lucia4978
22.04.10,12:24
Dobrý deň, zaujímalo by ma, či máte skúsenosti s takýmto vyšetrením a aký máte na to svoj názor. Asi pred dvoma mesiacmi som bola na takomto vyšetrení s mojou dcérou. Robili jej to asi takou formou, že sedela, v jednej ruke držala niečo ako švihadlo a po druhej dlani jej prechádzali s nejakou diodou, vhadzovali rôzne vzorky v takých ampulkách do nejakého prístroja, ktorý ukazolval ako na tom jek podľa každej tej vzorky , napríklad na alergiu, cievy, pečeň atd..
Pár dní pred tým brali dcére krv a dosť sa výsledky stotožnovali. Povedali že má zahlienené tenké črevo a dostala nejaké lieky na prírodnej báze v hodnote 110 euro, presnejšie Bunečné harmonizéry STARLIFE. Časom som sa dozvedela od pár známych čo tam boli, že im povedali to isté čo nám. Máme ísť na kontrolu, ale váham či to má vobec význam tam ísť a znova platiť za vyšetrenie 8 euro.
Príde mi to len ako veľký biznis. Neviem posudiť či to dcére pomohlo. Chystám sa zase s ňou na krv a tam sa uvidí či to malo nejaký efekt.
anonym222
22.04.10,18:47
Pár dní pred tým brali dcére krv a dosť sa výsledky stotožnovali. Povedali že má zahlienené tenké črevo a dostala nejaké lieky na prírodnej báze v hodnote 110 euro, presnejšie Bunečné harmonizéry STARLIFE.
Môžem sa opýtať, podľa ktorého vyšetrenia krvi niekto určil diagnózu "zahlienené tenké črevo"?

Časom som sa dozvedela od pár známych čo tam boli, že im povedali to isté čo nám. Máme ísť na kontrolu, ale váham či to má vobec význam tam ísť a znova platiť za vyšetrenie 8 euro.
Príde mi to len ako veľký biznis. Neviem posudiť či to dcére pomohlo. Chystám sa zase s ňou na krv a tam sa uvidí či to malo nejaký efekt.Ja si myslím, že je to hlavne veľký biznis. Urobia vyšetrenie, ktoré má pôsobiť veľmi odborne a potom na základe neho predpíšu drahý a neškodný prípravok, ktorý ani nie je liekom, ale iba "Bunečným harmonizérom".
Na moje bunky celkom dobre harmonizujúco pôsobí napr. ovocie a zelenina, ale niekedy aj dobrá slanina :D a tá určite nestojí toľko ako ich harmonizéry.
ubka
22.04.10,19:27
Sama som bola vyskúšať tento druh "diagnostiky" iba zo zvedavosti, lebo mi o tom viac ľudí rozpravalo a boli presvedčení, že im trafili diagnozu. V skutočnosti sa však dozvedeli vzhľadom na svoj vek prijatelnu diagnozu, ale kazdy z nich odchadzal s nakupom v hodnote viac ako 4 tis, korún.
Keď som sa nechala napojit na "diagnosticky pristroj" ja sama, po predchadzajúcom rozhovore o zneisteni metody, pani obsluhujúca pristroj spanikarila a tvrdila mi, ze jej to neukazuje, lebo mám silnú energiu..
Takze som sa nic nedozvedela, ale ani nic nenakúplia, čo som samozrejme nemala v úmysle..
Nedôverujem týmto prístrojom, a im podobným, intenzívne som sa o ne zaujímala, považujem to za dobre prepracovaný biznis, ktorým zneužívajú človeky so zdravotnými ťažkosťami, ktorého ľahko presvedčia.
Pomôž si človeče, aj pán Boh ti pomôže, je moje krédo! Stravovaním sa dajú odsrtániť mnohé ťažkosti a ak pretrvávajú a človek to sám nezvláda treba sa obrátiť na lekára.
arizona
22.04.10,19:56
Dobrý deň, zaujímalo by ma, či máte skúsenosti s takýmto vyšetrením a aký máte na to svoj názor. ...

Aké diagnostické vyšetrenie máš na mysli? Kto ho vykonával? Bolo to niekde v nemocnici, či v súkromnej klinike? Doporučil ti ho nejaký lekár?
Pre lieky si bola na recept v lekárni, alebo ti ho predali tí "vyšetrujúci"?
Ak Ti ich predávali tí, čo robili vyšetrenia, nediv sa, že vždy niečo nájdu...ved ako inak by splatili "ten zázračný prístroj" a na čom by zarábali?

Kamarádka tiež bola u akéhosi súkr. lekára na akomsi zázračnom vyšetrení. Bolo to niečo podobné, ako opisuješ ty.
Samozrejme, prišla nabalená s vitamínami na "všetky tie jej choroby"asi za 100€.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
BXLmiami
23.04.10,05:32
Toto ma odjakživa fascinovalo.Ked je treba v ambulancii zaplatiť 2 ečka,tak to je komentárov o neľudských zdravotníkoch a potom sa zvrtneme a Herbalife,diagnostický prístroj,Just,kozmetika,liečitelia a ja neviem čo za násobné sumy ako nič......
lucia4978
23.04.10,08:11
že má zahlienené tenké črevo jej povedali na tom vyšetrení nie z krvy ktorú jej brala jej obvodná doktorka.Ale napríklad sa zhodovala alergia na mlieko a múku, pečenové testy atd....
durisovad
23.04.10,08:31
Keby ten pristroj bol taky zazracny, minister zdravotnictva by ho urcite kupil a usetril by velku spustu penazi na vsetky nemocnice, lekarov, laboratoria a lieky.
durisovad
23.04.10,13:49
Je mozne, ze diagnostika a liecenie pomocou tohoto pristroja niekomu pomoze, ale ja to radim do kategorie VIERA TVOJA TA UZDRAVILA. Lenze k tomu je potrebne mat velmi silnu autosugesciu a to vacsina z nas asi nema.
kaivorus
24.04.10,17:58
v češtine lekař -leká lidi
leky - lekají lidi- budete užívat až do konce života,

oficiálna medicína dovedie človeka do prechorobného stavu? - nikdy.
pokiaľ to nezabezpečí sám človek, nikdy sa človek nevylieči.
"pane lekaři , dejte tí mé leky na mou chorobu"

sú to výroky v jednom divadelnom presdstavení ako paródia na súčasný stav medicína prvého kontaktu....?

ak sa nedá človeku dostať na seriózneho lekára, kde má tento človek hľadať SPRÁVNE VYŠETRENIA, SPRÁVNU LIEČBU,..

Ubka, niektorí ľudia , ako ty , majú silnú energiu, možno patríš medzi nich.
Tento prístroj slúži pre zisťovanie ZÁŤAŹÍ a STAVU ORGÁNU A STAV FUNKČNOSTI ORGÁNU a jednotlivých systémov. tento prístroj a príslušenstvo .

Myslim si že ho vo veľkej miere používajú doktori / pozor nie lekári - čo lekají / - pediatri, ...

firma STARLIFE - používa vysokokoncentrované extrahované výluhy v tabketkách , tobolkách, kapsuliach.
Tieto produkty sú aplikované na základe energetického vzťahu,...

Metódu vyšetrenia cez "prístroj MUDr VOLLA" požíva niekoľko firiem, v rámci alternatívnej medicíny...
anonym222
27.04.10,19:21
Ubka, niektorí ľudia , ako ty , majú silnú energiu, možno patríš medzi nich.
Tento prístroj slúži pre zisťovanie ZÁŤAŹÍ a STAVU ORGÁNU A STAV FUNKČNOSTI ORGÁNU a jednotlivých systémov. tento prístroj a príslušenstvo

Našiel som si na internete o tomto prístroji:
Najprv však treba zistiť, ktoré záťaže sa v tele nachádzajú. A to sa dá práve pomocou prístroja EAV (Elektroakupunkturické meranie podľa MUDr. Volla - nemeckého lekára). Prístrojom EAV sa merajú bioprúdy v ľudskom tele, ktoré patria jednotlivým orgánom a tak isto sa dajú zmerať elektrické signály patriace jednotlivým nákazám. Lekár sa napr. napojí na pečeň, zistí jej funkčnosť a ak nie je v 100% poriadku, zisťuje, čo ju oslabuje - baktérie, vírusy, plesne, pesticídy a pod. Takto prejde všetky orgány v tele.
Na rozdiel od zložitých a častokrát bolestivých iných vyšetrovacích metód sa prístrojom EAV meria pomocou dotyku na akupunkturický bod na dlani, vyšetrenie je teda úplne bezbolestné. Lekár behom 20-tich minút prejde všetky orgány a prekontroluje ich. Vyšetrenie teda slúži nielen na odhalenie príčin už akútnych zdravotných problémov, ale aj ako preventívna prehliadka.

Kaivorus, pokiaľ viem, bioprúdy v tele spôsobuje aktivita neóronov v nervovej sústave a zabezpečujú tak prenos informácií z centrálnej nervovej sústavy k jednotlivým svalom. Vieš mi prosím vysvetliť, ako je možné zistiť v jednom diagnostickom bode to v akom stave sú všetky orgány v tele? V mnohých orgánoch, napr. aj v obličkách nie sú takmer žiadne nervové zakončenia, takže sa tam žiadne bioprúdy neprenášajú.
Na príncípe snímania bioprúdov funguje napr. EKG aj EEG, ale ani tie sa nepripájajú iba v jednom bode.
Už vôbec nepochopím nezmyselné tvrdenie v článku, že niektoré signály patria k jednotlivým nákazám.:confused: