luluhaha
19.04.10,10:24
Chceli by sme podávať súhrnný výkaz bez elektronického podpisu, po vytlačení dohody o spôsobe doručovania písomností, sme si v článku 5.2 prečítali že musíme výhradne používať Internet Explorer 5.5, lenže my používame Mozilla Firefox, myslíte že je to problém? Nechceme inštalovať Explorer..
bea
19.04.10,08:29
Blankake
19.04.10,08:40
Chceli by sme podávať súhrnný výkaz bez elektronického podpisu, po vytlačení dohody o spôsobe doručovania písomností, sme si v článku 5.2 prečítali že musíme výhradne používať Internet Explorer 5.5, lenže my používame Mozilla Firefox, myslíte že je to problém? Nechceme inštalovať Explorer..
Áno, dá (alebo dalo sa, lebo momentálne elektronická komunikácia drsr nefunguje) sa to len v Internet Exploreri. Bohužiaľ, je to kvôli používaniu ZEP, na ktorého vytváranie poskytuje NBÚ certifikát len v OS Windows v prehliadači Internet Explorer.

A ešte pridám odkaz na jeden článok:

http://www.zive.sk/nbu-nema-problem-certifikovat-elektronicky-podpis-pre-ine-systemy/sc-4-a-287708/default.aspx

NBÚ nemá problém certifikovať ZEP na iné systémy, ale ich nikto o to nepožiadal. Čo teda robí vedenie DRSR???
Stefan2005
19.04.10,08:48
...kvôli používaniu ZEP, na ktorého vytváranie poskytuje NBÚ certifikát len v OS Windows v prehliadači Internet Explorer.

... lenže na základe podnetu (a pokuty) komisie EU pre Microsoft tento už dáva IE len ako voliteľnú súčasť, takže môžem mať OS Windows, ale vôbec nemusím mať IE. EÚ by sa mala poobzerať aj v rámci EU a pobuzerovať aj iných, tak ako to urobila s MS...
Emwa
19.04.10,08:55
UZ IDE PORTAL DRSR - original:)
Kazu
19.04.10,09:00
UZ IDE PORTAL DRSR - original:)

Ja som poslala SV včera. Dúfam, že teraz nebudú chcieť aby som ho poslala ešte raz keď už im tá stránka funguje. :) Pre istotu budem v strehu.
Blankake
19.04.10,09:10
Ja som poslala SV včera. Dúfam, že teraz nebudú chcieť aby som ho poslala ešte raz keď už im tá stránka funguje. :) Pre istotu budem v strehu.
Ja myslím, že keď budú chcieť, tak sa ozvú sami, určite netreba robiť ešte väčší chaos a posielať niečo znovu.

Na núdzovej stránke píšu:
"

Dovoľujeme si upozorniť daňové subjekty, že náhradný spôsob podávania je prednostne určený pre:
daňové subjekty, ktoré majú zaručený elektronický podpis
alebo „dohodu o spôsobe doručovania písomností doručovaných elektronickými prostriedkami, ktoré nebudú podpísané zaručeným elektronickým podpisom“
alebo subjekty, ktoré sa zatiaľ neregistrovali

Ak ste podali súhrnný výkaz touto formou, naši pracovníci si Vás dovolia osloviť a verifikovať údaje."
Kazu
19.04.10,09:36
Ja myslím, že keď budú chcieť, tak sa ozvú sami, určite netreba robiť ešte väčší chaos a posielať niečo znovu.

Na núdzovej stránke píšu:
"


Dovoľujeme si upozorniť daňové subjekty, že náhradný spôsob podávania je prednostne určený pre:
daňové subjekty, ktoré majú zaručený elektronický podpis
alebo „dohodu o spôsobe doručovania písomností doručovaných elektronickými prostriedkami, ktoré nebudú podpísané zaručeným elektronickým podpisom“
alebo subjekty, ktoré sa zatiaľ neregistrovali

Ak ste podali súhrnný výkaz touto formou, naši pracovníci si Vás dovolia osloviť a verifikovať údaje."

Po týchto skúsenostiach si myslím, že už neveríme ani tomu, že máme nos medzi očami a ak ho tam aj vidíme, pochybujeme o tom, či je vôbec náš :D
luluhaha
28.04.10,10:26
Dá sa autorizácia vybaviť len počas stránkových hodín ?
azla
28.04.10,10:48
Asi je to tak - kde ako.

Naš DÚ vybavoval a mimo strankových dní .
luluhaha
30.04.10,12:48
..pokiaľ chceme posielať výkazy bez elekt.podpisu, sme registrovaný, autorizovaný, musíme si sťahovať klientskú a serverovú značku? alebo si tieto súbory sťahujú len tí čo používajú zaruč.elektr.podpis?? dakujem
Blankake
30.04.10,13:10
..pokiaľ chceme posielať výkazy bez elekt.podpisu, sme registrovaný, autorizovaný, musíme si sťahovať klientskú a serverovú značku? alebo si tieto súbory sťahujú len tí čo používajú zaruč.elektr.podpis?? dakujem
Tieto elektronické značky si musíš stiahnuť a nainštalovať, na stránke drsr je aj podrobný návod na stiahnutie.
luluhaha
27.05.10,08:02
Dobrý deň, stiahla som klientskú a serverovú značku, ale keď chcem podať Súhrnný výkaz a stlačím tlačidlo Elektronické podanie daňového priznania - tak mi nejde možnosť pokračovať...neviem si predstaviť čo môžem robiť zle alebo čo by mohlo byť nastavené nesprávne...ani kde sa informovať..
domenico.office
27.05.10,09:47
Tvoja chyba je v tom, že ActiveX prvky ti nepracujú správne. Môže to byť v nastavení Internet Exploreru. Na stránke DRSR je návod, ako si správne nastaviť Internet explorer, aby ActiveX prvky pracovali v prospech systému. Chcel by som ešte doplniť, že potrebuješ Dsigner Xades a XML plugin, tie musia byť nainštalované v systéme tiež.