ivanka29.8
19.04.10,12:28
dobrý deň

potrebovala by som radu ohľadom nezaplatených výplat. minulý mesiac som dala výpoveď v predošlom zamestaní nakoľko od začiatku bol problém s vyplatením mzdy. ku dňu výplaty som požiadala zamestnávateľa aby mi podpísal papier kde sa zaväzuje vyplatiť tri nevyplatené mzdy do jedného mesiaca. Na papieri je podísany on ako zastupúci spoločnosti ktorá je akciovkou je tam takisto razítko spoločnosti môj podpis. On ma jednu kópiu ja druhú. Prosím poradťe mi na ako mám postupovať daľej nakoľko ja už neviem čo mám robiť a nemôžem si dovoliť prísť o tie peniaze. už tam mal aj inšpektorát práce na podnet bývalych kolegov a nič sa nestalo ani nedostal pokutu ani mi mzdy.

Vopred ďakujem
veronikasad
19.04.10,10:33
Ivanka, ak nepomôže Inšpektorát práce, budeš si musieť uplatniť nárok na nevyplatenú mzdu cestou súdu
Miichaela
19.04.10,10:36
Tiež by som navrhovala v prvom rade Inšpektorát práce.
profesional
19.04.10,10:43
Ten papier sa povazuje za uznanie dlhu..
Takze poslat pokus o zmier a ak nezaplatia, tak podat na sud navrh na vydanie platobneho rozkazu..
ivanka29.8
19.04.10,11:17
Práve papier som chcela aby som mala potvrdené koľko mi dlhuje lebo som predpokladala, že ma nevyplatí ako má. Iba som nevedela či to je platné ako zmluva. Aktuálny zamestnávateľ mi poradil, že by som ho mohla udať na polícii, nakoľko sa to da klasifikovať ako zmluva, ktorú on porušil. On k tomu zaujal viac menej postoj typu, že už tam nepracujem a mám novú prácu tak nepotrebujem peniaze. Zamestnanci ktorí tam ostali nemajú takisto vyplatené mzdy a nevedia ako daľej postupovať.

Ďakujem za rady:)
Zoltán Kovács
19.04.10,11:19
Nevyplatenie mzdy sa považuje za trestný čin, ak sa nemýlim...
Hansa
19.04.10,12:02
Nevyplatenie mzdy sa považuje za trestný čin, ak sa nemýlim...

... nevyplatenie mzdy, v prípade, že sú k dispozícii peňažné prostriedky u zamestnávateľa, je podľa § 214 Trestného zákona trestným činom.
ivanka29.8
19.04.10,12:48
peňažné prostriedky boli k dispozícii určite nakoľko hotel (bývale pracovisko) vlastní veľká akciovka ktorá má aj iné podnikateľské aktivity, ale konateľ spoločnosti sa o to nezaujíma pre neho je to problém vedúceho a nie jeho... vedúci zas odmieta zobrať zodpovednosť na seba a odmieta komunikovať iba odkazuje že zaplatí potom a zase potom...
andreaS
19.04.10,12:51
moj manzel ma rovnaky problem... ma dostat poslednu vyplatu aj s odstupnym... a zvycajne dostavali peniaze uz prvy tyzden... zamestnanci uz vyplaty maju... ale moj manzel este s jednym kolegom, kt. tam uz nerobi vyplaty nemaju :( ... firma sa ohradza ze nie su peniaze (hlavne ze na sluzobky do pariza a ja neviem kam este po svete peniaze su :mad:)
veronikasad
19.04.10,13:11
moj manzel ma rovnaky problem... ma dostat poslednu vyplatu aj s odstupnym... a zvycajne dostavali peniaze uz prvy tyzden... zamestnanci uz vyplaty maju... ale moj manzel este s jednym kolegom, kt. tam uz nerobi vyplaty nemaju :( ... firma sa ohradza ze nie su peniaze (hlavne ze na sluzobky do pariza a ja neviem kam este po svete peniaze su :mad:)
Andrejka, manžel urobil chybu, že nežiadal aspoň o výplatu zálohy na mzdu pri skončení prac. pomeru v zmysle § 129 Zákonníka práce

§ 129
Splatnosť mzdy
Na začiatok (http://www.porada.sk/#hore)

(1) Mzda je splatná pozadu za mesačné obdobie, a to najneskôr do konca nasledujúceho kalendárneho mesiaca, ak sa v kolektívnej zmluve alebo v pracovnej zmluve nedohodlo inak.

(2) Na žiadosť zamestnanca musí mu byť mzda splatná počas dovolenky vyplatená pred nastúpením dovolenky.

(3) Pri skončení zamestnania vyplatí zamestnávateľ zamestnancovi mzdu splatnú za mesačné obdobie v deň skončenia pracovného pomeru, ak sa nedohodli inak ,najneskôr však v najbližšom výplatnom termíne nasledujúcom po dni skončenia pracovného pomeru.
andreaS
19.04.10,13:13
ziadat by mohol kolko chcel, aj tak by mu skor peniaze nedali :( (raz sme potrebovali skor peniaze, len smiesnu cast z vyplaty a ani vtedy nepochodil) ...
veronikasad
19.04.10,13:15
ziadat by mohol kolko chcel, aj tak by mu skor peniaze nedali :( (raz sme potrebovali skor peniaze, len smiesnu cast z vyplaty a ani vtedy nepochodil) ...
Andrejka, ale teraz na ne mal nárok zo zákona. K výplate zálohy zamestnávatel nepotrebuje SW na spracovanie miezd - ak by chce zdôvodňovať, prečo mu ku dňu skončenia prac.pomeru nevie vypočítať mzdu.
andreaS
19.04.10,13:18
to by si musela poznat pozadie... :(

milostiva ich uctovnicka a mzdarka v jednom ma pindy za vsetko... ani cestaky im dobre nevyplacali... aj ked som namietala... hundrala aj ked poslal manzel doklady na vypisanie pre urad prace...

ale hlavne, ze mu uz poslali postou vsetky vystupne papiere vratane vyplatnej pasky... tak dufame, ze mzda pride co najskor...
veronikasad
19.04.10,13:20
to by si musela poznat pozadie... :(

milostiva ich uctovnicka a mzdarka v jednom ma pindy za vsetko... ani cestaky im dobre nevyplacali... aj ked som namietala... hundrala aj ked poslal manzel doklady na vypisanie pre urad prace...

ale hlavne, ze mu uz poslali postou vsetky vystupne papiere vratane vyplatnej pasky... tak dufame, ze mzda pride co najskor...
tak pošlite na hundrajúcu účtovníčku Inšpekciu práce ...
andreaS
19.04.10,13:21
to sa veru chystam... nech ma prvykrat pravo hundrat ze nevie co skor... lebo ma tam tych nedostatkov az az...
ekofin
01.03.12,16:25
Dobrý deň, hľadala som v podvojnom účtovníctve môj problém, no nenašla som ho, tak píšem tu. Dúfam, že mi niekto poradí, lebo sa to týka účtovania nevyplatených miezd v roku 2011.
s.r.o. z dôvodu nedostatku finančných prostriedkov nevyplácala mzdu od mája konateľovi, ktorý má riadnu pracovnú zmluvu. Teraz vo februári a postupne ďalšie mesiace mu ju bude doplácať. Do prehľadov dávali len skutočne vyplatené mzdy a skutočne zrazenú a odvedenú daň. Výplaty ale urobené mal, len ich nemal vyplatené. Majú sa v podvojnom účtovníctve zaúčtovať hrubé mzdy celkom, t.z. aj s tými konateľovými, alebo ich mám odpočítať? Mne to vychádza, že by sa mali zaúčtovať a v decembri preúčtovať nevyplatené mzdy na nejaký záväzkový účet, len neviem na aký. Čo s preddavkami na daň, keď ich do prehľadov neuvádzala a budú sa dávať teraz v týchto mesačných. Uviesť ich v prehľade do riadku 01? Z účtovníctva ju odúčtovať? Poraďte prosím účtovníci. Ďakujem
ekofin
01.03.12,16:37
Hneď som prišla na to, keď som to dopísala a odoslala, že sa pýtam somarinu. Veď predsa mne na účte 331 ostane nevyplatená jeho mzda a na účte 342 neodvedená daň z jeho mzdy, keď zaúčtujem tie mzdy tak ako boli urobené. Myslím, že ich musím tak zaúčtovať, lebo vlastne to je náklad roku 2011. Ospravedlňujem sa, ale pri tých všetkých problémoch v súvislosti s uzávierkou mi niekedy nezapína.