vojacik1985
20.04.10,15:19
poprosim o radu. chcel som kupit jeden byt vsetko sa mi pacilo a tak sme spisali zmluvu o buducej zmluve kde bola definovana pokuta 1600 eur.
zmluva bola spisana. za tyzden na to som si isiel obzriet byt este raz a chcel som sa ist pozriet do pivnice v ktorej som pred podpisaným zmluvy nebol lebo majitel bytu mi povedal ze tam je neporiadok a oni aj tak nevyuzivaju. a po obhliadky tej pivnice som ostal zhrozeny, ako podlaha tam bola hlina ziadny beton, a steny boli derave az tal ze bolo vidiet az na dvor a strasny puch od hniloby.

mozem nasledkom mojich zisteny odstupit od zmluvy????? poprosim oradu dakujem
Stanislav 1975
20.04.10,13:21
poprosim o radu. chcel som kupit jeden byt vsetko sa mi pacilo a tak sme spisali zmluvu o buducej zmluve kde bola definovana pokuta 1600 eur.
zmluva bola spisana. za tyzden na to som si isiel obzriet byt este raz a chcel som sa ist pozriet do pivnice v ktorej som pred podpisaným zmluvy nebol lebo majitel bytu mi povedal ze tam je neporiadok a oni aj tak nevyuzivaju. a po obhliadky tej pivnice som ostal zhrozeny, ako podlaha tam bola hlina ziadny beton, a steny boli derave az tal ze bolo vidiet az na dvor a strasny puch od hniloby.

mozem nasledkom mojich zisteny odstupit od zmluvy????? poprosim oradu dakujem

bez pokuty podľa mňa neodstúpiš- jedine, že by predávajúci sa tej pokuty vzdal-čo nepredpokladám...
vojacik1985
20.04.10,13:24
aj ked mi neboli ukazane vsetky spolocne priestori?
Stanislav 1975
20.04.10,13:27
aj ked mi neboli ukazane vsetky spolocne priestori?

tak vieš vojačik, na to si si mal dať pozor,aby si všetko videl a až potom tú zmluvu o bud.zmluve podpísal...