Barticek
20.04.10,21:24
Dobrý večer, chystám sa na túto školu externe, učitelsky odbor Informatika - Geografia, chodil niekto na túto školu? Co má čaká a neminie.
Fany1000
21.04.10,12:59
Ja som chodila..., ale čo ťa čaká a neminie? Určite je tam veľa náboženstva a dosť na tom zakladajú (čo sa asi dá aj čakať, keďže je to KU). A určite je to aj vec pohľadu. Mne sa páčil prístup docentov a ostatných prednášajúcich (boli aj výnimky!!!). Vždy na začiatku semestra boli zmätky s rozvrhom, ale to z počutia viem, že je aj na iných školách. Spomienky mám pekné, neviem, na čo by som ťa mala upozorniť. Možno ak máš niečo konkrétne na mysli...A ešte treba dodať, že každá škola sa rozvíja každým dňom a čo platilo pred dvoma rokmi, nemusí dnes. Takže to ber s rezervou.
Barticek
21.04.10,13:56
Ja som chodila..., ale čo ťa čaká a neminie? Určite je tam veľa náboženstva a dosť na tom zakladajú (čo sa asi dá aj čakať, keďže je to KU). A určite je to aj vec pohľadu. Mne sa páčil prístup docentov a ostatných prednášajúcich (boli aj výnimky!!!). Vždy na začiatku semestra boli zmätky s rozvrhom, ale to z počutia viem, že je aj na iných školách. Spomienky mám pekné, neviem, na čo by som ťa mala upozorniť. Možno ak máš niečo konkrétne na mysli...A ešte treba dodať, že každá škola sa rozvíja každým dňom a čo platilo pred dvoma rokmi, nemusí dnes. Takže to ber s rezervou.
Nevadí mi že je tam dosť náboženstva, Teším sa na informatiku moja srdcovka, dúfam že ju zvládnem kedze od strednej už ubiehlo par ročkov, Ako je to tam z jazykmi? Učí sa len jeden alebo dve?
Fany1000
25.04.10,07:40
My sme mali len jeden, ale nerobila som odbor informatika, tak je možné, že tam je to inak. A k tomu všetkému, jazyk som mala len tri semestre, nie počas celého štúdia. Ale ako píšem, záleží od odboru.