:D a chlapi maju bez... :rolleyes:
Barbara
20.04.10,06:09
:D:D:D kde dvaja sa bijú, zvíťazí tretí :D:D:D

no brááááávooooo:D

a vy dvaja mátehttp://grafika.profitux.cz/images/smiles/013.gif tudle:D:D:D
Barbara
20.04.10,06:13
Lenka uplne nahodou idem zajtra do Bardejova a cd Horehronie mam v aute... Tak neviem dame kavu... a cd je Tvoje...;)


Kyblík, len aby z tej kaffé , nebolo aj niečo tvrdé:D:D:D
buchač
20.04.10,08:50
...jej nie ...neurobím ...:confused:...ani za hentú menu a ani za nijakú inú !!!

Ja jej len napálim CD Kristíny...:rolleyes:

P.S.:
Respektíve , už je napálené ...:)

....aj poslané ...;)
Lenka1979
20.04.10,09:03
....aj poslané ...;)


Ďakujem Juraj. ;):)