reevolt
20.04.10,12:53
Ahojte, chcem vas poprosit o radu. Podarilo sa mi zaslat zamestnancovi na vyplatu o 20 Eur naviac. Ako to teraz urobit? Moze mi ich vratit do pokladne? Ako to zaucovat ako aky prijem? Odvody su spravne.
Dakujem
Timka1
20.04.10,10:54
Ahojte, chcem vas poprosit o radu. Podarilo sa mi zaslat zamestnancovi na vyplatu o 20 Eur naviac. Ako to teraz urobit? Moze mi ich vratit do pokladne? Ako to zaucovat ako aky prijem? Odvody su spravne.
Dakujem

no neviem či bude chcieť vrátiť peniažky, ale jednoznačne treba sa s ním dohodnúť na vrátení alebo na tom, že tých 20 € budete považovať ako záloha k ďalšej výplate ak by nechcel vrátiť
reevolt
20.04.10,11:04
ak sa dohodneme na vrateni tak potom to staci dat do pokladne ako prijem ovplyvnujuci alebo neovplyvnujuci zd. uctujem v JU
Timka1
20.04.10,11:12
ak sa dohodneme na vrateni tak potom to staci dat do pokladne ako prijem ovplyvnujuci alebo neovplyvnujuci zd. uctujem v JU

to záleží od toho, ako si účtovala výdaj - ak ako VNZD, tak aj príjem bude ako PNZD
veronikasad
20.04.10,12:27
ak sa dohodneme na vrateni tak potom to staci dat do pokladne ako prijem ovplyvnujuci alebo neovplyvnujuci zd. uctujem v JU
storno výdaja OZD v členení mzdy (výdaj s mínusovým znamienkom)