ono79
21.04.10,13:17
Ahoj poraďaci, chcem sa Vás opýtať, či mi viete poradiť kde nájsť výkaz o poskytnutej opatrovateľskej službe. Hľadal som na UPSVaR ale nič... na úrade mi povedala pracovníčka, že si ho mám pozháňať sám, lebo ona ho nemá. Viete niekto poradiť?
zák. 448/2008, 317/2009 som pozrel, čo súvisí s opatrovateľstvom, ale neviem to nájsť. :mee:
Marína
21.04.10,11:39
ono79
22.04.10,05:48
Marína ďakujem za doc. Pozrel som si ho, ale neviem či je to tento. Možno stačí len zmeniť opatrovateľa a počet návštev za iný výraz, keďže opatrovateľom je syn, ktorý sa stará o svoju mamu. ale podľa informácie od úradníčky sa tento list volá "výkaz o poskytnutej opatrovateľskej službe. Tieto informácie zháňam pre svojho vyženetého krstného, ktorý sa stará o svoju mamu na 4 hodiny denne. Ale úradníčka je veľmi nepríjemná, aj keď sme malá obec, toto si dovolila. Takže chcem mu pomôcť. Ukážem mu toto tlačivo a uvidíme, či sa to zhoduje s tým, ktoré si dúfam odložil ako kópiu toho minulého. Inak mu OU prestane vyplácať plat.
ono79
23.04.10,06:51
:---Marína, ešte raz ďakujem. už vyplnené tlačivo bude dnes doručené na OU úradníčke, aby bola splnená podmienka odovzdania do 5 dní po ukončení mesiaca. Ešte raz vďaka. :---

Ono79