MAGAMA
23.04.10,12:28
Prosím o radu. Nakoľko moje 2,5 ročné dieťa plánujem od 5/2010 umiestniť v škôlke bola som sa informovať na UPSV ako sa postupuje pri ukončení poberania rod. príspevku. Do zamestnania som nastúpila po ukončení MD, v roku 2008, a poberala som teda rodičosvký príspevok podľa starého zákona. Viem, že mám nárok na príspevok na starostlivosť o dieťa (preplácanie nákladov za škôlku do 3 rokov dieťaťa), ale vraj nemám nárok na príspevok rodičovi (25% zvyšných rod.príspevkov) nakoľko sa nejedná o opätovné nastúpenie do zamestnania po ukončenia poberania RP. Informovala ma pracovníčka UPSV správne???
brčko
23.04.10,11:09
Prosím o radu. Nakoľko moje 2,5 ročné dieťa plánujem od 5/2010 umiestniť v škôlke bola som sa informovať na UPSV ako sa postupuje pri ukončení poberania rod. príspevku. Do zamestnania som nastúpila po ukončení MD, v roku 2008, a poberala som teda rodičosvký príspevok podľa starého zákona. Viem, že mám nárok na príspevok na starostlivosť o dieťa (preplácanie nákladov za škôlku do 3 rokov dieťaťa), ale vraj nemám nárok na príspevok rodičovi (25% zvyšných rod.príspevkov) nakoľko sa nejedná o opätovné nastúpenie do zamestnania po ukončenia poberania RP. Informovala ma pracovníčka UPSV správne???

neviem s istotou odpovedať na tvoju otázku, ale pozri priamo zákon:
http://www.employment.gov.sk/index.php?SMC=1&id=706

je to posledný zákon v poradí 561/2008

všetky podmienky na nárok na príspevok rodičovi uvedené v § 4a splnaš,
jedine to, čo je uvedené v § 1 ods.3 v predmete, ktorý upravuje tento zákon nesplnaš.

citujem z vyššieuvedeného linku (aj ked je to pracovná verzia, je aktuálna):
Zákon 561/2008


§ 4a
Podmienky nároku na príspevok rodiovi

(1) Oprávnená osoba má nárok na príspevok rodičovi, ak
a) vykonáva zárobkovú činnosť,
b) zabezpečuje starostlivosť

1. o dieťa do troch rokov jeho veku, za ktorú sa jej poskytoval rodičovský príspevok, alebo
2. o dieťa s dlhodobo nepriaznivým zdravotným stavom najdlhšie do šiestich rokov jeho veku,
za ktorú sa jej poskytoval rodičovský príspevok, a
c) má trvalý pobyt6) alebo prechodný pobyt6) na území Slovenskej republiky.
(2) Zárobková činnosť podla tohto zákona je činnosť, ktorá zakladá nárok na zdaňovaný príjem zo závislej činnosti, z podnikania a z inej samostatne zárobkovej činnosti,7) alebo obdobná činnosť vykonávaná mimo územia Slovenskej republiky.
(3) Príspevok rodičovi v období do dovršenia troch rokov veku dieťaťa alebo šiestich rokov veku dieťaťa s dlhodobo nepriaznivým zdravotným stavom patrí len raz.

citujem § 1 ods.3 Zákona 561/2008


(3) Poskytovaním príspevku rodičovi štát jednorazovo prispieva rodičovi na ulahčenie vstupu alebo návratu na trh práce a na začatie vykonávania zárobkovej činnosti.

V podmienke je uvedené, že má vykonávať zárobkovú činnosť, čo u teba platí.
Dôvodom ukončenia poberania RP môže byť nielen nástup do práce, čo predtým dôvod na ukončenie poberania RP nebol, akoby sa bralo, že dôvodom ukončenia poberania RP môže byť len nástup do škôlky?
Ale podla mna nárok máš, aj ked predpokladám, že s tým budú problémy. Snád som niečo v zákone neprehliadla.veru prehliadla, vid nižšie

Napíš dotaz na ústredie UPSVaR.


(nechcem už upravovať to skopírované, lebo by som mohla niečo skaziť, sú tam iné fonty, tak snád sa to dá prečítať :) )
MAGAMA
23.04.10,13:41
Brčko ďakujem.
V tlačive žiadosti o príspevok rodičovi je kolonka na vyplnenie dátumu nástupu do zamestnania, čo je v mojom prípade rok 2008, a momentálne neviem nájsť ustanovenie kde som čítala, že je možné ho uplatniť pri začatí zárobkovej činnosti.
citát z http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?SMC=1&id=407
Zánik nároku
Nárok na príspevok na starostlivosť o dieťa za kalendárny mesiac zaniká uplynutím šiestich mesiacov od posledného dňa v mesiaci, za ktorý patril.

Nárok na jednorazový príspevok rodičovi zaniká uplynutím šiestich kalendárnych mesiacov nasledujúcich po kalendárnom mesiaci, v ktorom oprávnená osoba začala vykonávať zárobkovú činnosť.

Nárok na príspevok na starostlivosť o dieťa a na príspevok rodičovi zaniká smrťou oprávnenej osoby alebo dieťaťa.

Takže v mojom prípade asi 243 Eur prepadne v prospech štátu :-(
Sk

Idem skúsiť ešte ten dotaz na ústredie.
brčko
23.04.10,16:32
Brčko ďakujem.
V tlačive žiadosti o príspevok rodičovi je kolonka na vyplnenie dátumu nástupu do zamestnania, čo je v mojom prípade rok 2008, a momentálne neviem nájsť ustanovenie kde som čítala, že je možné ho uplatniť pri začatí zárobkovej činnosti.
citát z http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?SMC=1&id=407
Zánik nároku
Nárok na príspevok na starostlivosť o dieťa za kalendárny mesiac zaniká uplynutím šiestich mesiacov od posledného dňa v mesiaci, za ktorý patril.

Nárok na jednorazový príspevok rodičovi zaniká uplynutím šiestich kalendárnych mesiacov nasledujúcich po kalendárnom mesiaci, v ktorom oprávnená osoba začala vykonávať zárobkovú činnosť.

Nárok na príspevok na starostlivosť o dieťa a na príspevok rodičovi zaniká smrťou oprávnenej osoby alebo dieťaťa.

Takže v mojom prípade asi 243 Eur prepadne v prospech štátu :-(
Sk

Idem skúsiť ešte ten dotaz na ústredie.

nuž myslím, že si si teraz odpovedala sama. Nárok na príspevok zaniká do 6mesiacov od začatia vykonávania zárobk.činnosti a to už u teba uplynulo. :mee: No a predokladám, že ked ide o jednorázový príspevok rodičovi (či to je v zákone vyslovene uvedené, však som nepozerala), tak nárok už uplynul. Vvýška príspevku sa ráta podla toho, čo platí v čase začiatku zárobk. činnosti. Jedine, že by si predtým znovu nastupila napr. na mesiac na rodič.dovolenku a potom začala zárobk. činnost, tak by si nárok mala.

ale za opýtanie nič nedáš.

Ak by od nástupu do zamestnania do ukončenia poberania RP uplynulo menej ako 6mesiacov, tak by predpokladám nárok vznikol.

Musím si ale tento zákon vytlačiť a poriadne! celý preštudovať, ked bude čas. Aj mna by to zaujímalo.
MAGAMA
23.04.10,21:17
Brčko, už pár krát si mi "vytrhla tŕň z päty" tvojimi radami čo sa týkalo DVZ z DNP a verím že tvoje skúsenosti mi pomôžu aj v tomto probléme. Je možnosť ukončiť poberanie RP v mesiaci apríl, nastúpiť na pár dní na RD, a od 1-2. mája požiadať o RP podľa nového zákona a následne umiestniť dieťa od 3.5. do škôlky? alebo je rodičovská dovolenka "určená" pre zamestnanca minimálne dlžkou 1 mesiac??
brčko
23.04.10,21:32
Brčko, už pár krát si mi "vytrhla tŕň z päty" tvojimi radami čo sa týkalo DVZ z DNP a verím že tvoje skúsenosti mi pomôžu aj v tomto probléme. Je možnosť ukončiť poberanie RP v mesiaci apríl, nastúpiť na pár dní na RD, a od 1-2. mája požiadať o RP podľa nového zákona a následne umiestniť dieťa od 3.5. do škôlky? alebo je rodičovská dovolenka "určená" pre zamestnanca minimálne dlžkou 1 mesiac??

nerozumiem tomu, čo som vyznačila červeným.

nechcem ti teraz tvrdiť že pár dní stačí (aj ked ty poberáš RP). Už si neverím, dokial ten zákon a súvislosť so zákonom o RP nepozriem. A teda aj prax býva iná.

Ale čo sa týka Zákonníka práce môžeš čerpať RD aj v menšom rozsahu ako mesiac, lebo v ZP (§ 166 ods.2) je uvedené "... v rozsahu, o aký rodič žiada, spravidla však vždy najmenej na jeden mesiac."

Ked tam je slovo spravidla, tak je možnosť aj inak sa dohodnúť (napr. ako aj v § 72 ods.2 ZP, tiež je tam použité slovo "spravidla", takže sa tam uvedené 3dni dodržať nemusia)
Vždy si vykladám, ak by žiadal viackrát, tj. prerušoval čerpanie RD.

DOPLNAM 22.4.: (toto je vyvrátené v doplnení z 23.4.)

ale čo som predtým prehliadala je § 3 ods. 5,
tam je uvedené, že nárok vzniká rodičovi, ktorému sa bezprostredne pred uplatnením nároku na prísp. rodičovi vyplácal rodičovský príspevok PODLA OSOBITNéHO PREDPISU ) 5a

a odkaz 5a)
Zákon č.571ú2009 o rodič.príspevku a o zmene a doplnení niektorých zákonov

ale ty poberáš RP podla iného zákona, a to č.280/2002 v znení neskorších predpisov, ktorý bol práve zákonom č.571/2009 zrušený

ale viem, že mamičkám na úradoch tvrdili, že majú nárok aj ked poberali podla starého zákona. Ale ešte to myslím žiadna nepotvrdila. Tak som veeelmi zvedavá, aká bude prax. Aj ked radové pracovníčky nie vždy postupujú podla toho ako by ich usmernilo ústredie.

DOPLNAM 23.4. (spýtala som sa názor jednej mamičky a dala mi dobrú radu)

K pochybnostiam, čo som písala vyššie, v doplnení z 22.4.

V Zákone o RP 571 je písané, že "RP priznaný podla zákona účinného pred 1.1.2010 SA POVAžUJE po 31.12.2009 za rodič.príspevok podla tohto zákona= zákona č.571 a VYPLáCA SA v sume podla § 4 ods. 1 alebo 3.
A zákon o prísp. na star.o dieťa vyžaduje " bezprostredne pred uplatnením nároku na príspevok rodičovi VYPLáCANIE rodič.príspevku podla osobitného predpisu=zákona 571.
Takže by to malo byť ok.
MAGAMA
26.04.10,08:18
Ja som dnes neoodolala navštíviť UPSVaR a mala som šťastie, nebola tam pracovníčka čo minulý týždeň, ale druhá a s tou som tento problém prediskutovala, a vyslovene mi povedala, že ak by som požiadala o príspevok rodičovi v takom statuse, v akom som, tak by mi priznaný nebol, z dôvodu, že zamestnanie mi začalo hneď po ukončení MD (teda podľa par.7 zák. 561/2008 uplynulo viac ako šesť kalendárnych mesiaov od začiatku vykonávania zárobkovej činnosti). A aj keď si plánujem ovoriť v máji živnosť, nebralo by sa to v posúdení do úvahy, pretože mám v SP evidované neprerušené zamestnanie a teda v posudzovaní by mi to neprešlo ako začačtie vykonávania zárobkovej činnosti.
Jediným riešením je nastúpiť v zamestnaní na RD (musí byť v SP zaevidované prerušenie) a následne ak malý nastúpi 3.5. do škôlky ukončím poberanie RP a do práce nastúpim ako si určím -* a požiadam o príspevok na starostlivosť a o príspevok rodičovi
MAGAMA
29.04.10,10:18
Mám ešte otázku, k čerpaniu rodičovskej dovolenky v ZP (§ 166 ods.2).. Je možné čerpať RD aj v období keď je dieťa už v škôlke? alebo dňom umiestnenia dieťaťa do škôlky musím nastúpiť do zamestnania? a či teda to obdobie čerpania RD môže byť naozaj meneja ko 1 mesiac napr. 26.4.-10.5.?
brčko
29.04.10,12:01
Mám ešte otázku, k čerpaniu rodičovskej dovolenky v ZP (§ 166 ods.2).. Je možné čerpať RD aj v období keď je dieťa už v škôlke? alebo dňom umiestnenia dieťaťa do škôlky musím nastúpiť do zamestnania? a či teda to obdobie čerpania RD môže byť naozaj meneja ko 1 mesiac napr. 26.4.-10.5.?

podla toho, čo som čítala tu na porade nie je problém s čerpaním RD aj v príjpade, ak je dieťa v škôlke.
Ale ak by som išla do detailov, t.j. čo sa týka zdravotného poistenia, ktoré podla mna v tomto nie je velmi dotiahnuté (možno len môj názor) odkedy nie všetky mamičky na RD poberajú rodič.príspevok (mzdárka totiž do ZP nahlasuje nie nástup na RD ale poberanie rodič.príspevku, ale u teba toto nie je problém), ak by pracovali inde. V tvojom prípade by to malo byť v poriadku.

Ty predpokladám v prípade čerpania RD, tak ako píšeš 26.4.-10.5. budeš poberať RP za oba tieto mesiace, t.j. môžeš byť predpokladám zdravotne poistná ako poberatel rodič.príspevku až do konca maja, aj ked už dieťa bude v škôlke na celý den napr. od 5.5., lebo RP ti odnímu až dnom 1.6.2010 (aspon takto to písali niektoré aj ked teda "nezamestnané" mamičky, že im to v ZP robili, zamestnané asi nikoho nezaujímajú), tj. do nástupu do práce budeš ZP ako poberatel RP.

Od nástupu dieťaťa do škôlky však nesplnaš podmienku riadnej starsotlivosti podla zákona o RP, na ktorý sa odvoláva zákon o sociálnom poistení, t.j. od nástupu do škôlky by si nemala byť podla zákona dôchodkovo poistená štátom ako osoba riadne sa starajúca o dieťa do 6rokov.
Toto však platí pre každú mamičku, ktorá dáva dieťa pred nástupom do zamestnania na adaptačný pobyt v škôlke. Neviem však, ako to funguje v praxi. Ked som si ja dávala odhlášku, tak som o tomto ani netušila.

RD môžeš čerpať, ako si písala.

A dík za info, máš odo mna bodík :-)
MAGAMA
29.04.10,12:08
Dakujem :-)