Hamer01
19.04.10,21:59
Ahojte mam vytvoreny jeden podnikatelsky plan (teda on je aj zacaty ale pribrzdili ma financie a cas).

Jedna sa o vyhradne zastupenie jednej svetovej znacky na slovenskom trhu. Kontakt s vyrobcom je nadviazany, prve objednavky uz prebehli vsetko v poriadku. Co sa tyka reklami ta ja s vyrobcom taktiez dohodnuta (bude spolufinancovat reklamnu kampan.).

Nechcem tu velmi pisat o co konkretnejsie sa jedna ale mozem napisat ze ide o predaj ich vyrobkou, tieto vyrobky su v okolitych statoch povedcine na TOP3 priecke v predajnosti daneho produktu.

O co mam zaujem:
A. hladam investora ktory by mi pomohol rozbehnut a taktiez spolufinancovat tento zamer,

alebo

B. prenecham vyhradne zastupenie, kontakty a dalsiu podporu pre danu znacku na slovenskom a ceskom trhu.
ludex
19.04.10,20:05
Ahojte mam vytvoreny jeden podnikatelsky plan (teda on je aj zacaty ale pribrzdili ma financie a cas).

Jedna sa o vyhradne zastupenie jednej svetovej znacky na slovenskom trhu. Kontakt s vyrobcom je nadviazany, prve objednavky uz prebehli vsetko v poriadku. Co sa tyka reklami ta ja s vyrobcom taktiez dohodnuta (bude spolufinancovat reklamnu kampan.).

Nechcem tu velmi pisat o co konkretnejsie sa jedna ale mozem napisat ze ide o predaj ich vyrobkou, tieto vyrobky su v okolitych statoch povedcine na TOP3 priecke v predajnosti daneho produktu.

O co mam zaujem:
A. hladam investora ktory by mi pomohol rozbehnut a taktiez spolufinancovat tento zamer,

alebo

B. prenecham vyhradne zastupenie, kontakty a dalsiu podporu pre danu znacku na slovenskom a ceskom trhu.


Výhradné zastúpenie už neexistuje!!! Sme v EU!
Dnes ho máš Ty,zajtra ja a pozajtra Jožko z Hornej Maríkovej! ;)
misomiso
20.04.10,05:00
alebo

B. prenecham vyhradne zastupenie, kontakty a dalsiu podporu pre danu znacku na slovenskom a ceskom trhu.


Mne sa paci najviac to B - prenecham vyhradne zastupenie. Ak si mal aj nejaku dohodu s vyrobcom o vyhradom zastupeni, tak si ju ziskal snad na zaklade toho, ze ta ten vyrobca nejako preveril nie? (Skusenosti z predaja v danom segmente, dostatok kapitalu a pod). Ak nie, tak je to dobre shitny vyrobca, a aj tie vyrobky sa asi nebudu predavat ako teple rozky, pretoze sa sam vyrobca trasie o to, aby ho aspon niekto predaval v takej (z hladiska trhu) bezvyznamnej krajine akou je Slovensko.

Ak ta preverili, tak potom po prve nepotrebujes kapital a po druhe nemozes vyhradne zastupenie nikomu prenechat.
plackoo
20.04.10,05:13
Ahojte mam vytvoreny jeden podnikatelsky plan (teda on je aj zacaty ale pribrzdili ma financie a cas).

Jedna sa o vyhradne zastupenie jednej svetovej znacky na slovenskom trhu. Kontakt s vyrobcom je nadviazany, prve objednavky uz prebehli vsetko v poriadku. Co sa tyka reklami ta ja s vyrobcom taktiez dohodnuta (bude spolufinancovat reklamnu kampan.).

Nechcem tu velmi pisat o co konkretnejsie sa jedna ale mozem napisat ze ide o predaj ich vyrobkou, tieto vyrobky su v okolitych statoch povedcine na TOP3 priecke v predajnosti daneho produktu.

O co mam zaujem:
A. hladam investora ktory by mi pomohol rozbehnut a taktiez spolufinancovat tento zamer,

alebo

B. prenecham vyhradne zastupenie, kontakty a dalsiu podporu pre danu znacku na slovenskom a ceskom trhu.

Tak teda nie som si istý, či chceš podnikať aj ty sám :
výrobca bude spolufinancovat reklamnu kampan
A. hladam investora ktory bude spolufinancovat tento zamer
alebo
B. prenecham vyhradne zastupenie.

To skôr vyzerá, že máš nápad, o ktorom si myslíš, že by zaň niekto mohol zaplatiť ( a tebe by stačilo krútiť palcami:) nad plným bruškom ).
BLINDSIDE
02.05.10,14:28
Výhradné zastúpenie už neexistuje!!! Sme v EU!
Dnes ho máš Ty,zajtra ja a pozajtra Jožko z Hornej Maríkovej! ;)Ne, ten Jožko z Hornej Maríkovej by ani nerozumel čo to vlastne má. Ešte z Dolnej by dali v kárčme rozum do kopy :D