Dana7
23.04.10,07:44
Neviem, či aj niekto z vás má podobné skúsenosti, ale som totálne vytočená z úradu práce.
Vo viacerých firmách mám pracovníkov - dohodárov, ktorí sú v evidencii ÚP. Samozrejme, že musia na ÚP preukazovať výšku príjmu za predchádzajúci mesiac, aby sa zistilo, či neprekročili stanovenú hranicu a nie je ich nutné vyradiť. To je všetko ok.
Problém mi vzniká v tom, že výplatné termíny mám skoro vo všetkých firmách posledný deň nasledujúceho kalendárneho mesiaca, teda mzdy za 03/2010 spracujem okolo 28.4.2010, ale dohodári mi začínajú chodiť už od 10. 4., že potrebujú potvrdenia. Zatiaľ ich vždy otočím na opätku, nech vysvetlia na ÚP, že výplatu ešte nemali, ale o týždeň je to rovnaké. Už si dopisujem aj s Ministerstvom práce, pretože v zákone o službách zamestnanosti, je ten termím kedy majú preukázať mzdu napísaný tak, že vlastne ako si to tá pani za okienkom určí tak to bude. To že Zákonník práce mi dáva možnosť spracovať výplatu až do konca mesiaca ignorujú. Zatiaľ nerobím nič iné, než že volám na ÚP a zatiaľ ešte stále slušne im to vysvetľujem, ale ak to takto pôjde ďalej obávam sa, že ma slušnosť opustí. Prosím poraďte nejakú fintu ako im to vysvetliť raz a navždy, resp. ako sa brániť, alebo to rozumne vyriešiť, bez toho, aby som ako Gašparko musela robiť výplaty na počkanie.:mad::)
Timka1
23.04.10,05:52
zrejme majú na mysli toto:

"skutočnosti o výške mzdy alebo odmeny preukazuje uchádzač o zamestnanie za uplynulý kalendárny mesiac v termíne podľa § 34
ods. 5" nahrádzajú slovami "uchádzač o zamestnanie je
povinný vopred oznámiť úradu výkon zárobkovej činnosti
a predpokladaný príjem zo zárobkovej činnosti,
najneskôr v deň pred začiatkom vykonávania tejto činnosti
a preukázať skutočnosti o výške mzdy alebo odmeny
za uplynulý kalendárny mesiac v termíne podľa
§ 34 ods. 5".

zbierka zákonov zákon č.52/2010,
článok I. bod č.2
http://www.zbierka.sk/zz/predpisy/de...01&Rocnik=2010
Dana7
23.04.10,05:58
zrejme majú na mysli toto:

"skutočnosti o výške mzdy alebo odmeny preukazuje uchádzač o zamestnanie za uplynulý kalendárny mesiac v termíne podľa § 34
ods. 5" nahrádzajú slovami "uchádzač o zamestnanie je
povinný vopred oznámiť úradu výkon zárobkovej činnosti
a predpokladaný príjem zo zárobkovej činnosti,
najneskôr v deň pred začiatkom vykonávania tejto činnosti
a preukázať skutočnosti o výške mzdy alebo odmeny
za uplynulý kalendárny mesiac v termíne podľa
§ 34 ods. 5".

zbierka zákonov zákon č.52/2010,
článok I. bod č.2
http://www.zbierka.sk/zz/predpisy/de...01&Rocnik=2010

Ja viem, že majú na mysli toto, ale prečo ten termín v § 34 ods. 5 nie je v súlade so ZP. Veď na začiatku im dohodári odnesú dohodu, kde majú určený fond pracovného času aj dohodnutú odmenu, čiže vopred vedia, koľko asi približne by mohli zarobiť. Mňa už vytáčajú potom keď odpracujú mesiac a chcú po mne potvrdenia vždy skôr, ako máme výplatný termín.
Xanti
23.04.10,06:01
Ja viem, že majú na mysli toto, ale prečo ten termín v § 34 ods. 5 nie je v súlade so ZP. Veď na začiatku im dohodári odnesú dohodu, kde majú určený fond pracovného času aj dohodnutú odmenu, čiže vopred vedia, koľko asi približne by mohli zarobiť. Mňa už vytáčajú potom keď odpracujú mesiac a chcú po mne potvrdenia vždy skôr, ako máme výplatný termín.
Prepáč chápem tvoje rozčúlenie.
Ale je problém urobiť výplaty skôr, ved aj tak ich robíš s predstihom a nie v deň kedy je výplatný termín. U nás urobíme na zač. mesiaca a potom sa len zúčtujú a vyplatia kedy treba.
Tak mám údaje v PC opíšem ich na potvrdenia a hotovo.
Timka1
23.04.10,06:04
Ja viem, že majú na mysli toto, ale prečo ten termín v § 34 ods. 5 nie je v súlade so ZP. Veď na začiatku im dohodári odnesú dohodu, kde majú určený fond pracovného času aj dohodnutú odmenu, čiže vopred vedia, koľko asi približne by mohli zarobiť. Mňa už vytáčajú potom keď odpracujú mesiac a chcú po mne potvrdenia vždy skôr, ako máme výplatný termín.

to aj my máme vyplatný termín 20. dňa v mesiaci, ale čo prvé začiatkom mesiaca spracujem mzdy, pretože viem, že dohodári budú pýtať potvrdenia na úrad práce, takže ja si ich urobím akonáhle skončí mesiac, povypisujem potvrdenia a rozdám.
Občas sa stáva, že niektorí dohodári majú len nejakých zopár eur na výplatu alebo dokonca žiadnu odmenu, takže potvrdenia potrebujú aj na ÚPRaSV doložiť na poberanie dávky v hmotnej núdzi, pre teba bude lepšie ak im to dáš na začiatku mesiaca, aby si aj ty mala kľud aj aby ich neoháňali z úradov.
Dana7
23.04.10,06:08
Timka bohužiľ je to problém. Ja tie výplaty robím externe a môžem ich robiť až vtedy keď mi majitelia doručia dochádzku, čo je niekedy až v deň výplat. Takže to by som robila len nejaké fiktívne blbosti, ktoré by som potom x-krát musela opravovať

Ale aj tak ďakujem za odpoveď.
Timka1
23.04.10,06:12
Timka bohužiľ je to problém. Ja tie výplaty robím externe a môžem ich robiť až vtedy keď mi majitelia doručia dochádzku, čo je niekedy až v deň výplat. Takže to by som robila len nejaké fiktívne blbosti, ktoré by som potom x-krát musela opravovať

Ale aj tak ďakujem za odpoveď.

tak v tomto prípade je potrebné sa dohodnúť s klientom, aby ti dochádzku doručil po skončení mesiaca, pretože ak nemáš podklady nemôžeš ani mzdy spracovať .... musíš požiadavky Úradu práce tlmočiť klientovi

alebo poslať dohodárov za zamestnávateľom, nech im to vysvetlí on ... alebo nech zamestnávateľ to vysvetlí na Úrade práce, prečo nemôžu jeho dohodári dokladovať príjem skôr ....
Dana7
23.04.10,06:20
Timka ďakujem za odpoveď. Tak u niektorých sa mi to darí, ale sú takí, ktorí mi odvrknú, že výplatný termín dodržia, čo im prikazuje ZP a ostatní byrokrati nech si zosúladia zákony. A v podstate tak trochu aj majú pravdu.
Ešte raz vďaka a pekný deň.