fafo8
20.04.10,18:40
Dobrý deň,
zamestnankyňa mi zrazu oznámila, že chce požiadať o predčasný starobný dôchodok a potrebuje nejaké potvrdenia (predpokladám, že ELDP, zápočet a ešte niečo iné?).
Ďalej ma zaujíma ako mám postupovať. Mám s ňou zrušiť pracovný pomer dohodou skôr než požiada o predčasný dôchodok? Alebo môže ďalej pracovať a zároveň žiadať o predčasný dôchodok?
Podľa toho čo som sa dočítal, tak keď bude aj po priznaní predčasného dôchodku ďalej pracovať a platiť odvody na dôchodkové poistenie, tak za každý mesiac sa jej predčasný dôchodok zvýši o 0,5% až do výšky klasického starobného dôchodku?
Ktoré odvody nemusia byť platené pri zamestnancovi dôchodcovi?
A ešte otázočka, keď zamestnanec dosiahne dôchodkový vek (nie vek na predčasný dôchodok), je pracovný pomer skončený automaticky alebo musí o skončenie pracovného pomeru požiadať?
Ďakujem
drobeceva
20.04.10,16:46
Dobrý deň,
zamestnankyňa mi zrazu oznámila, že chce požiadať o predčasný starobný dôchodok a potrebuje nejaké potvrdenia (predpokladám, že ELDP, zápočet a ešte niečo iné?).
Ďalej ma zaujíma ako mám postupovať. Mám s ňou zrušiť pracovný pomer dohodou skôr než požiada o predčasný dôchodok? Alebo môže ďalej pracovať a zároveň žiadať o predčasný dôchodok?
Podľa toho čo som sa dočítal, tak keď bude aj po priznaní predčasného dôchodku ďalej pracovať a platiť odvody na dôchodkové poistenie, tak za každý mesiac sa jej predčasný dôchodok zvýši o 0,5% až do výšky klasického starobného dôchodku?
Ktoré odvody nemusia byť platené pri zamestnancovi dôchodcovi?
A ešte otázočka, keď zamestnanec dosiahne dôchodkový vek (nie vek na predčasný dôchodok), je pracovný pomer skončený automaticky alebo musí o skončenie pracovného pomeru požiadať?
Ďakujem
Začnem od konca Tvojich otázok. Dôchodok nie je dôvodom na ukončenie pracovného pomeru, takže aj keď dosiahne dôchodkový vek, automaticky sa PP neukončí.
Ak má nárok na predčasný starobný dôchodok, musí povedať, ku ktorému dňu požiada a k tomuto dátumu mu vystavíš ELDP.
V práci môže pokračovať aj naďalej. Po priznaní dôchodku Ti predloží výmer a neplatí PvN a IP. Podstatný je dátum priznania PSD, potom požiadaš SP o vrátenie peň.prostriedkov.
fafo8
20.04.10,17:49
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Ešte by ma zaujímalo ako je to s tým prehodnocovaním dôchodkov. Teraz bude mať dôchodok krátený o 12%, takže keď odpracuje ďalšie dva roky, tak bude mať plnú výšku dôchodku?
VERONIKA6
21.04.10,05:12
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Ešte by ma zaujímalo ako je to s tým prehodnocovaním dôchodkov. Teraz bude mať dôchodok krátený o 12%, takže keď odpracuje ďalšie dva roky, tak bude mať plnú výšku dôchodku?
Jedenkrát do roka môže požiadať Sociálnu poisťovňu o prepočítanie dôchodku. Podmienkou je skončený pracovný pomer. Stačí ukončiť jeden deň a druhý deň prijať do pracovného pomeru. Ty mu vystavíš ELDP,
k tomu sa prikladá žiadosť o prepočet dôchodku a vyhlásenie, že neuzavrel zmluvu o starobnom dôchodkovom sporení podľa zákona č. 43/2004 Z.z. o starobnom dôchodkovom sporení. Ešte doplním, že po prepočítaní nebude mať plnú výšku dôchodku.
Pozri tu:
http://www.socpoist.sk/starobny-dochodok/1286s#zvysenie-starobneho-dochodku-po-priznani-dochodku
Mima P.
30.04.10,07:29
Ahojte.
Mam takuto otazku: Zamestnanec požiadal o ukončenie PP §60, že chce odijst do predcas. starob.dochodku. (vysvetlovala som ze odchod do predc.SD nie je dovod na ukoncenie PP, ale kedze o to poziadal a trval suhlasila som). K nim urcenemu dnu sme uzavreli dohodu o ukonc.PP na jeho zdiadost. Teraz dosiel s tym, ze mu radia aby pozadoval 3 mes. odstupne, ze ma nanho narok?! Pozeram ako puk! Neviem ci mi nieco uniklo ale som z tej poziadavky udivena. Odchodne mu vyplatime kedze ide do dochodku, ale odstupne? To snad nemysli vazne!
Dakujem vopred za rychle odpovede, lebo na obed sa tu urcite dovali aj s celou rodinou :-(
M.
metracik2
30.04.10,09:03
Dobrý deň,
zamestnankyňa mi zrazu oznámila, že chce požiadať o predčasný starobný dôchodok a potrebuje nejaké potvrdenia (predpokladám, že ELDP, zápočet a ešte niečo iné?).
Ďalej ma zaujíma ako mám postupovať. Mám s ňou zrušiť pracovný pomer dohodou skôr než požiada o predčasný dôchodok? Alebo môže ďalej pracovať a zároveň žiadať o predčasný dôchodok?
Podľa toho čo som sa dočítal, tak keď bude aj po priznaní predčasného dôchodku ďalej pracovať a platiť odvody na dôchodkové poistenie, tak za každý mesiac sa jej predčasný dôchodok zvýši o 0,5% až do výšky klasického starobného dôchodku?
Ktoré odvody nemusia byť platené pri zamestnancovi dôchodcovi?
A ešte otázočka, keď zamestnanec dosiahne dôchodkový vek (nie vek na predčasný dôchodok), je pracovný pomer skončený automaticky alebo musí o skončenie pracovného pomeru požiadať?
Ďakujem
Dobry den,
z dovodu, ze niekto je dochodca (predcasny, alebo starobny) nie je dovod na rozviazanie pracovneho pomeru. Kona sa s nim, ako so zamestnancom bez dochodku. Treba vsak dat pozor na uplatnovanie nezdanitelnej casti zakladu dane, lebo ak mu bude dochodok priznany spatne od 1.1.2010, tak za rok 2010 nebude mat narok na odpocitatelnu polozku dane. Inak ak uz budete mat rozhodnutie o dochodku, ta od toho mesiaca mu uz nebudete vykonavat odvod na invalidne poistenie a poistenie v nezamestnanosti.
dasasopi
27.07.10,06:16
Ahojte,
potrebovala by som poradiť. Zamestnancovi bol priznaný predčasný starobný dôchodok 21.5.2010. Papiere mi doniesol 27.7.2010. Viem, že musím prerátať odvody, ale musím odvody za 5/2010 rozdeliť na dve časti do 20.5. /všetky/ a od 21.5./bez invalidného a bez poist.v nezamestnanosti?, alebo sa to ráta ako mesiac a už od 1.5.2010 platí len ako starobný dôchodca.
A ešte niečo. Výkazy posielam elektronicky. Mám urobiť opravné výkazy za mesiace 5,6/2010 alebo urobím len úpravu /-/ v 7/2010.
Vopred ďakujem.
Dáša
VieraPopluharova
27.07.10,06:33
Ahojte,
potrebovala by som poradiť. Zamestnancovi bol priznaný predčasný starobný dôchodok 21.5.2010. Papiere mi doniesol 27.7.2010. Viem, že musím prerátať odvody, ale musím odvody za 5/2010 rozdeliť na dve časti do 20.5. /všetky/ a od 21.5./bez invalidného a bez poist.v nezamestnanosti?, alebo sa to ráta ako mesiac a už od 1.5.2010 platí len ako starobný dôchodca.
A ešte niečo. Výkazy posielam elektronicky. Mám urobiť opravné výkazy za mesiace 5,6/2010 alebo urobím len úpravu /-/ v 7/2010.
Vopred ďakujem.
Dáša
Musis preratat k 20.5./vcitane/ - dovtedy bol riadny pracovnik a od 21.5. dochodca , vykazy opravit za 5,6, - dodatocne, za 7 bude uz po novom .I elektronicky sa to da.
veronikasad
27.07.10,08:14
Musis preratat k 20.5./vcitane/ - dovtedy bol riadny pracovnik a od 21.5. dochodca , vykazy opravit za 5,6, - dodatocne, za 7 bude uz po novom .I elektronicky sa to da.
nesuhlasim, nepodávajú sa opravné ani dodatočné výkazy do SP.
Treba vyplniť tlačivo - Vrátenie poistného zaplateného bez právneho dôvodu.
VieraPopluharova
27.07.10,08:17
Veronika suhlasim, ale mne bez opravy vykazov nechceli vratit poistne, musela som opravit vykazy a potom mi poistne vratili.
veronikasad
27.07.10,08:18
Vierka, na základe tohto tlačiva ti poistné vrátia

http://www.socpoist.sk/formulare-ziadost-o-vratenie-poistneho--1-/1567s24831c
VieraPopluharova
27.07.10,08:26
Vierka, na základe tohto tlačiva ti poistné vrátia

http://www.socpoist.sk/formulare-ziadost-o-vratenie-poistneho--1-/1567s24831c

Veronika, hej, to som vypisovala, ale musela som opravit i vykazy, tiez som bola v tom, ze staci toto tlacivo, ale pravdepodobne zalezi od toho ako sa pracovnicka na SP vyspi, na kazdej pobocke mi poradili inak.
Nutricia
27.07.10,08:28
ty opravíš vlastne výkazy už v tej žiadosti, píšu sa tam pôvodné údaje v MV a nové údaje. Ked SP spracuje tie žiadosti skús sa pozrieť cez EZU na konto platiteľa a auvidíš tam opravené výkazy, ktoré si opravila SP podla tvojej žiadosti a ako saldo bude tvoj preplatok.Poistné vracajú tak do mesiaca.
terezamaria
27.07.10,08:29
Ahojte.
Mam takuto otazku: Zamestnanec požiadal o ukončenie PP §60, že chce odijst do predcas. starob.dochodku. (vysvetlovala som ze odchod do predc.SD nie je dovod na ukoncenie PP, ale kedze o to poziadal a trval suhlasila som). K nim urcenemu dnu sme uzavreli dohodu o ukonc.PP na jeho zdiadost. Teraz dosiel s tym, ze mu radia aby pozadoval 3 mes. odstupne, ze ma nanho narok?! Pozeram ako puk! Neviem ci mi nieco uniklo ale som z tej poziadavky udivena. Odchodne mu vyplatime kedze ide do dochodku, ale odstupne? To snad nemysli vazne!
Dakujem vopred za rychle odpovede, lebo na obed sa tu urcite dovali aj s celou rodinou :-(
M.

Pokiaľ požiadal o skončenie pracovného pomeru z dôvodu odchodu do predčasného starobného dôchodku, nemá nárok na odstupné. Pri skončení pracovného pomeru, keď Ti prinesie výmer o priznaní predčasného starobného dôchodku, mu vyplatíš odchodné. Zákonník práce definuje 1 mesačné, pokiaľ máte kolektívnu zmluvu a tam máte napr. 2 mesačné, tak vyplatíš také.

§ 76, ods.6/ ZP - pri prvom skončení pracovného pomeru po nadobudnutí nároku na predčasný starobný dôchodok..............patrí zamestnancovi odchodné najmenej v sume jeho priemerného mesačného zárobku.
Tamila
27.07.10,08:31
Veronika, hej, to som vypisovala, ale musela som opravit i vykazy, tiez som bola v tom, ze staci toto tlacivo, ale pravdepodobne zalezi od toho ako sa pracovnicka na SP vyspi, na kazdej pobocke mi poradili inak.
Ja som už žiadne výkazy neopravovala, je to tak ako píše Nutricia.
dasasopi
27.07.10,08:32
ďakujem veľmi pekne Dáša
kokosko
27.07.10,15:04
Chcela by som sa ohladom predcastneho starobneho dochodku informovat,teda moj otec si vybavil predcastny starobny dochodok,ale pracovny pomer nerozviazal,pracuje dalej,ale tvrdi,ze ma narok na odcodne alebo odstupne,ja som mu sice tvrdila,ze pravdepodne je to hlupost,ale si stale tvrdi svoje,prosim vas poradte mi ,chcela by som vediet ako to je,dakujem
Tweety
27.07.10,15:05
Chcela by som sa ohladom predcastneho starobneho dochodku informovat,teda moj otec si vybavil predcastny starobny dochodok,ale pracovny pomer nerozviazal,pracuje dalej,ale tvrdi,ze ma narok na odcodne alebo odstupne,ja som mu sice tvrdila,ze pravdepodne je to hlupost,ale si stale tvrdi svoje,prosim vas poradte mi ,chcela by som vediet ako to je,dakujem
Nie, nárok nemá, odstupné a odchodné sa vyplácajú len pri skončení PP. Nárok na odchodné je pri prvom odchode do dôchodku, a on naďalej pracuje, tak nárok nevznikol.
§ 76
Odstupné a odchodné
(1) Zamestnancovi, s ktorým zamestnávateľ skončí pracovný pomer výpoveďou z dôvodov uvedených v § 63 ods. l písm. a) alebo b) alebo z dôvodu, že zamestnanec stratil vzhľadom na svoj zdravotný stav podľa lekárskeho posudku dlhodobo spôsobilosť vykonávať doterajšiu prácu alebo dohodou z tých istých dôvodov, patrí pri skončení pracovného pomeru odstupné v sume najmenej dvojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku. Ak pracovný pomer zamestnanca trval u zamestnávateľa najmenej päť rokov, patrí mu odstupné v sume najmenej trojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku.

6) (6) Pri prvom skončení pracovného pomeru po nadobudnutí nároku na predčasný starobný dôchodok, starobný dôchodok a invalidný dôchodok, ak pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70 %, patrí zamestnancovi odchodné najmenej v sume jeho priemerného mesačného zárobku podľa § 134, ak požiada o poskytnutie uvedeného dôchodku pred skončením pracovného pomeru alebo bezprostredne po jeho skončení.
adi11
27.07.10,15:13
Chcela by som sa ohladom predcastneho starobneho dochodku informovat,teda moj otec si vybavil predcastny starobny dochodok,ale pracovny pomer nerozviazal,pracuje dalej,ale tvrdi,ze ma narok na odcodne alebo odstupne,ja som mu sice tvrdila,ze pravdepodne je to hlupost,ale si stale tvrdi svoje,prosim vas poradte mi ,chcela by som vediet ako to je,dakujem
kuk sem
§ 76
Odstupné a odchodné
Na začiatok (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-1-3-2009-a.html#hore)

(1) Zamestnancovi, s ktorým zamestnávateľ skončí pracovný pomer výpoveďou z dôvodov uvedených v § 63 ods. l písm. a) alebo b) alebo z dôvodu, že zamestnanec stratil vzhľadom na svoj zdravotný stav podľa lekárskeho posudku dlhodobo spôsobilosť vykonávať doterajšiu prácu alebo dohodou z tých istých dôvodov, patrí pri skončení pracovného pomeru odstupné v sume najmenej dvojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku. Ak pracovný pomer zamestnanca trval u zamestnávateľa najmenej päť rokov, patrí mu odstupné v sume najmenej trojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku.

(2) Zamestnancovi, s ktorým zamestnávateľ skončí pracovný pomer výpoveďou alebo dohodou z dôvodov, že zamestnanec nesmie vykonávať prácu pre pracovný úraz, chorobu z povolania alebo pre ohrozenie touto chorobou, alebo ak na pracovisku dosiahol najvyššiu prípustnú expozíciu určenú rozhodnutím príslušného orgánu verejného zdravotníctva, patrí pri skončení pracovného pomeru odstupné v sume najmenej desaťnásobku jeho priemerného mesačného zárobku.

(3) Ak zamestnanec po skončení pracovného pomeru nastúpi opäť k tomu istému zamestnávateľovi alebo k jeho právnemu nástupcovi do pracovného pomeru pred uplynutím času určeného podľa poskytnutého odstupného, je povinný vrátiť odstupné alebo jeho pomernú časť. Pomerná časť odstupného sa určí podľa počtu dní od opätovného nástupu do pracovného pomeru do uplynutia času vyplývajúceho z poskytnutého odstupného.

(4) Odstupné nepatrí zamestnancovi, u ktorého pri organizačných zmenách alebo racionalizačných opatreniach dochádza k prechodu práv a povinností z pracovnoprávnych vzťahov na iného zamestnávateľa podľa tohto zákona.

(5) Odstupné vypláca zamestnávateľ po skončení pracovného pomeru v najbližšom výplatnom termíne určenom u zamestnávateľa na výplatu mzdy, ak sa zamestnávateľ nedohodne s uvoľňovaným zamestnancom na výplate odstupného inak.

(6) (6) Pri prvom skončení pracovného pomeru po nadobudnutí nároku na predčasný starobný dôchodok, starobný dôchodok a invalidný dôchodok, ak pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70 %, patrí zamestnancovi odchodné najmenej v sume jeho priemerného mesačného zárobku podľa § 134, ak požiada o poskytnutie uvedeného dôchodku pred skončením pracovného pomeru alebo bezprostredne po jeho skončení.
kokosko
28.07.10,13:16
Velmi pekne dakujem,otcovi som to vytlacila,takze dufam,ze uz to pochopi,dakujem,
stefania71
07.08.10,16:08
Dobrý deň prajem.
Chcela by som sa spýtať na postup v nasledujúcom prípade: Zamestnanec v októbri 2009 požiadal o predčasný starobný dôchodok, začiatkom roku 2010 som sa spýtala, či dôchodok bol priznaný, na čo tvrdil, že nie.
Minulý mesiac som zistila, nie priamo od zamestnanca, že od 01.01.2010 má prisúdený starobný dôchodok. Aké mám možnosti voči zamestnancovi?
Ďakujem
Tweety
07.08.10,16:15
Dobrý deň prajem.
Chcela by som sa spýtať na postup v nasledujúcom prípade: Zamestnanec v októbri 2009 požiadal o predčasný starobný dôchodok, začiatkom roku 2010 som sa spýtala, či dôchodok bol priznaný, na čo tvrdil, že nie.
Minulý mesiac som zistila, nie priamo od zamestnanca, že od 01.01.2010 má prisúdený starobný dôchodok. Aké mám možnosti voči zamestnancovi?
Ďakujem
A aké máš na mysli konkrétne?
veronikasad
07.08.10,17:08
Dobrý deň prajem.
Chcela by som sa spýtať na postup v nasledujúcom prípade: Zamestnanec v októbri 2009 požiadal o predčasný starobný dôchodok, začiatkom roku 2010 som sa spýtala, či dôchodok bol priznaný, na čo tvrdil, že nie.
Minulý mesiac som zistila, nie priamo od zamestnanca, že od 01.01.2010 má prisúdený starobný dôchodok. Aké mám možnosti voči zamestnancovi?
Ďakujem
dáš mu podpísať zmenu vo vyhlásení k zdaňovaniu príjmov s dátumom, kedy si sa o tom dozvedela, zastavíš mu uplatňovanie nezd.časti základu dane (ak dátum podľa rozhodnutia o priznaní PSD je naozaj od 1.1.) Upozorníš zamestnanca, že mu vznikne v RZD nedoplatok.

Do SP pošleš žiadosť o vrátenie poistného zaplateného bez právneho dôvodu za každý mesiac samostatne a upravíš zamestnancovi odvody ako poberatelovi PSD.
margaretka71
17.08.10,11:02
Dobrý deň prajem. Vyplňujem žiadosť o vrátenie poistného. Chcem sa opýtať, či treba vyplniť za daného zamestnanca za každý mesiac osobitne tabuľku s odvodmi alebo vyplniť už len súhrn za daného zamestnanca za všetky mesiace rozdiel odvodov? Neviem či som to zrozumiteľne napísala, ale skúste mi poradiť. Ďakujem
drobeceva
17.08.10,11:10
Dobrý deň prajem. Vyplňujem žiadosť o vrátenie poistného. Chcem sa opýtať, či treba vyplniť za daného zamestnanca za každý mesiac osobitne tabuľku s odvodmi alebo vyplniť už len súhrn za daného zamestnanca za všetky mesiace rozdiel odvodov? Neviem či som to zrozumiteľne napísala, ale skúste mi poradiť. Ďakujem
vyplníš za každý mesiac - pôvodné hodnoty a nové hodnoty.
margaretka71
17.08.10,11:11
Dobrý deň prajem. Vyplňujem žiadosť o vrátenie poistného. Chcem sa opýtať, či treba vyplniť za daného zamestnanca za každý mesiac osobitne tabuľku s odvodmi alebo vyplniť už len súhrn za daného zamestnanca za všetky mesiace rozdiel odvodov? Neviem či som to zrozumiteľne napísala, ale skúste mi poradiť. Ďakujem

Poradíte mi niekto prosím?
Nutricia
17.08.10,11:12
Dobrý deň prajem. Vyplňujem žiadosť o vrátenie poistného. Chcem sa opýtať, či treba vyplniť za daného zamestnanca za každý mesiac osobitne tabuľku s odvodmi alebo vyplniť už len súhrn za daného zamestnanca za všetky mesiace rozdiel odvodov? Neviem či som to zrozumiteľne napísala, ale skúste mi poradiť. Ďakujem
za každý mesiac zvlášť nakolko tam uvádzaš zmeny za samotného zamestnanca a za mesačný výkaz v danom mesiaci.
margaretka71
17.08.10,11:13
Ďakujem Evke aj Nutricii, otázku som posunula tesne pred vašimi odpoveďami. Ďakujem ešte raz.
margaretka71
17.08.10,11:15
Ešte sa opýtam, či ste posielali aj opravné mesačné výkazy. Lebo som tu čítala, že niekde chcú opravné inde stačí žiadosť o vrátenie poistného. Tak ako to je?
drobeceva
17.08.10,11:16
Ešte sa opýtam, či ste posielali aj opravné mesačné výkazy. Lebo som tu čítala, že niekde chcú opravné inde stačí žiadosť o vrátenie poistného. Tak ako to je?
nie, opravné výkazy som nedávala
margaretka71
17.08.10,11:17
Tak ti Evka ďakujem, potešila si ma a ušetrila práce. Pekný zvyšok dňa ti prajem.
margaretka71
17.08.10,11:20
Evka keď si už tu poraď mi ešte do ktorej položky vo výplate mám vrátiť zamestnancovi rozdiel odvodov, čo mu patria? Že ma to nenapadlo predtým sa opýtať. Robím to prvý krát, tak sa opravedlňujem.
drobeceva
17.08.10,11:25
Evka keď si už tu poraď mi ešte do ktorej položky vo výplate mám vrátiť zamestnancovi rozdiel odvodov, čo mu patria? Že ma to nenapadlo predtým sa opýtať. Robím to prvý krát, tak sa opravedlňujem.
robila som to cez oprava položky do minula za asistencie HOT LINE-takže asi Ti to veľmi nepomôže;)
margaretka71
17.08.10,11:29
Máš pravdu, to mi veľmi nepomohlo. No nič, nejako si poradím. Aj tak ďík.
drobeceva
17.08.10,11:41
Máš pravdu, to mi veľmi nepomohlo. No nič, nejako si poradím. Aj tak ďík.
Janka, bola to tak rýchla navigácia...čo som bola rada, že to vôbec mám.;)
fafo8
06.01.11,14:50
Ďakujem za všetky rady a následnú diskusiu, ktorá mi taktiež veľmi pomohla. Teraz stojím pred novým problémom, ktorý sa týka tej istej zamestnankyne. Ide o to či si môže ponechať PSD a zároveň pracovať na živnosť. Otázky sú nasledovné:
1. Môže pracovať predavačka v maloobchodnej predajni na živnosť a s akým predmetom činnosti?
2. Je pravda, že nestratí PSD ak jej príjmy za rok nepresiahnu 12-násobok min vymeriavacieho základu (aj pracovníčky soc. poi. v tom majú guláš)?
3. Môže si dobrovoľne odvádzať do soc. poisťovne (starobné poistenie+RFS) s tým, že sa jej potom pri dosiahnutí dôchodkového veku prepočíta dôchodok a dostane plnú výšku 100%?
4. Musí platiť aj odvody do zdravotnej poisťovne?
5. Pri ponechaní si PSD bude pracovný pomer ukončený z jej strany, má nárok na odchodné ale má nárok aj na odstupné?

Ďakujem
veronikasad
06.01.11,15:05
Ďakujem za všetky rady a následnú diskusiu, ktorá mi taktiež veľmi pomohla. Teraz stojím pred novým problémom, ktorý sa týka tej istej zamestnankyne. Ide o to či si môže ponechať PSD a zároveň pracovať na živnosť. Otázky sú nasledovné:
1. Môže pracovať predavačka v maloobchodnej predajni na živnosť a s akým predmetom činnosti?nie, je to závislá činnosť. Netuším, aký predmet podnikania by si pre ňu vymyslel.
2. Je pravda, že nestratí PSD ak jej príjmy za rok nepresiahnu 12-násobok min vymeriavacieho základu (aj pracovníčky soc. poi. v tom majú guláš)?Ak bola SZČO v roku 2009 a jej príjem presiahol 12-násobok min.vymer.základu, je dôchodkovo poistená. Od 1.3.2011 sa musí rozhodnúť či živnosť ukončí, alebo bude poberať PSD.
3. Môže si dobrovoľne odvádzať do soc. poisťovne (starobné poistenie+RFS) s tým, že sa jej potom pri dosiahnutí dôchodkového veku prepočíta dôchodok a dostane plnú výšku 100%?ak mala priznaný PSD, nikdy jej nevrátia strhnuté %. PSD od 1.1.2011 nemôže byť dobrovolne dôchodkovo poistená.
4. Musí platiť aj odvody do zdravotnej poisťovne? Ak bude SZČO - ano.
5. Pri ponechaní si PSD bude pracovný pomer ukončený z jej strany, má nárok na odchodné ale má nárok aj na odstupné?Pracovný pomer sa končí na žiadosť zamestnanca - nemá nárok na odstupné.

Ďakujem
Odpoveď v texte
fafo8
06.01.11,15:36
Ďakujem za odpovede.
Živnosť nemá ani nemala, ale bola to možnosť ako poberať PSD a ďalej pracovať. K tej živnosti, nemohlo by to byť niečo také ako "predajca", rozvrhnutie pracovného času by bolo nepravidelné. Keď vylúčime živnosť, tak ktorá dohoda by sa na to hodila, asi dohoda o vykonaní pracovnej činnosti...
V prípade, že by zostala pracovať a vzdala sa PSD môže sa dopracovať k 100% starobnému dôchodku?
Ostatné mi je všetko jasné. Ďakujem
veronikasad
06.01.11,15:39
Ďakujem za odpovede.
Živnosť nemá ani nemala, ale bola to možnosť ako poberať PSD a ďalej pracovať. K tej živnosti, nemohlo by to byť niečo také ako "predajca", rozvrhnutie pracovného času by bolo nepravidelné. Keď vylúčime živnosť, tak ktorá dohoda by sa na to hodila, asi dohoda o vykonaní pracovnej činnosti...Dohoda o pracovnej činnosti je obmedzená výkonom práce 10 hod. týždenne.
V prípade, že by zostala pracovať a vzdala sa PSD môže sa dopracovať k 100% starobnému dôchodku? Nie, percentá, ktoré jej strhli sa doplácať nebudú. Po skončeni prac.pomeru môže požiadať o prehodnotenie SD - zvýšenie je nižšie ako postih za PSD.
Ostatné mi je všetko jasné. Ďakujem
odpoveď v texte
zena
25.01.11,12:23
Ak bude PSD pracovat do 28.2.2011, mozem podat RLFO uz 10.2.2011 s platnostou od 28.2.2011? Zatial sme odhlasovali zamestnancov vzdy najneskor den po zaniku prac.pomeru (§231) Ale zamestnanec prisiel s tym ze trva na tom aby sme to nahlasili skor aby mu nemeskal dochodok. No v oznameni soc.poist stojí...že do tohoto obdobia odporucaju ukoncit zarobkovu cinnost a podat odhlasku. Zarobkova cinnost ukoncena nebude. Neviete nahodou poradit?
vieraaaa
25.01.11,12:39
Ak bude PSD pracovat do 28.2.2011, mozem podat RLFO uz 10.2.2011 s platnostou od 28.2.2011? Zatial sme odhlasovali zamestnancov vzdy najneskor den po zaniku prac.pomeru (§231) Ale zamestnanec prisiel s tym ze trva na tom aby sme to nahlasili skor aby mu nemeskal dochodok. No v oznameni soc.poist stojí...že do tohoto obdobia odporucaju ukoncit zarobkovu cinnost a podat odhlasku. Zarobkova cinnost ukoncena nebude. Neviete nahodou poradit?
Ústredie SP rozosiela PD list, kde im píše,
"...pričom za zamestnanca podáva odhlášku z dôchodkového poistenia jeho zamestnávateľ najneskôr deň po zániku dôchodkového poistenia. Úkony smerujúce k zastaveniu výplaty dôchodku musia byť vykonané ešte vo feruári, preto Vám odporúčame zárobkovú činnosť ukončiť tak, aby odhláška mohla byť SP doručená najneskôr do 10. februára 2011. Neskoršie podanie odhlášky z dôchodkového poistenia môže mať za následok, že sa Vám predčasný predčasný starobný dôchodok v marci 2011 nevyplatí v obvyklom výplatnom termíne. ..."
Nás na školení Ing. Strýčková vyzývala, že máme do SP zaslať RLFO do 10. 2. 2011 - tj. zamestnávateľ s termínom ukončenia PP 28.2.2011 - z uvedeného dôvodu, ako je v liste rozosielanom PD.
zena
25.01.11,13:10
Dakujem za odpoved, nebola som si len ista ci je mozne s takym predstihom zasielat odhlasku, ak je to mozne je to v poriadku dakujem este raz :)
pongovo
25.01.11,16:23
dobrý deň.
Som na predčasnom dôchodku a pracujem na dohodu.Budem môcť
pracovať ďalej a aké odvody v tom prípade musí za mňa zamestnávatel odvádzať? Prípadne ešte otázka či je stanovena hranica zárobku a či podľa toho by mali byť aj odvody.
Ďakujem
drobeceva
25.01.11,16:25
z dohody odvádza zamestnávateľ ÚP a GP.
Tebe sa akurát odmena zdaní.
P.S.: na podobnú otázku som Ti zodpovedala v inej téme-
http://www.porada.sk/1631637-post19.html
pongovo
25.01.11,16:51
zabudol som sa opýtať či od 1.3.2011 budú platiľ tie isté podmienky pre predč.dochodcu na dohodu.
ďakujem
drobeceva
25.01.11,16:59
aké podmienky myslíš? U dohôd sa nič nemení-zatiaľ.
Dohody budú sledované-ako sa využívajú - či sa veľmi nezneužívajú