limesa
19.04.10,15:17
Dobrý deň,

prosím ako mám postupovať. Zamestnávateľ mi skoro 2 roky strhával exekučné zrážky a teraz, keď som ukončila pracovný pomer som zistila, že namiesto 20 zrážok, poslal zamestnávateľ len 7 zrážok. Ostatné z dôvodu, že nemá financie neodviedol exekútorovi/jeho vyhadrenie/. Ale mne ich strhol. To znamená, že musím exekútorovi znova vyplatiť tie zrážky a vymáhať od bývalého zamestnávateľa? Bola som aj za tým exekútorom a on povedal, že je to môj problém a ja si ho mám vyriešiť s bývalým zamestnávateľom.Podľa všetkých informácií to nebude nikdy. Som z toho zúfalá. Prosím ako postupovať?

Ďakujem.

Pekný deň.
hanelie
19.04.10,14:12
vy pošlite exekútorovi kópie výplatných pások - na ktorých je uvedená kolonka: súdne nariadená zrážka
ostatné je vecou exekútora, aby tieto zrážky vymáhal od zamestnávateľa

z exekučného poriadku:

§ 67

(1) Exekútor vydá exekučný príkaz (príkaz na vykonanie exekúcie zrážkami zo mzdy) po uplynutí lehoty na vznesenie námietok proti exekúcii alebo po tom, keď mu bolo doručené rozhodnutie súdu o námietkach, ktorým sa námietky zamietli (§ 50).

(2) Exekučný príkaz sa doručí oprávnenému, povinnému a platiteľovi mzdy. Povinnému a platiteľovi mzdy sa doručí do vlastných rúk.

(3) Platiteľ mzdy je povinný odo dňa doručenia exekučného príkazu vyplácať oprávnenému sumy zrazené zo mzdy povinného.

§ 82

Ak platiteľ mzdy nevykoná zo mzdy povinného zrážky riadne a včas, ak ich vykoná v menšom rozsahu, ako je určený, alebo ak nevyplatí zrážky oprávnenému bezodkladne po tom, keď sa mu doručil exekučný príkaz alebo keď sa stali splatnými ďalšie mesačné sumy mzdy, môže oprávnený uplatniť proti platiteľovi mzdy na súde právo na vyplatenie súm, ktoré sa mali zo mzdy povinného zrážať.
limesa
20.04.10,07:10
veľmi pekne ďakujem.

pekný deň
ladyrs
04.05.10,06:20
Dobrý deň prajem ! Poprosím o pomoc. Do výpočtu zrazenej sumy na exekúciu mám započítať zamestnaneckú prémiu ?
Ďalšia moja otázka sa týka žiadosti exekútora,aby sme mu "každý mesiac zasielali písomnou formou výšku mesačnej mzdy povinného a výšku zrážanej sumy". Má na to právo, žiadať od zamestnávateľa povinného? A kto nám potom uhradí vzniklé náklady /poštovné/? Zamestnancovi budem zrážať túto exekúciu cca 3 roky.......
Ďakujem.
hanelie
04.05.10,07:18
výška zrážky sa vyrátava z čistej mzdy - zamestnanecká prémia je jej súčasťou

ohľadom ČM a výpočtu zrážky sa skúste dohodnúť s exe, možno by stačilo poslať raz za 1/2 roka žiadané info
ladyrs
04.05.10,07:32
výška zrážky sa vyrátava z čistej mzdy - zamestnanecká prémia je jej súčasťou

ohľadom ČM a výpočtu zrážky sa skúste dohodnúť s exe, možno by stačilo poslať raz za 1/2 roka žiadané info
Ďakujem pekne. Ono mi ohľadne žiadosti exekútora nejako nejde do hlavy. On si dáva zaplatiť všetky svoje náklady povinnému, a my ako zamestnávateľ by sme to prečo robili zadarmo, a to počas cca troch rokov? Poukazujú síce na súčinnosť, ale neviem, či je to niekde v zákone.
zuzule
04.05.10,12:51
Dobrý deň,
chcem sa spýtať, či je dovolené zamestnancovi strhať zrážku zo mzdy na základe Žiadosti o vykonávanie zrážok nejakej spoločnosti poskytujúcej úvery- napr. Telervis. Zamestnanec si zobral úver, podpísal s veriteľom aj Dohodu o zrážkach zo mzdy a úver nesplácal. Preto zamestnávateľovi poslal veriteľ žiadosť o zrážky zo mzdy. Je to pre zamestnávateľa dostačujúci doklad? Alebo môže zamestnávateľ stŕhať len súdom/exekútorom nariadené zrážky?
Ďakujem
zuzule
04.05.10,13:06
už som si našla v inej téme, ďakujem
Mirka.V
04.05.10,13:15
Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať. máme zamestnanca, ktorý má HM = 307,70€. potrebujeme mu robiť mesačné zrážky zo mzdy (dohoda len so zamestnancom - spôsobil manko). V akej výške mu môžeme túto zrážku robiť. resp. koľko minimálne musí dostať na výplatu? Ďakujem pekne