Katie5
22.04.10,18:41
Ahojte poradaci, ako sa daju zacat zbierat body?
Xanti
22.04.10,16:44
Ahojte poradaci, ako sa daju zacat zbierat body?
Dobrými a užitočnými radami pre iných.

Či aké body myslíš :D
zk24
22.04.10,16:59
Ahojte poradaci, ako sa daju zacat zbierat body?

Na zaciatku sa zbieraju velmi tazko. pretoze bodovat moze iba niekto kto ma viac ako 10 bodov tusim. To znamena, ze ak si zaciatocnik v niecom a dokazes radit iba zaciatocnikovi, tak ta nemoze ocenit, lebo aj on je iba zaciatocnik... Musis poradit "skusenejsiemu" a az ten ta moze ocenit...

Myslim ze zaciatok je trosku tazky a obcas sa mi zdal trosku nefer... Ja som tiez "zaciatocnik", a preto castokrat poradim iba menej skusenym... ale ti ma nedokazu ocenit... a na to aby som dokazala spravne poradit Poradakovi, na to musim este vela mliecka vypit... :rolleyes:
liba2
22.04.10,17:54
Ahojte poradaci, ako sa daju zacat zbierat body?Katie si učenlivá, prešla som si tvoje príspevky, každý začína otázkou..., ale dnes si aj poradila, takže už vieš ako sa zbierajú body :D
jacekova
22.04.10,17:57
presne tak..... za dobré odpovede a preto máš odo mňa 1 štartovný na povzbudenie ;)
arizona
22.04.10,17:59
Katie5
22.04.10,18:27
Katie si učenlivá, prešla som si tvoje príspevky, každý začína otázkou..., ale dnes si aj poradila, takže už vieš ako sa zbierajú body :D
;o) Dakujem, snazim sa ;o)
Katie5
22.04.10,18:28
presne tak..... za dobré odpovede a preto máš odo mňa 1 štartovný na povzbudenie ;)
;o) dakujem aj tebe, je mi len trochu luto, ze nemozem odklikavat "uzitocne" rady....
Xanti
22.04.10,18:30
;o) dakujem aj tebe, je mi len trochu luto, ze nemozem odklikavat "uzitocne" rady....
O chvílku uvidíš budeš mať 10 bodíkov a budeš mohla aj ty odklikávať dobré a užitočné rady.
;)
liba2
22.04.10,18:52
O chvílku uvidíš budeš mať 10 bodíkov a budeš mohla aj ty odklikávať dobré a užitočné rady.
;) mimotemy prepáč Xanti,
pochytil ma až záchvat smiechu... :D:D:D:D:D:D:D
Xanti
22.04.10,18:56
mimotemy prepáč Xanti,
pochytil ma až záchvat smiechu... :D:D:D:D:D:D:D
Nedivím sa Ti. To je naša špecialitka dať do jednej vety minulý, prítomný a aj budúci čas ... :D:D:D:D
jacekova
22.04.10,19:00
Nedivím sa Ti. To je naša špecialitka dať do jednej vety minulý, prítomný a aj budúci čas ... :D:D:D:D


to je normálne keď myšlienky predbiehajú prsty na klávesnici ;)
Xanti
22.04.10,19:01
to je normálne keď myšlienky predbiehajú prsty na klávesnici ;)
Ale to ani nie,
u nás sa tak hovorí. Občas to vyznie naozaj veľmi divnô, ked je to hlavne napísané. :D
zk24
22.04.10,19:02
Nedivím sa Ti. To je naša špecialitka dať do jednej vety minulý, prítomný a aj budúci čas ... :D:D:D:D

a ja ze co sa tak smeje liba2. Citala som to 10x a ani zvyraznene v texte som to nepostrehla :D no dobre, usmievam sa aj ja :D