Biba99
23.04.10,10:03
ahojte, ako treba skopírovať súbor napr. z YouTube, na CD, tak, aby som si ho mohla prehrať v DVD rekordéri, popr. v CD prehrávači. Vlastne, ako ho treba skonvertovať /?/ Mám nejaké súbory už stiahnuté, ale neviem, ako ďalej. Vďaka za každú radu.:)
zk24
23.04.10,08:11
Potrebujes nejaky konvertor z Youtube filov do napriklad MP3.

http://free-youtube-to-mp3-converter.en.softonic.com/
Chobot
23.04.10,08:40
ahojte, ako treba skopírovať súbor napr. z YouTube, na CD, tak, aby som si ho mohla prehrať v DVD rekordéri, popr. v CD prehrávači. Vlastne, ako ho treba skonvertovať /?/ Mám nejaké súbory už stiahnuté, ale neviem, ako ďalej. Vďaka za každú radu.:)

Záleží od toho, aké typ DVD rekordéra máš, resp. aké typy formátov ti podporuje - napr. či dokáže prehrávať MP3 formát, alebo len audio CD.

Tiež treba povedať, či chceš prehrávať video, alebo len hudbu.

A dobré by bolo povedať, že to čo máš stiahnuté, v akom je to formáte (akú majú tie súbory koncovku).
dalid
23.04.10,08:48
Chobot - novsie DVD rekordery uz zvladaju v pohode MP3. Ale ak by to chcela prehravat v CD prehravaci, tu este stale nie je samozrejmostou podpora MP3. Osobne by som asi uprednostnil konvertovat do do aucio CD, lebo to prehram na kazdom DVD, CD prehravaci a nielen u mna doma..
Jasne ze pri konverzii z MP3 do audia pojde dole kvalita, ale kedze biba pise ze to stahuje z youtube, tak v tomto pripade sa o nejakej kvalite MP3 iba tazko da hovorit..
zamestnankyna
23.04.10,10:48
Kvôli tomuto mám zakúpený DVD prehrávač s USB vstupom, takže videjká iba hodím na klúč a pozerám. Keď zunujem, natiahnem iné.

A čo tak rovno prepojiť PC s TV, zdá sa mi zbytočné napalovať videá z Y-tube na DVD.