Ociviste
21.04.10,11:17
dobry den, chcela by som sa opytat, ak mam SZCO, ktory ma stavebnu firmu, davam mu do nakladov aj monterky a taketo veci ale chcem sa opytat, je mozne mu dat do nakladov aj pracie prostriedky? On to totiz chce dat do nakladov, ale podla mna by to do nakladov nemalo ist. Moze mi niekto prosim poradit?
Dakujem
veronikasad
21.04.10,09:20
dobry den, chcela by som sa opytat, ak mam SZCO, ktory ma stavebnu firmu, davam mu do nakladov aj monterky a taketo veci ale chcem sa opytat, je mozne mu dat do nakladov aj pracie prostriedky? On to totiz chce dat do nakladov, ale podla mna by to do nakladov nemalo ist. Moze mi niekto prosim poradit?
Dakujem
Má zamestnancov, ktorým perie pracovné odevy ?
hanelie
21.04.10,09:20
určite nie,
ak by mal zc a dokazateľne by im monterky pral bolo by to skôr obhájiteľné
JAJA11
21.04.10,09:24
dobry den, chcela by som sa opytat, ak mam SZCO, ktory ma stavebnu firmu, davam mu do nakladov aj monterky a taketo veci ale chcem sa opytat, je mozne mu dat do nakladov aj pracie prostriedky? On to totiz chce dat do nakladov, ale podla mna by to do nakladov nemalo ist. Moze mi niekto prosim poradit?
Dakujem

My do nákladov prášok dávame. Máme zamestnancov a perieme firemné uteráky. Takže, ak sa s tým práškom perie niečo pre firmu, prečo nie. ;)
Ociviste
21.04.10,09:25
Nie zamestnancov nema, ten prasok chce pre svoje pranie monteriek. Dakujem za odpovede, teraz si uz budem stat za svojim, ze nie a hotovo.
Dakujem za odpovede.
Lenka1979
21.04.10,09:30
V jeho prípade to nie je obhájiteľné....takže nie. No za účtovníctvo je zodpovedný sám..:rolleyes: