miro007
20.04.10,09:45
Dobry den,

chcel by som sa spytat ci tu ma niekto s tymto obchodovanim skusenosti, lebo somsa o to zacal zaujimat a chcel by som sa do toho pustit len neviem co je vsetko treba potrebne preto spravit a hlavne kde by som si to mohol este nie naostro vyskusat.

Vopred dakujem za vsetky odpoved

Miro
Filip Glasa
20.04.10,11:02
mangovlna
24.04.10,06:55
Ahoj ..skor nez sa do niecoho pustis odporucam ziskat si na tuto temu co najviac informacii, popripade precit nejake knihy ...rozmysliet si napr. ci chces investovat dlhodobo alebo robit kratke spekulativne obchody, na akom type burzy chces obchodovat a pod. - ...ako tvoju prvu investiciu ti odporucam navstivit nejake internetove knihkupectvo ;)
miro007
25.04.10,18:54
Ahoj,

dakujem ti za spravu, citam rozne clanky a podobne, tomuto oboznamovaniu sa venujem uz par mesiacov, ja osobne by som sa radsej venoval dlhodobejsim investiciam na tych najlikvidnejsich komoditach na trhu. Mam aj zopar stranok s grafmi, no chcem sa poradit s niekym skusenejsim ze co vsetko mozem spravit aby som si mohol byt mojimi krokmi istejsi.Kazda rada je velmi uzitocna.

Este raz dakujem za odpoved :)
Hairy Foter
24.10.10,09:03
1. Googlit a googlit a urcite na par zaujimavych stranok natrafis
2. Ta rada s nakupom knih je tiez velmi dobra. Ak vies po anglicky tak odporucam v originaly. Vravis ze ta zaujima hlavne dlhodobe, t.j. pozicne obchodovanie - precitaj si knihy od L.Williamsa
3. Pocitaj s tym ze ked sa zacnes venovat studiu trhov popri zamestnani intenzivne, tak ti bude trvat 1/2 - 1 rok kym pochopis zaklady
4. Ked chces trenovat obchodovanie s demo uctom skus napr. ninjatrader - nemozem zadat web lebo mam iba 5 prispevkov :mad:
5. davaj si pozor pred roznymi Boiler Room brokermi ala coloseum. Vzdy obchoduj svoje rozhodnutia, nenechaj brokera obchodovat za teba