Ingrid Ondruskova
25.04.10,19:23
Čisto teoretická otázka: ešte pred tým ako pošlem SMS, čím sa zúčastním hry o byt v Bratislave, by mi malo byť jasné, ako je to so zdaňovaním takejto výhry, priemerná cena bytu je cca 5 mil.Sk, tak musím ho zdaniť /daň z príjmu/ alebo nie??
mona091
25.04.10,17:28
:) :) :)


PS: mala som znamu, ktora vyhrala auto v tombole, a nasledne, hned po oznameni vyhry, zacala sa zlostit, ze musi este aj dan vyplatit
Stanislav 1975
25.04.10,17:41
Čisto teoretická otázka: ešte pred tým ako pošlem SMS, čím sa zúčastním hry o byt v Bratislave, by mi malo byť jasné, ako je to so zdaňovaním takejto výhry, priemerná cena bytu je cca 5 mil.Sk, tak musím ho zdaniť /daň z príjmu/ alebo nie??

to sa robi tak ze vyhlasovatel sutaze ti doda dekret o cene vyhratej veci a ty to pekne zdanis-takze pocitaj ze zaplatis zhruba milion na dani.
Stanislav 1975
25.04.10,17:42
:) :) :)


PS: mala som znamu, ktora vyhrala auto v tombole, a nasledne, hned po oznameni vyhry, zacala sa zlostit, ze musi este aj dan vyplatit

ak nemala na dan~mala obratom auto predat.
mona091
25.04.10,17:48
ak nemala na dan~mala obratom auto predat.

riesenia su stale, pobavila ma jej reakcia na vyhru :)
mona091
25.04.10,17:49
to sa robi tak ze vyhlasovatel sutaze ti doda dekret o cene vyhratej veci a ty to pekne zdanis-takze pocitaj ze zaplatis zhruba milion na dani.


ja by som kupila aj viac bytov za mil. v danej lokalite :)
mona091
25.04.10,17:51
Čisto teoretická otázka: ešte pred tým ako pošlem SMS, čím sa zúčastním hry o byt v Bratislave, by mi malo byť jasné, ako je to so zdaňovaním takejto výhry, priemerná cena bytu je cca 5 mil.Sk, tak musím ho zdaniť /daň z príjmu/ alebo nie??


kludne posli SMS, urcite tu hned potom najdes rady :)
Stanislav 1975
25.04.10,17:52
ja by som kupila aj viac bytov za mil. v danej lokalite :)

:-).za melon by som ho aj ja zobral
mona091
25.04.10,18:02
:-).za melon by som ho aj ja zobral

takze ani Ty by si sa nejedoval, ak by si vyhral :)
grammatika
26.04.10,07:04
Len trošku mimotémy: ak máte telefón napísaný na PO, tak sms neposielajte, čítala som si až potom podmienky súťaže a tam je napísané, že len FO, na kt. je telefón napísaný môže súťažiť ..
Stanislav 1975
26.04.10,07:10
Len trošku mimotémy: ak máte telefón napísaný na PO, tak sms neposielajte, čítala som si až potom podmienky súťaže a tam je napísané, že len FO, na kt. je telefón napísaný môže súťažiť ..

áno???:eek::eek::eek:-tak to je potom dobrý odfajč- náhodou niekoho vylosujú a potom povedia, bohužial z firemného telefonu to neplatí-máte smolu...:eek::eek::eek:
Ale aj tak sa je asi lepšie takých súťaží nezúčastnovať- je to dost celé také neprehľadné...:mad:
grammatika
26.04.10,07:14
:rolleyes: Podmienky účasti v súťaži: Za účastníka súťaže sa považuje fyzická osoba, ktorá v čase konania súťaže:
a) je koncovým užívateľom verejných elektronických komunikačných služieb poskytovaných spoločnosťou Orange, spoločnosťou T-Mobile alebo spoločnosťou O2, ktorý využíva platené verejné elektronické komunikačné služby na základe písomnej zmluvy o pripojení alebo je koncovým užívateľom predplatenej verejnej elektronickej komunikačnej služby
Stanislav 1975
26.04.10,07:14
:rolleyes: Podmienky účasti v súťaži: Za účastníka súťaže sa považuje fyzická osoba, ktorá v čase konania súťaže:
a) je koncovým užívateľom verejných elektronických komunikačných služieb poskytovaných spoločnosťou Orange, spoločnosťou T-Mobile alebo spoločnosťou O2, ktorý využíva platené verejné elektronické komunikačné služby na základe písomnej zmluvy o pripojení alebo je koncovým užívateľom predplatenej verejnej elektronickej komunikačnej služby

no pekne...
grammatika
26.04.10,07:17
no pekne...
veru, a prečítala som si to až potom, škoda 2 € :rolleyes:
Stanislav 1975
26.04.10,07:18
veru, a prečítala som si to až potom, škoda 2 € :rolleyes:

teraz sa modli, aby ťa nevylosovali...:D:D:D
grammatika
26.04.10,07:20
teraz sa modli, aby ťa nevylosovali...:D:D:D
určite nevylosovali...lebo mi už nechodia žiadne smsky, aby som si niečo dobila...ale aj tak tie podmienky sú také všelijaké...
Stanislav 1975
26.04.10,07:34
určite nevylosovali...lebo mi už nechodia žiadne smsky, aby som si niečo dobila...ale aj tak tie podmienky sú také všelijaké...

tak už si dobila? nebi toľko...:D:D:D
grammatika
26.04.10,07:38
tak už si dobila? nebi toľko...:D:D:D

nechceš konkurenciu, priznaj všetky tie kredity :)

...to len tá prvá sms, nalákali ma pri sledovaní Tv...viem, nikdy to nerobím, ale? nikdy nebolo nikdy :D :D :D
A hneď ako som to poslala, som sadla za net...mala som byť šikovnejšia :D :D :D
Ester plus
30.04.10,08:35
Keď vám príje SMS, že získavete prémiu niekoľko žrebov, čo stojí potvrdenie takejto SMS.
00flash00
06.06.10,17:46
tak v tomto pripade neviem ci som opravnený ziadat stiahnute peniaze spat? Oni by si to mali filtrovat a PO by tie sms ze vyhraj byt ani nemali chodit, mna len teraz napadlo ze moj telefon ma otec v nakladoch a poslal som uz zo 7sms, a ketze sutazit takyto telefon nemoze, preco mu vobec chodia taketo sms? to je zavadzanie nie? mam vobec skusit poslat podnet na reklamaciu?
KEJKA
06.06.10,19:05
a vy tejto súťaži veríte, že je regulérna? Ja teda nie.
Žrebovanie nie je verejné.
Výzvy na posielanie smsiek chodia právnickým osobám - žiadna selekcia. V smske nie je vôbec uvedená cena spätnej sms. Na začiatku, ešte uvádzali 2 EUR, ale prestalo to.
Za odoslanie BONUSu, alebo za nejakých 50000 fiktívnych žrebov to určite 2 EUR nebude.
00flash00
06.06.10,19:31
mne to v sms chodi, sms stoji 2eur a bonus 4eur