Lukáš 142
22.04.10,09:14
Prosim poradte ako mam povolit doplnky v google chrome ked dam private browsing. Ide mi hlavne o Adblock a flaschblock.
Este by som potreboval poradit nejaky dobry doplnok na google bookmarks, pretoze ako vydiet google nie je schopny spravit nejaky doplnok nieco ako google toolbar.
zamestnankyna
22.04.10,11:21
Čo sa týka toho toolbaru so záložkami, myslel si toto?: klikneš na nastavenia a v štvrtom riadku máš: "Vždy zobrazovať panel so záložkami", označíš.
Lukáš 142
22.04.10,11:38
Čo sa týka toho toolbaru so záložkami, myslel si toto?: klikneš na nastavenia a v štvrtom riadku máš: "Vždy zobrazovať panel so záložkami", označíš.

nie, ja siom myslel, ze ako mam nastavit to aby sa mi nezakazali doplnky v google chrome ked dam private browsing, ide mi hlavne o Adblock a flaschblock a doplnok Yet Another Google Bookmarks Extension
zamestnankyna
22.04.10,11:50
Od verzie 5 si to budeš môcť nastaviť pre každý doplnok zvlášť.
zamestnankyna
22.04.10,12:05
Lukáš 142
22.04.10,13:41
Práve pozerám že už je vonku Beta verzia, môžeš skúsiť TU (http://filehippo.com/download_google_chrome/download/7520f8bf63422d16adca6a347ce8f414/).

dakujem, pockam si na stabilnu verziu, ale uz sa neviem dockat, pretoze zakazanie doplnkov v inkognite bola velka chyba (aj ked to trochu zvysilo bezpecnost napr. pri pouzivani internetbankingu)

nepoznas nejaky doplnok ktory zakaze javascript lebo adblock blokuje iba reklamu, flashblock zas iba flash, ale ja by som potreboval nieco ako noscript vo firefoxe ktory blokuje vsetko na stranke, aj flash, javu, reklamu, XSS atd. ak vies tak porad
kergulaan
23.04.10,06:57
No ked to chces vsetko pouzivat co ma FF tak pouzivaj FF - tak jednoduche.
Lukáš 142
23.04.10,07:14
No ked to chces vsetko pouzivat co ma FF tak pouzivaj FF - tak jednoduche.

google chrome pouzivam hlavne kvoli jeho bezpecnosti, pouziva sandbox a na konferencii Pwn2Own ako jediny nebol prelomeny takze neni o com,

na ten doplnok nieco ako noscript som sa pytal preto lebo v google chrome doplnok adblock a flashblock nezakazuju javu len reklamu teda flash, taktiez mi islo o XSS ale uz som nasiel, ze google chrome pouziva vlastny filter pre XSS takze uz nic, ale ta java ma stale stve
zamestnankyna
23.04.10,16:23
A toto nepomôže: v Chrome klikaj Nastavenia- Možnosti- Pod kapotou- Nastavenia obsahu- JavaScript- a tam je povoliť alebo nepovoliť.
zamestnankyna
23.04.10,16:32
Alebo v tomto priečinku C:\Users\%username%\AppData\Local\Google\Chrome\Ap plication\ nájdi odkaz "chrome.exe" a premenuj ho na "chrome.exe -disable-javascript"

Vo Windows XP je to priečinok:

"C:\Documents and Settings\%username%\Local Settings\Application Data\Google\Chrome" -disable-javascript


Taktiež môžeš použiť ďalšie príkazy:
-disable-images
-disable-java
-disable-plugins
-disable-popup-blocking
-start-maximized