elleonorka
25.04.10,07:24
dobry den

mam dilemu ohladne informacii, ktore mam uviest do zivotopisu. Vystudovala som strednu skolu aj vysoku skolu zamerane cisto na ekonomiku. Zacala som vsak pracovat v IT sektore v uplne odlisnej oblasti, ktora s mojim studiom nijak nesuvisi. Viete mi poradit, ci v zivotopise, ak sa uchadzam o miesto v IT sektore, maju miesto informacie o mojom vzdelani, hoci su uplne mimo mojej aktualnej profesie? Ako sa mam k tomu postavit? Dakujem za rady
willma
25.04.10,05:42
a prečo nie, veď tie školy si vyštudovala a nikde nie je napísané, že musíš robiť v odbore, ktorý si študovala.
buchač
25.04.10,06:03
dobry den

mam dilemu ohladne informacii, ktore mam uviest do zivotopisu. Vystudovala som strednu skolu aj vysoku skolu zamerane cisto na ekonomiku. Zacala som vsak pracovat v IT sektore v uplne odlisnej oblasti, ktora s mojim studiom nijak nesuvisi. Viete mi poradit, ci v zivotopise, ak sa uchadzam o miesto v IT sektore, maju miesto informacie o mojom vzdelani, hoci su uplne mimo mojej aktualnej profesie? Ako sa mam k tomu postavit? Dakujem za rady

Dilemu zahoď do kontajnera ....;)

MUSÍŠ ich uviesť , nie preto , že by Ťa niekto obvinil z nejakých nekalých úmyslov , zatajovania informácií alebo nebodaj klamstva...
Proste , teda podľa mňa , je to je len jedno veľké plus v Tvojich schopnostiach a aj o inom vzdelaní , ktoré bude len prínosom v tej firme / môže byť / ak ich budú kompetentní správne využívať ...
Jeden nikdy nevie , čo sa všetko môže z tohoto vykľuť ...
Samozrejme , to všetko ale záleží aj od toho , či v príjimacom konaní uspeješ alebo nie ...