Sabadka
23.04.10,08:10
Môžete mi niekto pomôcť?

Potrebovala by som nejakú internú smernicu ohľadom využívania služobného mobilného telefónu, alebo aspoň nejakú radu čo do nej dať.

Vopred vďaka za pomoc.
adi11
23.04.10,12:10
Môžete mi niekto pomôcť?

Potrebovala by som nejakú internú smernicu ohľadom využívania služobného mobilného telefónu, alebo aspoň nejakú radu čo do nej dať.

Vopred vďaka za pomoc.

Ja by som dala mesačný limit na hovory, v prípade prekročenia platí zo svojich./síce neviem si predstaviť ako riad.platí do pokladne, aj preto sme ju nikdy nemali/

A ešte mi napadlo, že v prípade straty je povinný uhradiť jeho zostatkovú hodnotu.
Sabadka
24.04.10,15:44
Ja by som dala mesačný limit na hovory, v prípade prekročenia platí zo svojich./síce neviem si predstaviť ako riad.platí do pokladne, aj preto sme ju nikdy nemali/

A ešte mi napadlo, že v prípade straty je povinný uhradiť jeho zostatkovú hodnotu.

Toto všetko som tam dala, zosmolila som niečo tak dúfam, že to bude stačiť. Je tam zákaz používať mobil na súkromné hovory a samozrejme riaditeľov telefón nie je limitovaný. Nezvykne mávať hviezdne sumy na faktúre, dúfam že mu to aj zostane. Do protokolu o prevzatí mobilného telefónu som dala aj povinnosť uhradiť zostatkovú hodnotu v prípade straty alebo poškodenia.

Ďakujem za odpoveď.
Blankake
24.04.10,15:55
Sabadka, neviem, či je to ešte aktuálne... našla som nejaké smernice, možno Ťa budú v niečom inšpirovať.
Sabadka
24.04.10,16:03
Sabadka, neviem, či je to ešte aktuálne... našla som nejaké smernice, možno Ťa budú v niečom inšpirovať.

Obrovské díky a samozrejme bodíky za najlepšiu odpoveď . Z príloh si určite vyberiem a poskladám niečo na naše pomery.
janka303
29.04.10,05:34
Dobry den, mame 6 sluzobnych telefonov konci doba viazanosti a beru sa dalsie, tie prve si chcu zamestnanci ponechat zadarmo. Ich cena bola este 1,- SKK. Riesil to uz niekto? Da sa cena zistit v bazare, vela ludi mi hovori ze dvojrocne telefony uz nikto nekupuje.
janka
a_je_to
30.04.10,14:02
Sabadka, neviem, či je to ešte aktuálne... našla som nejaké smernice, možno Ťa budú v niečom inšpirovať.
Na tento príspevok č. 4 som pri rolovaní myšou nechtiac odklikol "Mimo témy" Neviem to zrušiť, tak sa aspoň autorke Blankake týmto ospravedlňujem .... Sorry .... a dík za pochopenie.
Chobot
30.04.10,19:19
Dobry den, mame 6 sluzobnych telefonov konci doba viazanosti a beru sa dalsie, tie prve si chcu zamestnanci ponechat zadarmo. Ich cena bola este 1,- SKK. Riesil to uz niekto? Da sa cena zistit v bazare, vela ludi mi hovori ze dvojrocne telefony uz nikto nekupuje.
janka

Keď ich firma kúpila za 1 SKK, tak je dobre drzé im to predávať za zostatkovú hodnotu, napr. 10 EUR.

Nám teraz menili telefóny a 3-4 ročné sme odkupovali za 5 EUR (išlo o model Nokia 6230i). Bolato tuším ich účtovná hodnota.
blazonko
06.05.10,10:16
Ahojte. Určite máte všetci vypracované smernice na vedenie účtovníctva. Ja ju potrebujem vypracovať nanovo, lebo u nás ak vôbec nejaká je, tak určite poriadne stará. Môžte mi sem nejakú vzorovú prilepiť? Ja na ich samostatné vypracovávanie nejak nie som. Ďakujem.